Doğum kontrol hapı saç çıkartır mı?

babyface06
Ya doğum kontrol hapı saça uygulandığı zaman saç çıkartıyormuş. Şampunanın içine katılıyormuş, annem dedi bugün bana. O da komşumuzun kardeşi yapmış, saçları falan çıkmış, uzamış, ondan duymuş, geldi bana söyledi az önce.

Netten baktım da bazı sitelerde de konu olarak açılmış, kullandım evet çıkarıyor diyenler var. Benim gibi yeni duyup merak edip denesek mi diyenler de var. Ama çok ilginç geldi, ben de merak ettim. Gerçi ben genelde doğaldan yanayım, başka şeyler yapıyorum deniyorum ama istikrarlı hareket etmiyorum genelde :) Ama annemin öyle çok eminmiş gibi konuşması şaşırttı beni. İnanmadım pek yani. Hatta 'ya hiç doğum kontrol hapı saç çıkartır mı' bir de hepsini dökerse' dedim. Valla kadın geliyor, kendin sorarsın dedi.
Siz ne dersiniz bu işe, deneyen var mı ya da duyan? Doğum kontrol hapı saç çıkarır mı?
doğum kontrol hapı saç çıkarır mı
Doğum kontrol hapı saç çıkartır mı?