Fetişizm neden sapıklık olarak görülür?

Çoğunuzun aklına direkt olarak "Ayak Fetişizmi" gelecektir. Doğrudur gelebilir, ama çok çeşitli fetişler (koltuk altı, gıdıklanma, ırk, üniforma, popo, bacak, el, gülüş vs.) varken. Neden ayak denince sapıklık olarak algılanır ya da "iğrenç, öğğ, pis, rezalet" gibi sözcükler sarf edilir?

Sizler, bizler cinsellik yaşarken çok farklı yerleri öpmüyor muyuz? Başka şeyler yapmıyor muyuz?

E o zaman bu sitem nedendir? Partnerinin içinden gelir yapar.

Fetişin ne demek olduğu şurada yazar; link

Cinsel Fetişizm ise; link

Kızlar; "erkeğin poposuna bakarım" ya da "sevgilimin poposunu ısırmak istiyorum" dediğinde bir şey olmazken, erkekler; "kızlarda ayağa önem veririm, bakımlı ayakları severim, ayağını öpmek istiyorum" dediğinde direkt sapık damgası vurulur.

Sizin görüşleriniz nelerdir?

Gizli Kullanıcı; sende gel.

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• fetisizm bir yere kadar cinsel sapkinlik kategorisine girmez. bunun siniri nerede baslar derseniz. partnerini fetis iliskiye zorlamak bir cinsel sapkinlik olarak degerlendirilebilir. fetis cinsel iliskinin bir parcasidir. yani bir ayak yalamakla, bir vajinal iliski ayni seydir. eger karsindaki insani istemedigi halde ayaklarini yalamaya kalkarsan bu taciz olur. bu yuzden cinsel sapkinlik kategorisine girebilir. alan memnun - veren memnun, karsilikli riza durumlarinda bence hicbir sey cinsel sapkinlik sayilmaz. ki bu durumlarda psikolog ve psikiyatrlar da bir sey yapmaz. bu saglikli bir durumdur. bir sey daha var. eger fetis gunluk hayati olumsuz yonde etkilemeye baslarsa bunun da tedavi edilmesi lazimdir. kisacasi seni ve cevrendekileri olumsuz yonde etkilemedikce fetis bir sapkinlik degildir.

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çok haklısın. bencede neredeyse 'klasik ilişki' dışında herşey fetişizme girebilir.

0|2
    0|0
  • Fetiş herkesin kendi tercihi ister yaparsın ister yapmazsın kimse seni yargılayamaz bence bu konuda.

0|1
    0|0
  • ayağa bakabilir doğrudur yani takıntısı olabilir bu da bi seçim sonuçta. ama çok abartıyolar yok ayağını yalıyım bi tarafıma sokayım falan, insanız yahu bu kadarı sınırı aşmak oluyor artık

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• topluca tüm unsurlara sapıklık denmez bence... oda bir cinsel tercih iki tarafta hoşlandıktan sonra

yapsınlar derim.. tabiki daha uc kriterlere gitmeden...

0|1
    0|0
  • hiçkimse bayanın vücudunu giysili giysisiz olsun öpüp yaladığında çok aykırı yerler olmadığı sürece hayır demez. ama sırf eşyaya duyulan bir istekse bu fetişizmdir tehllkelidir bence.

0|0
    0|0
  • fetiş seksin, cinsel tutkunun, isteğin sanatsal halidir bence

0|1
    0|0
  • Fetişizm sapıklık değildir ancak bokunu çıkarmadığınız sürece. Ayak yalamak, çoraba boşalmak bir insana zevk verebiliyorsa benim için iki açıklaması vardır ya akli dengesinde sorun var ya da sapık. Aksini yazmayın sakın bu benim fikrim. Ancak popo dudak gibi fetişler gayet doğal.

Cinsellikle alakalı olmayan bir organa cinsellik yüklemez sizcede normalmidir?

0|0
    0|0
  • sapıklık olarak görenler düzenli sex hayatı olmayanlardır

0|0
    0|0
  • bende popo fetısıyım galıba sorunu okudumda ole bır kanıya vardım ben ama bu konuda rahat olmak lazım aytıca koltuk altıda zevke getirır benı

0|0
    0|0
  • sevdiğim biri ile olduktan sonra seksinde fetişminde kralını yaşarım aga.ne sapıklığı hem ruhunda hem bedeninde dokunmadığım bir milim kalmasın isterim be ya :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...