Seks düşkünü olan kızı mı namusuna düknün olan kızımı tercih edersiniz ?

erkeklerin çogu nedense namusuna düşkün kızı pek onaylamıyorlar.. neden se gecelik ilişkileri istiyorlar fkat neden bakire olan bir kızı evlen,lcek eş olarak görüyorlar ?

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Şu hazır şablonları bırakın artık, kızlar bu şekilde ya seks uzmanı ya da Meryem Ana olarak kiye ayrılmıyor. Erkekleri de genellemeyelim. Ben bakir olduğum için bakire kız istiyorum, olmasam istemezdim. Herkes kendisi gibi birisini ister yani. Ben gözümüzü birbirimizde açalım, bazı şeyleri birlikte yaşayalım diyorum o kadar, yok zinaymış dinmiş cehennemmiş umrumda bile değil. Ama bazıları var ki yolda gördüğü kıza ağzı salyalı bakar, otobüste taciz eder, plajlarda dikizler, her çıktığı kızı yatağa atmak ister, sonradan utanmadan "zina"dan haramdan günahtan bahseder, bir de "bakire kızla evlenirim" der. Böyle erkekler çok, yetiştiriliş tarzları böyle, yapabileek bir şey yok. Eğitim şartla olmaz bu işler, kültür devrimi olmadıkça bu kafa değişmez. Ortaçağdan kalma kafalar bunlar

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• çünkü kendilerinde olmayan bir şeye sahipler gururları. gururları ve kendisinden önce kullanılmış bir ilişki onları 2. sınıf insan muamelesine sokar böyle düşünen kişilerde

0|0
    0|0
  • eğer erkek sevişecek kız arıyorsa hemen terk et, şahsen ben sade akıllı ve güzel kızları tercih ediyorum, eğer biri seni seviyorsa ve de kafanız uyuşuyorsa habi de yakışıklıysa durma derim, tabi hemen ver demiyorum doğru zamanı ancak sen anlarsın, dediğimi anlıyor musun? White Chicks te bir sahne vardı kızlar alışveriş merkezine gidip orada çalışan kadına aynen şöyle demişti : Beni ne fahişe gibi gösterecek bir kıyafet istiyorum ne de bakire gibi, kendini vermek için zorunlu hissetme, ne kezban ol ne kaşar, ayarını tam belirle ve sade ol :D

0|0
    0|0
  • Namusuna duskunden kasit nedir, seks duskunu olan namusuna duskun olamiyor mu. Namusu beyinde aramak gerek

0|2
    0|0
  • soruda bi çarpıklık var evli bi kadın da sex düşkünü olabilir yada evli olmayıp sex düşkünü olan ama yaşamayan kendi çapında takılan da olabilir her yöne çekilir bu soru.

net olalım;)

0|0
    0|0
  • bakire bi kız temiz iffetli ruhu temiz dokunulmamış oldugu için isteniyor bence böle bi kızı isteyen erkekte o kız kadar temiz olmalı evlenmeden önce yesin içsin o haltı yesin evlenince temiz bakire istesin yok öyle hadi naşş.

0|1
    0|0
  • Tabii ki Namuslu kız

0|0
    0|0
  • sadece benimle öyle bi düşkünlüğü olsa bende ona karşı aynı şeyleri düşünürüm bana gelipte ben partkta el ele gezmem demesin düşüncesi saçma ilişkiyle bi alakası yok

0|0
    1|0
  • Ben bakire şartı aramıyorum çünkü bende bakir değilim,önemli olan benden sonrası,biçok erkek böyle düşünüyor ama yazmaya cesaret edemiyor..

0|0
    0|0
  • erkeklerin çogu nedense namusuna düşkün kızı pek onaylamıyorlar.. hımmmmmm nekadar da çok erkekle tanışmışsın böyleeeee.:):)

0|0
    0|0
  • artık sex :/

0|0
    0|0
  • namus iki bacak araında değildir vücudunun en üstünde bulunan kafa tasının içinde bi sıvıyla kaplı olan cevize benzer şeyin içindedir

0|0
    1|1
  • sen erkek olsan nasıl düşünürsün

1|0
    0|0
    • anlamadığım şu elin kızlarını alıosun altına çıkıpta evlenmeye gelince ben bakire kızla evlenmek istiyorum diyolar nedir bu yahu :S:S bende bakireyim ama bakire olmayanların sucu ne ?

• erkekler ilk defa kendisi ile yapan kızlada evlenmeyi düşünür ama ilki baskasıyla yasadıysa guvenmesi zaman alır

• seks düşkünüyle eğlen, namusluyla evlen... eskiler böyle demiş...

0|0
    0|0
  • Seks düşkünü olan bir kız namussuz mu oluyor? başlığı düzelt bence...

0|0
    0|0
  • Namusuna düşkün bakire kız tabiki, bende bakirim çünkü :)

0|0
    0|0
  • namusuna düşkün olanlar şehvetli olamıyorlar mı ?

0|0
    0|0
  • Ben bakire diye bir kadını evlenecek kadın olarak görmem.

0|0
    0|0
  • namsuna düşkün kız tabiki.

0|0
    0|0
  • tabikide namus düşkünü kızı.

0|0
    0|0
  • ikisi de aynı evde farklı konular değil mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yanlış bir düşünce.

0|0
    0|0
  • ne istediklerini bilmiolar da o yüzden.

0|1
    0|0
  • Dışarıda hanımefendi yatakta o... . (Ben erkek olsam bunu seçerim.)

2|2
    0|0
  • seks düşkünü ne demek? her önüne gelen ile birlikte olan bir kız ya da erkek hiç bir zaman hoş karşılanmaz ki...bakire olmak da tek başına namuslu yapmaz insanı..

0|1
    0|0
  • gecelik ilişki istiyorsa rahat kızları ciddi düşünüyorsa muhafazakarları tercih ediyolar nedeni güven meslesi ilerde beni aldatabilir diye düşünüyolardır çoğu böle ama istisnai durumlarda vardır senide kabul eden olur meraklanma

0|1
    0|0
Yükleniyor...