Eşini aldatan neden yapar bunu?

42 yaşındaki iş arkadaşım kocasını aldatıyo hemde pervasız saklamaya gerek duymuyo gene aynı işyerinden biriyle ve adamda evli ama iş arkadaşım olan kadın kocasıyla hiç bir sorunu yok bildiğim kadarıyla yani kavgası gürültüsü sizce keyf için mi yapıyo bu iğrenç kadın?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• belki sorunu vardır kimbilir nedir sorunu hemen yargılama

0|0
    0|0
    • bir sorunu oldugu belli kafadan ama bunu belli etmesi gıcık olan gizli bari yap utanmaz

• neyse konu beni aşıyo artık :)

• :))))) ok kolay gelsin bakalım

Erkekler Ne Diyor 18

• Kimileri böyle oluyor, mevzu sadece karaktersizlik. Eşi ne kadar iyi olursa olsun farketmez, iş arkadaşının ruhu kaşar.

0|0
    0|0
  • Cinsellikte Kocası işi yetersizdir.
    Ama onun için yapıyorsa, niçin evleniyor ki. Evlilik iyi gündede kötü gündede değil mi.
    Belki tam tersi aynısı olsa, işte bunu düşünemiyorlar. İğrenç malukatlar.

0|0
    0|0
  • Allah belalarını versin.

http://i.hizliresim.com/4ZWRO7.jpg

0|0
    0|0
  • kişinin bilinç altına inilmesi gerek bu bir paramedical psikanaliz terapisidir uzmana götürünüz. aslında çok küçük değil yaşınıza göre, ilerde büyür ama hormon tedavisi öneririm ve özel klinikler var assos gibi (E. ünv. tıp. fak. uzman)

0|0
    0|0
  • böyle varliklar insani evlilikten sogutior allah blir cocuklarida var bunlarin

1|0
    0|0
    • orta son da bir tane oğlu var kadının adamında küçük 2 tane kızı var

• rezil insanlar dicek sözüm yok bende bir cok vakalara sahit oldum bunlard vicdan diye birsey yok allah belalarini versin

• Kocası cinsel anlamda mutlu edemiyor oda başkasında arıyodur. Ondan da tadını aldip baktığında başkasına geçer. Şerefsiz bunlar

0|0
    0|0
  • Kocasiyla mutlu degildir kocasiyla yatakta sevisirken o konulari aciyodur midesiz kocasida kabul ediyordur

0|0
    0|0
  • o zaman cinsel yönden yetmiyoo

0|0
    0|0
  • O yapmasa sana dedikodu malzemesi çıkmadı

0|0
    0|0
  • Video çek haberciler seni bulur

0|0
    0|0
  • O arkadaşına söyle akıllı olsun. Bir müslüman olarak uyar

0|0
    0|0
  • aliskanlik olmus irspida

0|0
    0|0
  • Ben ne bilim onun a. m. k

0|0
    0|0
  • Kimisi demiski cinsel yonden mutlu olamiyor. Bosansin o zaman adamin ne gunahi var. Sadece kadin mi aldatiyor diger evli adamda serefsiz ve toplumda boyle cok insanlar var sadece kadin degil erkeklerde var boyle. Hem karisini aldatiyor hemde sagda solda anlatiyor. Dunyanin civisi cikti kim kimle yatiyor belli degil

0|0
    0|0
  • evlılık monoton olmustur
    cınsel ılıskılerı monoton olmustu
    aldatma kacınılmaz
    ve tabıkıde vıcdan 0

0|0
    0|0
  • benim iş yerimdeki bayanda aynı, benimle beraber oluyor, kocasıylada arası iyi, ama adam tam olarak erkeklik görevini yerine getiremiyormuş, yani doyuramıyormuş eşini, oda çareyi bende buldu, bende insaniyetlik yaptım az önce:)

0|0
    0|0
  • 42 yaşında sende yaparsın meraketme

0|0
    0|0
  • o arkadaşının a*ına kızgın soba demirini bastıracaksın bak bakalım aldatıyormu kocasını bide 42 yaşında diyorsun millette mide ar namus hiçbirşey kalmamış... aynen keyif için yapıyordur nasıl bir genişlik varsa o arkadaşında... tövbe estafirullah...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ona sor bence en iyi cevap onda

0|0
    0|0
  • cinsellikte eşi yetersizdir

0|1
    0|0
Yükleniyor...