Esnek kızlık zarı hakkında?

Gizli Üye
Merhaba. Ben bi kaç ay önce ilk ilişkimi yaşadım hiç kanama acı olmadı doktora gittim ve kızlık zarımın esnek olduğunu öğrendim. Doktor çok bilgi vermedi bu yüzden bazı sorularım var.

Şimdi bu esnek kızlık zarı penisin kalınlığı yüzünden mi yırtılmıyor ? Yani başka biriyle birlikte olsam penisi kalın yırtılır mı ?

Aynı partnerimle devam edersem bir kaç ay sonra yırtılma gibi birşey olabilir mi yoksa nette dedikleri gibi ancak doğumda mı anlaşılır ?

not: 5 kere falan ilişkiye girdim bi kaç gün içinde daha sonra da girmedim yani ilk seferde olmadı ikincide olur durumu değil.
Esnek kızlık zarı hakkında?