Kendi çok ama çok suçlu hissediyorum...

kendimi çok ama çok suçlu hissediyorum,birçok kızla birliktelik yaşadım,biliyorumö gay'da değilim ama çok yakın erkek arkadaşımı geçen mastürbasyon yaparken hayal ettim :S acaba bende ne gibi bir sorun var arkadaşlar ilk defa böyle birşey yaptım şuan kendimden utanıyorum :(..

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• hadi bi kızı arkadaşınla yaparken hayal etsen grup isteğin vardır diyecem ama.iyiki arkadaşını yalarken falan düşünmemişin :)) neyse bende olmadı hiç ama olur diyelim.herkesin iç dünyası farklı.belki kendini aradığın cinsel yönden kimlik aradığın döneme rastgelmiştir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 4

• yaşına bakacak olursak bu dönemde kendini tanırsın malesef erkeklere yönelim söz konusu devamında bak erkeklere ilgin mi var yoksa öylesine bi fantezimiydi diyte...

0|0
    0|0
  • kendine bi sevgili bul bişey yap dostum sen ;)

0|0
    0|0
    • Ya zaten öyle bir sorunum yok yukarıda belirttiğim gibi ama nasıl böyle bişi yaparım aklım almıyor.

• herkesin içinde bazı dürtüler düşünceler bulunur. bu ben sen ben o farketmeksizin vardır. ama önemli olan bu dürtüleri düşünmek ortaya çikarmak yada onları bastırıp farklı şeyleri ortaya çikarmaktan geçiyor.. senin o an yaptığın şey aklının bi köşesinde bulunan ve yıllardır aklında olmayan aklına getirmediğin düşünceni ortaya çikarmışsın. o duygunu düşünceni bastırıp karşı cinse odaklandığında bundan kurtulacak ve bir daha aklına getirmeyeceksin.. ;)

• doktora git bence belki hormonal bi rahatsızlık olabilir bi sorun varsa erkenden tedavi ol.

0|0
    0|0
  • utanma ama delıkanlı adam bole sey dusunmez sende dusunme bırdaha

0|0
    0|0
Yükleniyor...