Kızlık zarı dikim operasyonu çok acıyor mu?

Hiç aranızda kızlık zarını diktiren var mı? Ya da bu konuda bilgisi olan var mı, çok acıyor mu? Her jinekolog yapar mı ve fiyat aralığı ne kadar?

Güncellemeler:
gerçeği yazmayacaktım ama erdyizm'in cevabına istinaden yazmak istedim.

Bi insanı ne yaşadığını bilip etmeden yargılamak çok kolay, ama bu size düşmez.

Çok merak ediyorsanız, bakire olup olmadığımdan emin değilim ama bakire değilsem ve hiçbir ilişki yaşamadığım halde bekaretimi kaybetmişsm gün gelir de evlenmeye karar verirsem hiçbir ilişki yaşamadığım halde bu durum sorun olmasn diye diktirmeyi düşünürsem diye sormuştum.

Bilgisi olanlardan cevap bekledim

neden emin olmadığımsa bende kalsın
ben 22 yaşımdayım ve birçok kız gibi flörtlerim oldu, çok sevdiğim ve ciddi düşündüğüm birisiyle 17 yaşındayken ufak çaplı yakınlaşmalarımız da olmuştu fakat bu kişi benim rızam olmadan, biranda bana parmak attı ve ben regliydim, kızlığımın bozulup bozulmadığını anlayamadım ve bu durum bende bu yaşıma kadar hep yara olarak kaldı içimde, kimseye birşey diyemedim ve nasıl olsa bozulmuştur die düşünüp kimseyle birşey yaşamaya da kalkmadım. gün gelip evlenmeye kalkarsam bu durumu ben nasıl açıklarım
herkes derin bir sessizliğe büründü bakıyorum da,

o namus bekçileri, bilip bilmeden beddua edenler, kendileri herşeyi yaşayıp benim olayımı zerre kadar bilmeden atıp tutanlar şimdi nerdeler?
Arkadaşlar lütfen bukadar yüklenmişsiniz kıza,ben onaylamıyorum yaptığını ama şöyle bir durum var kadınları bu duruma erkekler getirdi,belki kandırdı belki aşık oldu yani erkekler dürüst ol demiş ama kaç kişi dürüst olsa bu kızla evlenir?dürüstlük malesef işe yaramıyor türk erkeğine,siz nekadar dürüstsünüz?kadınlar bakire olsun ama biz istediğimizle yatalm.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

bir arkadaşın yorumu ne kadar da doğru, bn sze ahlaki boyutunu sormadm, bni eleştirmeden kendinize bakın

0|0
11|23

En İyi Erkek Görüşü

• Persephone hariç bi tane dogru duzgun yorum yapılmamış inanamıyorum. Arkadaşlar öncelikle soru diktireyim mi değil dikkatli okuyun diktirmeye karar vermiş zaten, diktirenlerden yardım almaya çalışıyor siz ise nedenini ve nasıl'ını öğrenmeden kimisi kızlıgımdan utandım diyo öbürü namus demiş bilmem ne demiş.

Arkadşlar belki tecavuze ugradı kimseye söyleyemiyo, belki zaten evli kocasına süprizin peşinde, belki isteyerek bekaretini verdi bu normal değil mi?

5|1
    1|2
    • Biz ne dedik? Küfürmü ettik?

• düşüncelerimizi aktardık..?

• benim sorduğum soruya cevap verilmesi gerekiyordu, kimin ne yaşadığını bilmeden yorum yapmak sizin haddinize deği, kimsenin haddine değill! eminim ki bu yorumları yapanlar da sütten çıkma ak kaşıktır zaten

Erkekler Ne Diyor 22

• Sevgili arkadaşım.

1 bakire olup olmadığını öğrenmek için doktora git

2 bakireysen kafan rahatlar

3 bakire değilsen ( yani zarın yırtılmışsa) bu konu senin için önemli, belli ki diktireceksin. o zaman acısa da acımasa da diktireceksin.

4- birisi ile yatarsan be bekaretin bozulursa ve onunla evlenmez isen başka bir adam için yine diktireceksin..

anlıyrum ki , "ZARPEREST" bir ortamda yaşıyorsun.

2|0
    0|0
  • niye gidip diktiricenmi kendi benliginden çıkmış kendi benligin irispi olmuş ne yazar diktirsen ne yazar bakire olsan senin ruhun bakiire olmadıktan sora hergün her saat her sayi lanet okuyorum sen ve senin gibilerine şu mubarek günlerde beter olun !

3|6
    2|4
    • burda saçma sapan konuşup kızı rencide edenleri şiddetle kınıyorum.size ne diktirmek istiyorsa diktirsin vicdan vicdan diye tutturmuş bazıları yahu size mi kaldı onun vicdanı.bu bir operasyondur.herkezin dini görüşü kültürü bir değildir.bu yüzden kendi bağnaz düşüncelerinizi karşınızdaki insanında savunmasını beklemeyin bu lafım kör cahillere.ne oldu bu yorumları yazınca kendi kara vicdanınızı mı akladınız aklınızca böyle konuşarak doğruyu bilirim herkese de doğru yolu gösteririm mi dediniz.

• saçmalık siz sadece kendi egonuzu tahmin ettiniz.

bu alttaki bayan arkadaşın yorumu da sna kapak olsun asi31!

kinin, nefretin kimeyse git ona kus şmdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

• Arkadaşım zırt pırt güncelleme sorunu! Sordun cevabını verdim görmediysen gözüne gözlük tak! Yoksa senin kızlığından zarından kime parmaklattığından bizene! Hayret bişey yahu.. Çattık haa...

0|0
    1|0
    • güncellettirmesinler de güncellemesem! boş namus bekçileri bu memlekette kol gezdikçe güncellenmesi gereken çk şey var demektir, snde bi soruya cevap veriosan onun güncellenebileceğinin de bilincinde olmalısın, değil mi! kaldıramıosan cevap yazmıcaktın, nokta!

• snde çk açıksın ya ztn, hem ismin hem fotoğrafın var, herşeyin ortada ztn dmi korkulu korkak :D

• Fotoğrafımda var ismimde var cismimde:) Anlaşılan gizli profilin ne olduğunu bilmiyosun demekki 3 günlük üyesin. :)

• dün ki konunun devamı anlaşılan...

olayı şöyle düşün sen bir erkekle evlenmeye karar veriyorsun adam sana bekarım diyor sen de tamam bende bakarım bekar birini hak ediyorum diyorsun. Gel gör ki adam evli ve seni ikinci eş olarak alıyor. Oysa sen namuslu çiçeği burnunda, dünyadan bir haber karıncayı bile incitmeyecek birisin bunu sen hak edermisin bekarken evli biriyle evlenmeyi(ikici eş olamayı)...

bu mudur hak?

hiç böyle bir operasyona girme kanser bile olabilirsin. paran cebinde kalsın. yaptın bir hata git konuş... ben buyum beni bil ona göre hareket et.. evlenecekende terkedeceksende... seviyorsan bir çözüm düşünür... olan olmuş bu şekilde olan yol çözüm değil. bu ameliyatı yapanları kınıyorum.kimi kandırıyorsunuz Allah bunu size sormayacak mı? lütfen dürüst ol.Birinin ahını alırsın başına gelmedik kalmaz.kimseyle oynama nasıl seninle oynanmasını istemiyorsun. profilini gizlemene gerek yok.kızlığını kaybettin diye seni töre ilanlarıyla yargılamayacağız. bunun senin vicdani muhaseben.

0|2
    1|1
  • Arkadaşım olabilir bir inanın başına en kötü şeyde gelebilir ama bir bayanın en kıymetli ziyneti değil mi sence...

sen regl iken parmak atınca ne olur anında bozulur mu?

bir jinekoloğa bu saate kadar hiç gözükmeyi düşünmedin mi? yapma lütfen bozulduysa bozulmuştur bozulmadıysa bozulmamıştır.

0|3
    0|0
    • bu soru işareti hep aklımdaydı ama jinekoloğa gitmemi gerektircek bi durum olmadı, daha evlilik gibi bi durum yok çnkü ama nsl olsa bakire değilim die önüme gelenle de bişey yaşamadım

• pardon o halde, bn yanlış anlamışım o sinirle.

ama kabul edersin ki bu erteleme değil, benim için çk ama çk zor bir durum, o jinekologtan Allah korusun alabileceğim olumsuz bi cevabın etkisi tecavüze uğramıştan farkısz olur bnde..

• olsun sorun değil yanlış anlaşılmalar olabilir bazen. bu arada ailen biliyor mu? yani ne yapılabilir ki, elde olan ne var, artık kadere teslim olacaksın.. güçlü biri olduğunu düşünüyorum bugüne kadar bu şekilde ayakta kaldığına göre.. bakarsın bozulmamıştır. Evlenincede zevkini çıkara çıkara bozdurursun hayatının erkeğiyle... ama bunu anlamak için bir an evvel bir bayan jinekoloğa gidip öğrenmek gerek.

• Hiçbir acı hissetmezsin.. 1000 ila 3000 tl arasında değişiyor fiyatı ama prensip olarak pek çok doktor yapmıyor bunu..

0|1
    0|2
  • Bu işte gerçekten çok para var. Neyse konuya dönelim. Jinekolojların büyük bir kısmı yapar bu işlemi, geri çevirmez. Çok basit bir operasyondur zaten. 250-1000 tl arasında değişiyor.

0|3
    0|1
  • Namus beyindedir ! yapmış olman normal birşey doğal birşey sanki erkekler hiiç yapmıyor böyle düşün sevgilinle paylaş sadece ben daha önce yapmadım kimseyle deyip yalan atma . saygılar

4|1
    0|3
    • yok yok sen yanlış bliyorum arkdaşım.. diktirince kimseyle yatmamış gibi tmizlenecek, karşındakini kandıracak, anal yoldan dewam da edebilir, normal yolu kullnmaz.. ya da bu işlemi bi kaç kere tekrarlayabilir.. Önemli olan zevk değil mi dimi.. biz yanlış bliyoruzz.. diktirince namuslu oluyoruzz..

• Orana parmak gidecek ortamlara girdiysen sen zaten bakire degilsin ki... kandirma kendini...

3|1
    3|1
    • anlamıosunuz işte, senin gibilerin kapasitesi bu kadar, bn öyle bi ortama filan girmedim ama sn ve snin gibiler öyle ortamları çk ii bildiğinden böle bol keseden atarlar ztn

• çoğu kişi diktirme demiş ama ben öyle düşünmüyorum. tamam kendini kandırmış olacaksın ondan şüphem yok arkadaşlara katılıyorum ama bu seni mutlu edicekse olmalısın bence. hayatta önemli olan insanın mutlu olması neyle olursa olsun. tabiki kendini kandırmak düşününce ama mutlulukta önemli, önünde kocaman bir hayat var ve bir 'kaza' olarak olduğunu düşünürsek bence mantıklı diktirmen

0|0
    0|0
  • 2. Kez cevab verdiğim için özürdilerim. Erkeklerin kadınları kandırdıkları bir gerçek her ne kadar inkar etselerde KADINLARIMIZI BİZ ERKEKLER BU HALE GETİRDİK Bir sorununu bizimle paylaştın 1.hiçbir erkeğe dürüst olmayacaksın 2. Gerçek bir erkek sana neden bakire değilsin diye sormaz eğer soruyorsa o sadece cinsiyet olarak erkektir asil bir erkek değildir. Şimdi bunalımından kurtul ve diktirmekten vazgeç vede namus bacak arasında değildir. Aksini düşünen erkek gerçek bir erkek değildir.

1|1
    0|0
  • Bana göre bekaret vajinadaki bir zardan çok beyinde, mentalitede olan gereken bir şey. Kızlık zarına zarar vermeden onlarca farklı sex pozisyonunda bulunmuş kız ; faal olarak sex yapan bir kıza ''Sen kbakire değilsin ben bakireyim'' derse dünyanın en saçma telkininde bulunmuş olur.

Biliyorum ülkemizde zar kaynaklı bekaret çok öenmli tutuluyor; ama bence delikanlı gibi açıkça ilişkiye girdiğini veya böyle bir kazanın olduğunu müstakbel eşine anlatırsan zarını diktirmekten çok daha onurlu bir şey yapmış olursun.

0|0
    0|0
    • sence inanır mı?

• Seviyorsa inanmalı bence. Ya kaza ya da bilinçli sonuçta bir şekilde vajina içi eylemler gerçekleşmiş; bu saatten sonra gerdek gecesinde 1 damla kan görmese ölür mü? Böyle düşün.

• sorum şu sence ne kadar doğru bu yakınlaşmalar i ne kadar doğru flört, ne kadar yanlız kalmak mantıklı...

0|2
    0|1
    • sorunu doğru düzgün sor, bişey anlaşılmıyor,

ha flört etmeme laf ediyorsan sende evlenmeden kimseyle flört etme o halde!

• önce uyuştururlar o zaman ağrı duyarsın ama sonrasında hiç ağrı yoktur

0|1
    0|0
  • Diktirmekten vazgeç dürüst ol vede kimsenin kötü yorumlarına aldırış etme isteyen nefret eder isteyen kabullenir kimseyi dinleme gençliğinin hatası bu ama evleniceğin kişiye dürüst bir şekilde bunu anlat sakın bunalımada girme sende bir insansın ve düzgünce yaşamaya hakkın var hata yaptın diye suçlayamam seni.

0|1
    0|1
  • Türk Kızlarına Neler oluyo Böyle Yaa... Allah Sonumuzu Hayır Etsin..!

3|2
    1|3
  • Operasyon pek acıtmiyor ama nerde yaptırdığında önemli özel bir krem var onu sürmen durumunda daha basitlesiyor detaylı bilgi istersen Msj at olurmu bu arada sakın şimdi yapma

0|0
    0|0
  • Merhaba ablacim diktirdinmi yardim istermisin

0|0
    0|0
  • Kendi içinde 2 kere kötü.

0|1
    0|2
  • Benim genel bir yorumum olacak ama konudan bağımsız. Yahu arkadaş nedir bu kızların yok ilk gecede acıyor mu, anal acıtıyor mu, kızlık zarı dikimi acıtıyor mu? Daha " ... acıtıyor mu " formatında neler duyacağız bilemiyorum.. Öpüşmek acıtıyor mu bu arada? :)

0|0
    0|0
  • Namusunu korumayanı kim sever ki sevmiyosa kabullenmiyoo kabullenmek mecburiyetinde mi sever sevemez niye erkeği kısıtlıyosun belki erkek bi kerede bana diyecek sen erkek olsan evlenirmisin evlenip boşananla kim evleniyo bu da benzer

0|0
    0|0
  • Hayır bu ben değilim,Tanımadığım yabancı bişeyler çok sık kapımı çaldı durdu,merak ettim zorlanmasınlar diye biraz sıvımdan gönderdim içeri aldım.Dalga geçer gibi, bir girip bir çıktılar yetmiyormuş gibi tanımadığım bir sıvıyla yüzüme tükürdüler..Zamanla alıştım,arar oldum,şimdi kapılarımı örüp beni kandıramazsın.Kandırdın diyelim,o seni çok temiz duyguyla seven,evlenme heyecanlı adamıda kandırmayı başardın,peki ya kendin,susma kendinnnnn,yada her zora düştüğünde Allahım yardım et, şu şöyle olmasın diye sıkıştığın anda avuçlarını göğe çevirdiğin, sana el uzatan Allahın,ı..?

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• kendini kandırma.. Namus iki bacak arasında değildir.. Diktirince namuusnu mu temizlemiş olucan..

Karşındakini kandırabilirsin.. Peki ya kendini nasıl kandırıcan?

2|7
    3|2
  • ditirmeni tavsiye etmiyorum diktirip karşındakini kandırabilirsin fakat ya yukarıdaki ?

5|7
    0|1
  • Arkadaşlar lütfen bukadar yüklenmişsiniz kıza,ben onaylamıyorum yaptığını ama şöyle bir durum var kadınları bu duruma erkekler getirdi,belki kandırdı belki aşık oldu yani erkekler dürüst ol demiş ama kaç kişi dürüst olsa bu kızla evlenir?dürüstlük malesef işe yaramıyor türk erkeğine,siz nekadar dürüstsünüz?kadınlar bakire olsun ama biz istediğimizle yatalım.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

2|4
    0|0
    • en mantıklı yorumlardan birisi kesinlikle, teşekkür ederim arkadaşım

• benim arkadaş 580'e yaptırmış. ameliyatta acımıyormuş. ama sonrasında biraz sızlama oluyormuş. bilmiyorum. ama yaptırman çook saçma. namus iki bacak arasında değildir. vicdanın nasıl rahat edicek?

1|5
    0|1
    • katılıyorum...sadece kendisini kandırır bu şekilde.. ya ilişkiye girmeyeceksin, yada giriyorsan bari o şekilde dürüst olarak kalacaksın.

• Diktirme Git at kendini bi yerlerden böyle kızlardan nefret ediyorum kızlığımdan utanıom ya.s

2|5
    11|2
    • aynen arkdaşım sana katılıyorum.. sonra erkekler tüm kızları böyle sanıor ona göre davraıyor..

• +1 oldu.:) Buraya uydurup bişeyler yazman senin kişiliğine bağlı.Tabi o kadar yazıdan sonra uydurdum deyip geçiştirmen tamamen cocukca bişey:) Sazan gibi atlamak deyimi bu gibi durumlarda kullanılmaz canım soru sormussun cevap verilmiş buna sazan gibi atlamıssınız denmez.Tabiki cevap verilicez! Bi cok artısı olan arkadaslarda benim yorumuma benzer yorumlar yapmıs dikkat ettiysen.Ben daha sert konusmus olabilirim :)

• sazan gibi atlamışsın deyimini herkes için kullanmadım farkındaysan, algılayabiliyorsan sn ve diğer snin gbi olan bayan arkadaşa söyledim.

daha fazla artı alan arkadaşlar snin dediğini demiş olablr ama sn nedense eksileri almışsın, olayda orada ya ztn, üslup önemli burda, mahalle ağzıyla konuşmak değil, basitleşmek hiç değil..

ayrıca profil fotoğrafını da gizlemene gerek yoktu, bn deşifre ettim die ;)

• hayatta her şey insanın başına gelebilir soruyu soran arkadaşın namusuna kendisine laf eden arkadaşlar bigun başınıza bunun gibi bişey de gelebilir hayatta herşey insan için var. vicdandan bahsediyorsunuz günlerdir ama bi dönün bakın sizde vicdan kalmışmı? bende bu kadar bağnaz ve anlayışsız insanlardan utanıyorum.. sen de uzulme arkadaşım ilerde ciddi bir ilişkin olduğu zaman açık açık anlat karşındaki seni gerçekten istiyorsa zaten böyle şeylere bakmayacaktır inan bana ve kendini de üzme eger yinede anlattıktan sonra onu mutlu etmek istersen o zaman operasyona girersin.. bu ülkede anlayışlı bilinçli mantıklı ve gerçekten sevdiği ugruna hiçbir şeyi onemsemıycek insanlarda vardır merak etme..

0|0
    0|0
  • Zaten gizlisin, keşke detaylarını yazıp sorsaydın, eminim kimse önyargılı davranmazdı..

Biliyorsun ki artık bu zamandaki kızların çoğu durumu çok basite indirgemiş.. Ben de doğal olarak öyle bişey sandım..

Ama yine de tavsiye etmem, sevdiğin evleneceğin kişi zaten sen her yönünle kabullenir.. Ki eğer kabullenmezse zaten seni gerçekten sevmiyordur..

Saygılarımla,

1|1
    1|0
    • şimdi saygı mı duyuyorsun yani :))

• demek ki neymiş, bazı sorularda detaya girilecekmiş,sıkma canını ;)

• Namusunu korumayanı kim sever ki sevmiyosa kabullenmiyoo kabullenmek mecburiyetinde mi sever sevemez niye erkeği kısıtlıyosun belki erkek bi kerede bana diyecek sen erkek olsan evlenirmisin evlenip boşananla kim evleniyo bu da benzer

• arkadaşım senin durumunu bende yaşadım ve cok pişmanım suç bndeymiş gibi!bunu erkek arkadaşıma deyip senelerce onun kafasını bulandırmak da istemiyorum diktirip onu kandırmakta ne yapacağımı bilmiyorum vicdanım cok rahatsız benimde istemeden başıma geldi

0|0
    0|0
  • Parmak atmayla kızlık bozulmaz. Boşuna panikliyorsun.

0|0
    0|0
  • bu herkesin başına gelebilir kızın üstüne gitmeyin kendi mutluluğun için gerekiyorsa diktir boşver başkalarını sen kendi hayatına bak

0|0
    0|0
  • burda saçma sapan konuşup kızı rencide edenleri şiddetle kınıyorum.size ne diktirmek istiyorsa diktirsin vicdan vicdan diye tutturmuş bazıları yahu size mi kaldı onun vicdanı.bu bir operasyondur.herkezin dini görüşü kültürü bir değildir.bu yüzden kendi bağnaz düşüncelerinizi karşınızdaki insanında savunmasını beklemeyin bu lafım kör cahillere.ne oldu bu yorumları yazınca kendi kara vicdanınızı mı akladınız aklınızca böyle konuşarak doğruyu bilirim herkese de doğru yolu gösteririm mi dediniz.saçmalık siz sadece kendi egonuzu tahmin ettiniz.

4|1
    2|1
    • çok teşekkür ederim arkadaşım ya helal olsun

• hayır anlamadığım anam mı, babam mı, eşim mi neyim ki onlar benim? namus bekçiliği yapmak onlara mı kalmış? sanki bn bıçak altına yatmaya çk meraklıyım, onlar bni bu hale getiren, farkında değiller. üstelik bn sorumda sanki diktireyim diktirmeyeym mi die mi sordum da bu kadar yükleniolar..

Yükleniyor...