Doğum kontrol hapı saç çıkartır mı?

ya doğum kontrol hapı saça uygulandığı zaman saç çıkartıyormuş. şampunanın içine katılıyormuş. annem dedi bugün bana. oda komşumuzun kardeşi yapmış saçları falan çıkmış,uzamış. ordan duymuş, geldi bana söyledi az önce. netten baktım da bazı sitelerdede konu olarak açılmış. kulandım evet çıkarıyor diyenler var. benim gibi yeni duyup merak edip denesek mi diyenler. ama çok ilginç geldi bende mrk ettim. gerçi ben genelde doğaldan yanayım. başka şeyler yapıyorum deniyorum. ama istikrarlı hareket etmiyorum genelde :) ama annemin öyle çok eminmiş gibi konuşması şaşırttı beni. inanmadım pek yani. hatta 'ya hiç doğum kontrol hapı saç çıkartırmı' bide hepsini dökerse' dedim. valla kadın geliyo kendin sorarsın dedi. siz ne dersiniz bu işe. deneyen var mı yada duyan.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• özelden mesaj atarsan sana özel formülünü verebilirim saygılar.Yük.Ecz.Yasin ÖZDEMİR

Kızlar Ne Diyor 10

• doğum kontrol hapı kullanmasın bence benım de hep midem bulanıyodu kullanırken

• saçma sapan seyler yapma

• İnanma ya git cildiyeye ve hemotolojiye kanına falan baktır.

• ben zaten doktordaydım yeni bıraktım yani şöyle saçlarımda hastalık çıktı geçirdim ilaçlarla ama hiç eskisi gibi gür değil. 500 milyon harcadım ilaçlara. kafamda karmakarışık yine gitsem ilaç yaa sprey falan vercek. ayrıca hepsi kimyasal. bi yeri yapsa öbür yeri bozuyor. kalıcı bi çözüm bulamadık gitti..

• kanında mı sorun var

• hayır cildimde birazda stressten psikolojik etkenlerde var

• bnce kızın odasnda annesi doğum kontrol hapları bulmuş kız da böle bşi uydurmuş yerse.

• mantıklı :)

• Öncekileri Göster
    • çiceklerde, böceklerde nefes alıyo. her nefes alana bakarsak )))

• +1 :DDDD

• tam olarak nasıl yani kırıp şampuana mı karıştırcaz? sen çekil aradan annen gelsin

• ben annem daha bilgiliyim ya :)) gerçi oda iyidir ama o hep duyduklarını söyler genelde. ben araştırırım.
      evet dövüp şampuana katılıyormuş ama internette ne kadar katılacağı konusunda kesin cevaplar yok. annem 1 tane diyo. internette 1 tane diyende var bütün kutu diyende var. sen bence şampuanına bi tane kat dene. baktın fayda görüyorsun devam et ama iyice ez ve iyi çalkala bu arada yüzüne fazla değdirme. sonuçda kimyasal.

• Öncekileri Göster
    • tamam:))

• 10 taneyı falan ıyıce ezıyorsun sampuanına katıyorsunn her kullandgnda calkalıyorsun yanı ben bu seklde kullanıyorum 2 ay oldu gayette uzatyo

• desene hap diyip geçmemek lazım :) bende hormon bozukluğu ve fazla tüğlenmeye karşı kullanıldığını duymuştum

• onu az önce bende duydum sanalda. ee araştırınca herşeyi okuyorsun :)

• ne hapmış be arkadaş. üzerine söylenmeyen kalmadı bu hapın. teyzeler bunu çiçeklerde bile kullanıyorlar, daha çok yapraklı olsun diye :D komşuda ordan esinlenmiştir belki :D

• olabilir. ben yapmadım doğum kontrol hapı ama yine de yapanlar olmuş özelikle kızlardan çok yakınanlar var

• Merhabalar Doğum Kontrol Hapını bende kulandım şampuanın içinde gerçekten işe yarıyor hem uzatıyor hemde saç çıkartıyor. Tabi Ne kadar sağlık lı bilinmez.

• saksıya dokunce cicege yarıyor da kafaya dokunce sac cıkardıgını ilk duydum

• evet sitenin birindede senin dediğin aynısı yazıyordu cevap olarak. kızın birisi yazmış, annesi çiceklere katıyormuş. çicekler çoşuyormuş..

• canm ben kullanıyorum yaklask 2 aydır cıdden bı uzama oluyo ama bazı sıtelerde fazla abartlmıs asırı uzuyo falan dye uzuyo ama o kdrda asırı dgl gercı benm sclrm hc uzamyodu 2 ayda uzadı baya . adetm gecıyo braz once bı sıtede okudum bu haptn dolyımıs yazyodu dgrumu gercekmı bılmıyorum ama tvsıye edıyorum

Erkekler Ne Diyor 7

• ne kadar çok işe yarıyomuş bu hap :))

• :))) valla bilmiyorum artık. kel olanlar denemeli nasıl olsa kaybedecek birşeyi yok :)

• evet öyle :)

• Bu hap yakında kadını çıplak felan da gösterir bizlere

• moruk sen bi dene ya belki 3 boyutlu falan bile görürsün :D

• saç degıl ama bıtkılerı canlandırdıgını bılıyorum!

• Annem çiçeklere koyuyordu gayet sağlıklı görünüyorlardı hızlı büyüyorlar. Hormonları coşturuyor sanırım. Saçta nasıl olur bilemem.

• bende göbek etkisi yaptı

• iyicene sıçtınız haaa

• Kafana suruyorsun kicinda cikariyormus

• yeap

Yükleniyor...