Tek gecelik aşk doğru mudur, yanlış mı?

Eğer cinsellik de bir ihtiyaçsa tek gecelik ilişkinin ne zararı var? Erkekler yapınca çapkın oluyor da, kızlar yapınca neden namussuz oluyor?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Tek gecelik aşk bence doğrudur. Her ne kadar toplumumuzda hoş karşılanmayan bir durum olsa da, erkeklere hak gibi görünen bu durum bence kadınların da hakkıdır. Zaten bir çok kadın bunu yapıyor bence. Sadece erkekler gibi dile getirip her yerde anlatmıyor ya da anlatamıyorlar. Yoksa erkekler bu kadar tek gecelik ilişkiyi kendi kendilerine yaşamıyorlar herhalde!

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hic bir zararı yok zaten. herkes de yapiyor. erkekler yapinca bunu erkeklerle yapmiyorlar herhalde. elbette ki bazı kadınlarla yapiyorlar. Hatta tek gecelik baslayıp aşk'a ve evlilige bile donüsen ilsikiler cok. bu nedenle bir zararı yok. Sevişebilirsin gönül rahatlıgıyla

0|0
    0|0
  • Tercih meselesi. İsteyen yapar istemeyen yapmaz. İnsanlardaki bu uçkur bekçiliği merakını anlamıyorum. Size ne, kim kiminle beraber olmak isterse olur yaa!

1|1
    0|0
  • namussuzluk bunu yapıp da yapanlara namussuz damgası vurmaktır.

0|0
    0|0
  • Hakedene doğru, hak etmeyene yanlış!

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yoooo namussuzluk oldugundan değil de, tarzla ilgili sanırım. Ben asla o gün tanıştığım biriyle olamam. Güvenemem...

1|0
    0|0
  • Evet. Kızlar profesyonel değilse bunu yapamaz bana göre. Namuslu sınıfına da girmez. Öyle şey yazmaz benim kitabımda. Erkek duygusal bir şey hissetmedem de biriyle cinsel ilişki kurabilir doğası gereği. Kadın öyle değil. Her gün başkasına da duygusal yakınlık kurulmaz heralde!

0|0
    1|1
  • Tek gecelik ilişkide bir sorun göremiyorum. Belki sonrasında gerçek bir ilişki de başlayabilir. Belli olmaz ki! Şansını denemeye değer.

1|1
    0|0
Yükleniyor...