Klitorisim çok küçüldü?

Arkadaslar bu bir rahatsizlik mi acaba. Inanilmaz kuculdu. Aklimi karistiriyor. Ic dudaklardan biri buyuk biri kucuk klitoris resmen yok gibi. Eskiden boyle degildi :(

Güncellemeler:
Arkadaslar duzgun cevap verin lutfen bu bir saglik problemi mi. Bayanlar yazsin lutfen

0|0
115

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• kurak alanda yetiştiriyorsan buyumez tabi. suyunu ihmal etme büyür

0|0
    0|0
  • Sana öyle gelmiştir ya da kilo alıp kilomu verdin?

0|0
    0|0
    • Yoo hayir. Cok ice cekildi yok gibi ya. Hastalik mi merak ettim. Bayanlar cevap verseydi keske :(

• Bence bir şey yoktur ya rahat ol

• Çok kurcalama.

0|0
    0|0
  • Fazla iyi yalatmiyosun demek ki

0|0
    0|0
    • Ne alaka sapik misin

• Kes l*n ar namus haysiyet kalmamış sizde her bokunuzu yazıyosunuz buraya amkk kaşarı doktora git o zaman buraya yazacağına utanma şeref namus olur biraz

• Senden mi ogrencem l*n amkk orospusu neyin ne olduğunu şeref namus yoksunu bak. işine gerizekali azıcık. edepli ol doktora gitceksin tabi embesil sen tabi aminin reklamını yapiyosun gelin beni sikinde amim klitorisim büyüsün diye serefsizligin en büyüğü alası sensin kahpee hadi ikilee

• doktora git doktora

0|0
    0|0
    • Doktorluk bir durum mu ama

• Gidemem bu yuzden doktora

• neden ki eğer utanıyorsanutanmana gerek yok tıpta utanmaz olmaz bilemezsinki ne olduğunu o zaman annene bir sor o zaman veya başka birilerine arakadşalrına filan

Kızlar Ne Diyor 1

• hiç bir fikrim yok ilk kez duydum ama dktorluk bişey oldugunu da sanmıyorum sonuçta gelişiyo olablirsin

0|0
    0|0
    • Doktora gidemem boyle biseyden zaten.

• 19 yasimdayim daha ne gelisimi bu :(

• olablir yaa kilo alırsın zayıflarsın flan takılma o kadar bir kaç ay daha bekle acı flan olursa doktora git

Yükleniyor...