Esnek kızlık zarı hakkında?

Merhaba. Ben bi kaç ay önce ilk ilişkimi yaşadım hiç kanama acı olmadı doktora gittim ve kızlık zarımın esnek olduğunu öğrendim. Doktor çok bilgi vermedi bu yüzden bazı sorularım var.

Şimdi bu esnek kızlık zarı penisin kalınlığı yüzünden mi yırtılmıyor ? Yani başka biriyle birlikte olsam penisi kalın yırtılır mı ?

Aynı partnerimle devam edersem bir kaç ay sonra yırtılma gibi birşey olabilir mi yoksa nette dedikleri gibi ancak doğumda mı anlaşılır ?

not: 5 kere falan ilişkiye girdim bi kaç gün içinde daha sonra da girmedim yani ilk seferde olmadı ikincide olur durumu değil.

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• yani esnek zar demek adı üstünde esniyor penisi içine alacak kadar genişleyebilen kızlık zarı demek. fakat esneklik oranları farklıdır. mesela daha kalın penisle yırtılmayacağı garantisini kimse veremez ya da tekrarlayan ilişkilerde yırtılmayacağının garantisini de kimse veremez sonuçta penis farklı açılardan içeri girince yırtılma olayı gerçekleşebilir.

fakat genellikle doğum esnasında bebeğin başının baskısıyla yırtılır.

hanii bir hastalık veya kusur değildir.

normal kabul edilen fakat nadir görülen bir varyasyon bir çeşitliliktir.

erkek arkadaşın bu durumu sorun etmiyorsa problem yok.

çünkü eski zamanlarda suçsuz yere katledilen gelinlerin ölüm nedeni olmuş bir durumdur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sonuçta üst üste girmişsin.Esnek yani bozulmaz.Sen bozulsun mu istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Kız kalmak istiyorsan ilişki yaşamayacaksın. Hem onla hemde başkası ile yırtılabilir veya doğuma kadar kalabilir. Rus ruleti gibi.

0|0
    0|0
  • Anlatayım esnek kızlık zarının yırtılma zamana kalınlığa veya şekle bağlı değildir. Ayrıca bırak bozulmasın niye bozmaya uğraşıyosun ki ? :D Esnek sonuçta kalında da esner incede de. Ha kalında ihtimal daha mı çoktur evet :)

0|0
    0|0
  • Açısına göre ve kişisine göre değişir ya patlar ya patlamaz neyse mesele değil yani

0|0
    0|0
  • bazılarınınki doğuştan daha içerde de olabilr,onun içn yırtılması için baya uzun bir şey.. lazım :D

0|0
    0|0
  • anca doğumda kızlık zarın yırtılır kardeşim..

0|0
    0|0
  • Nimet işte ne güzel millet diktirmekten helak olmuş senin taktığun mevzuya bak

Bu biraz millet kilo vereceğim diye kıçını yırtarken, "ne yesem kilo alamıyorum ne yapmalıyım" demeye benziyor

0|0
    0|0
    • Aynen. Bu tabuyu yıkmayı o kadar istemiştimki böyle deger veren erkekleri gördükçe. Binlerce türk kızının istediği benim başıma geldi.

• arkadaş ilerde ilişkiye girmedim.bak zarım duruyor deseler sonrada esnek deseler bin bir şüphe duyacaz kızlardan.biz kime inanacaz ya

0|0
    0|0
    • Yoo saklamayacagım böyle bişeyi saklayamam zaten de merak ettim yapısını ondan. Yani canım acıyacak mı falan diye

• şimdi böyle düşünüyosun.bu ilişkin bitip başkası ile olduğunda veya evlendiğin kişiden mecburen saklayacaksın.hayal kurmaya gerek yok

• Sana serbest olsun istiyor gibisin bu işin.Nasıl olsa yırtılmıyor değilmi.Bakire kalacaksın oh şanslı seni

0|0
    0|0
  • ilkde olmadıysa olaması zor doğumda ancak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Esnek kızlık zarının yapısı kendiyle alakalı. Doğumda doktorlar tarafından alınıyor. link

0|0
    0|0
  • Zarın esnekte olsa ilişki yaşadığın için içten yırtılma oluyor yani bakire değilsin evlenme gibi durumun olursa kalıcı dikim yaptirirsin . Aynı durum bende de var çok araştırdım bu konuları

0|0
    0|0
  • Kader, belki yırtılır belki yırtılmaz, büyük ihtimal kayganlaştığı için yırtılma oranı azalıyordur.

0|0
    0|0
  • benim gecen sene kanamam oldu. oyle de degisik iste. ana negsel esnek la diye dolaniyordum.

0|0
    0|0
  • Kalın penis ne alaka yani hadi uzun desen biraz mantık yürütebilirdik.Neyse, doğumda açılır o.

0|0
    0|0
Yükleniyor...