Oral sekste prezervatif kullanımına bakış açınız nedir?

Oral sekste prezervatif kullanımına bakış açınız nedir? Para karşılığı birlikteliklerde kullanılabildiğini biliyorum ama normal bir ilişkinin oral seks bölümünde prezervatif kullanımı sizce normal mi?

Daha önce de bir şeyler yaşadığım ve oral sırasında prezervatif kullanmayan bir kız ark. bir süre sonra kullanmaya başlamış oral birlikteliklerinde ve tekrar birlikte olacağımızda prezervatif istedi ve aromalı olduğundan hoşuna gittiğini söyledi. Sizin bakış açınız nedir buna?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• olur ya normal. sen oranla işiyosun nihayetinde... ayrıca terlersin kokar falan... normal şeyler bunlar herkeste olur ama kızın midesi kaldırmayabilir. aromalı prezervatif hem güzel kokar hem o pislik hissi bir nebze giderilmiş olur.

2|4
    0|0
    • Temizlik konusunda sıkıntı yok da, arkadaş İzmir'de bu konuda "FAZLA AKTİF" olduğundan, korunma ihtiyacı duyuyordu herhalde artık. Ama hadi birliklelikler neyse de, prezervatifli oral, sıfıra sıfır, elde var sıfır...

• hiç yoktan iyidir ama :)

• Hiç yoktan herhalde daha iyidir. Umarım o hallere düşmeyiz ama yine de oluyorken %1de olsa insanın hoşuna gitmiyor. :D

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• Oral da prezervatif kullanılacaksa bir hıyara geçirsin o prezervatifi hıyarla yapsın oral bu daha mantıklı gelecektir

1|1
    0|0
  • bazen sırf meyve tadı almak isterse takabilirim. çünkü zevk almıyorsun dudağı ete değmediğinde. ama kız arkadaşın daha çok zevk alıyor.

0|0
    0|0
  • tavsiye etmem

0|0
    0|0
  • yok daha neler, ilişkiyide elbise üstünden yapsınlar

0|0
    0|0
  • Hayat felsefem "İşte risk budur!" olduğundan mütevellit hayatımda hiç prezervatif kullanmadım.

Zaten temiz olduğum için oral sexte prezervatif kullanmanın manası yok. Extra ince prezervatifler var tamam ama genede psikolojik olarak... I ıh olmaz.

Ben karşıyım böyle şeylere.

0|0
    0|0
  • kesinlikle tasvip etmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...