Cinsel kimlik bozukluğu; ne yapmalıyım?

Cinsel kimlik bozuklugum var ve kendimi kız gibi hissediyorum. Kız kıyafetleri giymeyi seviyorum. Ne yapmalıyım? Özellikle kızlar size soruyorum :(

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Yakın bir kz arkadsnla bu sorunu paylas

0|2
    0|0
    • Öyle yakın kız arkadaşım yok ki.

• Önemli değil :) abartmak istiyorum ya bir günlüğüne. Sabah kalksam makyaj yapsam. Ic camasirindan etegine kadar kız gibi giyinsem. Aksama kadar öyle otursam gece de geceligimi giyip yatsam. Bir kereligine yasasam böyle bir gün yeter bana :)

• :O... bir gün öyle bir şey yaparsın ama sonra hoşuna gider sürekli yaparsın bence hiç o yola başvurma.. Kız kıyafetleri falan başladımmı durduramassın-yazdıklarından hareketle yazıyorum..

Kızlar Ne Diyor 9

• psikoloğa git.

0|2
    0|0
  • Erkeklerle vakit geçir.

0|1
    0|0
    • Töbe de bize yazcak sonra

• Kıyafeti de aşarsınız zamanla.

• Cok zor ya. 5-6 yaşımdan beri gitmiyor bu istek. 18 yaşıma geldim hâlâ ayni

• İlerde sorun yaşayıp dislanma olasılığın var bence bir psikoloğa görün durumunu anlat sana yardımcı olabilir

0|0
    0|0
  • Kızlara ilgi duyuyor musun?

0|2
    0|0
    • Evet sevdiğim kız da var ama işte kıyafet konusunda tam bir kızım. Pantolondan falan nefret ediyorum. Evde yalnizken hep etek falan giyiyorum. Süslü püslü kıyafetler hep cekici geldi bana..

• Biseksüel Olamazsın Triseksüel ya da Triseksüel ya da Transeksüel

• Bu bir psikolojik rahatsızlık psikoloğa gitmenizi öneririm :)

0|1
    0|0
  • Birşey yapmana gerek yok, bazı şeyler kişinin içinden gelir. Hissettiğin gibi yaşa

1|1
    1|1
    • Kız gibi mi giyineyim yani sürekli?

• En iyi çözüm psikolog.

0|0
    0|0
  • Aynı sorun bir yakın arkadaşımda da vardı. Kızlardan hoşlanıyordu ama kız gibi giyinmek istiyordu kız kıyafetleri giydiğini söyledi evde kimse yokken hatta kadın iç çamaşırı giyiyordu kotunun altına psikoloğa gitmen gerek ama o spora başladı düzeldi erkeksi sporlara yönel boks yapıyor inan çok faydası erkek ortamın çok olsun sevgilin dışında kızlarla takılma

0|1
    0|0
    • Kızlarla takılıyorum ki zaten hiç. Özellikle uzak duruyorum yoksa onlara ozenirim diye. Yine de bundan vazgecemiyorum. Spor olarak da her erkek gibi mahallede top kosturarak buyuduk zaten. Her türlü erkek gibi yetistim.

• Crossdresser CD deniyo bu hastalığa kb hastalık bu sen kızlarda hoşlanıyosun yani gay falan değilsen psikolojik sorun çocukluktan gelen tedavin var çok şanslısın aslında psikoloğa ne olursa olsun git sevgilin için yap bunu yazık kıza ailenede bu yüzden gittiğini söylemezsin masumca bişey uydur ama kesinlikle git

• Arkadaş Triseksüel

• gaymisin? psikologa git yardım al

0|1
    0|0
    • Degilim sadece kıyafet konusunda kız gibiyim

Erkekler Ne Diyor 5

• Seri üretim hatası kardeş, mesela benden öncede bred pit üretilmiş kaliteli parça kalmayınca ıskarta okarak düşmüşüz bizde

0|0
    1|0
  • ınsan ne hallerı dustu

0|0
    1|0
  • erkeklere mi ilgi duyuyorsun

0|0
    0|0
  • Ne sapkın bir millet olduk ya. Rabbim sen ıslah et.

0|0
    2|0
  • Transseksüelsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...