Erkekler ve çelişkileri...

erkekler niye doyumsuzdur sevgilisi varken o kızcağız onun isteklerini karşılamaya çalışırken başkalarını ister arzular bence aldatma denen olay aktivite değildir beyinde başlar ve mentalde aldatyorsa şimdi bu nedemek diceksin başkalarını arzuluyorsa düşünüyorsa bu bile aldatmadır karşındaki kız bakire ve seni memnun etmeye çalışırken az biraz düşünceli olamazmı niye doyumsuzdur erkeler?

Güncellemeler:
sevgılısı varken baska etraftakı arkadasını onu bunu komsunun kızını dusunen adamları dıyorum gecengun arkadasla konusuyoz cok asıgım sızlanıyo ayrıldılar bahsettıgım kısı erkek ve konu mast geldı mast yaparken okuldakı kantındekı kızı dusunmus :)) basklarını dusunmus vss ben ıcımden dedım bu benı de dusunmustur sımdı ıse mesafe koydum bu sahıs hem arkadsım hem aıle dostum hem komsum ama adam sızlanırken asıgım dıye ınlerken bunları dedı askına samımıyetıne hıc ınancım kalmadı

0|1
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• işe sadece cinsellik olarak bakıyorsun. aslında kadınlar daha doyumsuzudrular sadece cinsellikte erkeklerin gerisndeler o kadar..

mesela bir erkek evli olan bir kadına kolay kolay bakmaz ve ilişkiye grimez. halbuki kadınlarda bu sonra derece çok görülen bir davranış. şimdi durumda erekekler mi kadınlar mı daha doyumsuz bir bak derim . ayrıca aldatma oranları eşittri. kadınlar erkeklerden daha az aldatmaz. ayrıca bir kadın aşıgım der ersitis günü hiçbirşet histemiyorum der ilişkiyi bitiriri. bunu biz yapınca özküz olutyruzda kadınlar yapınca ne oluyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• adamın kafasını kurcalayan senin memelerin, yoksa adam gene aşık yani,üzülüyor...çelişkilere gark etme arkadaşını

0|0
    0|0
  • sadece erkeklerde yokki bu durum.bazı bayanlarda da var.kişilikten gelen doyumsuzluk ve yetinmeyi bilememe.ve bu sadece cinsellikte olmuyor o insanlarda.parada,arabada vb herşeyde.ama sadece erkeklerde değil.sana öylesi denk gelmiştir.bizlere de kızlardan denk gelen var.

0|0
    0|0
  • başka birine giden erkek cinsellik için gider. sırf seks için. eşiyle asla karşılaştırılamaz.

0|0
    0|0
  • tam rakılık

0|0
    0|0
  • Niye erkeklere potansiyel şahin k. muamelesi yapıyorsun¿

0|0
    0|0
  • BKZ: acımasız gerçekler.

0|0
    0|0
  • her sey zihninde baslayip doyumla bitebilir soyle ki aklindan tonla kisi gecebilir ve internet o site bu site hep karsi cins ama durum biyolojik hormon salgiliyor mast. vs ile doyuma ulassa rahatlar ve yine sevdigini ister bole bisi iste doyumsuz olmak ve birini bulup yatmak ise ayri bu kisi ise sevdigini sevmiyor artik bence onu aldatiyor cunki

0|0
    0|0
  • bunu pembelerde yapıyor tek mavılerı suclayarak sıyrılaman bu işten..

0|0
    0|0
    • baktım güncelleme yapınca bida yazdım :D

• tep pembe olarak anlamadım :(

• aldatıldım :) yalan söylemicem aldattığım zamnlar da oldu ama geride kaldı.. aldatmak yerine ayrılıyorum artık

• Napak ölek mi he ölek mi ? yapımız bu allah böyle yaratmış,kadınsız yapamıyoruz işte çok erkeklerden nefret ediyosan neyse bişi derdim de ban yerim:.

0|0
    0|0
  • bu kadar bilinçli olup bunun nedenini bilmemen çok garip. haklısın başından sonuna kadar ama bunun fizyolojik açıklamasını bildiğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • bende bunun bı bahane oldugunu dusunuyorum baıst bı bahane hem de her haltı ye bunu tanrının ustune at cok belescısınız

• tatmınsızlık bı konuda degıldır bu sahıslarda bence

• bunun temelinde yatan aslında cinsel bilgisizliktir, seksin sadece sokup çıkarmaktan ibaret olmadığını bilen bir çok birey bunun bilincindedir. yani daha doğrusu seks sadece bir penis ve vajinadan ibaret değil. önemli olan bunun farkında olmasını sağlayabilmek insanların. bu da demek oluyor ki eğitim her anlamda şart.

• sebebi hormanlar erkekler ne yapsın...

0|0
    0|0
  • kızlarda memnun kalmıyo arzu ediyo merak etme

0|0
    0|0
  • genetik kodları biz doğarken kendi kendimize yüklemiyoruz, bize niye soruyorsun ki

0|0
    0|0
  • emin ol senide düşünmüştür evet :) ama şu var gelip de senle olacağını veya saygısızlık yapacağını belirtmez bu.ayrıca çocuğa mast konuşturup bukadar yakınlaşıp özeline girip sonra da neden mesafe koyuyorsun..çocuk güvenmiş sana anlatmış hatası bu mu.

0|0
    0|0
  • Ne kadar karşılıyorsun mesela birleşmeler hariç her şeyi yaşıyor musun ?

0|0
    0|0
    • hepsı aynı bırlesmede yapsam aldacak yapmasamda surdakı 18 24 yas aralaıgındakı salak lıselı kızlara uyuz oluyorum o yasta aptalll oyunlara gelıp verıyolar

• Hay yaşa.. Ben cinselliğe karşı falan değilim bekaret falan umrumda değil. Ama özel olması gerektiğini düşünüyorum olay burda zaten dediğin gibi gerçekten özel ve güzel yaşanması gereken bir şeyi ucuz ucuz yaşıyorlar sonra da gelip burda ağlıyorlar. Ama sen de erkekleri genelleme bu kadar

Kızlar Ne Diyor 3

• şerefsizlik böyle bişey

0|0
    0|0
  • e ona bakılırsa tatlım senin şimdi bu çocukla mast konuşman (sevgilin olduğunu düşünürsek)o da aldatmak... üstelif fiili aldatmak olmuyor mu ?

0|0
    0|0
    • alta bak

• ben o kızlardan degılım malesef olan bayanları da kınıyorum

• tamam :) kınna bakalım :)

• sıkıntı büyük o zaman hepimiz aldatılıyoruz ve üzügünüm ama hepimiz aldatıyoruzz

0|0
    0|0
Yükleniyor...