Sevişirken prezervatif takma süreniz?

Sevişirken ara verip prezervatif takmak çok sevimsiz bir şeydir. Formula1' cilerin Pit stop hızı vardır o anda. Sizin takma süreniz nasıl? yeterince hızlı olduğunu düşünüyor musunuz? Ne kadar sürüyor:))

0|0
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• bayan taksın onla zaman kaybedemem. :D

0|2
    0|0
    • Genel soru:)

• en geç 10 sn felandır herhalde..işin ucunda tutarsam belki bu süre kısalabilir 8>D

• Şimdi oldu:))

Kızlar Ne Diyor 7

• Kondomu önceden hazır bekletir sevgilim..

O nedenle saniyeler içinde kondomlu olarak yerini bulmuştur. :)

1|0
    0|0
    • her ilişkinizde kullanıyormusunuz peki ?

• realguiding ama sen evlenmeden cinsellik çok günah diyodun herzaman sonuçta sevgiliyle yapılan seks zina sayılmıyomu yanlış anlama sevgiliyle yapılan seks le hayat kadını arsında farkmı var ikiside günah deyilmi

• @vonmoris; Bak çok sevdiğim bir söz var, kimin söylediği önemli değil.. Dünyada hiç bir şey göründüğü gibi değildir. Bu gördükleriniz sizin algılarınızdır.. Şimdi sen de aynı durumdasın ve gördüğünü zina olarak niteliyorsun ama benim zina yapmadığıma Allah da şahittir..

• Ne berbat bir süredir be arkadaş.

Nereye koyduğunu hatırla 15 sn

Git al 20 sn

Jelatini aç 5 dk.

Al eline nere ters nere düz hesap et 10 sn

Sopa yamulduysa bide vay haline.

3|4
    1|0
  • et ete değmeli:))

1|2
    0|0
  • bızde en basta takıoruz zaten hıc hıssedılmıo ama takmayınca onun ıcıne bosalması muhtesem bısey bole bır zevk yok aktıgını hıssedıosun

0|0
    0|0
  • kullanmıyoruz ki o süreyi daha verimli kullanmak varken yani. hem onunla yapacağıma kendimi yaparım daha iyi

0|0
    0|0
  • beklemektense ağzımızla yardımcı olursak saniyeler yeter...

0|0
    0|0
  • biz önceden hazırlıyorduk. 10 san. falan sürüyordu. ama artık spiral taktırdım. herşey daha hoş oldu artık. hem de rahat ve 10 san. de olsa bölünmüyor.

0|1
    0|0
    • Evet bütün heyecanı, ateşi söndürüyor o bir kaç saniye.

• Bu spiral rahatsız etmiyor mu içinde? His vermiyor mu?

• hayır. zaten onu hissediyorsan doktor çıkartıyor. tek problemi regl döneminde kanamayı arttırması. o biraz sıkıntı yaratıyor.

Erkekler Ne Diyor 21

• Condom takma süresi mesele değil icabında paketinen çıkmşı 4 saniyede takarım ama yeri gelmişken KS ahalisini bir konuda bilgilendirmek isterim.

Prozoyu takarkene acaleci davranmak risklidir sevgili kardeşlerim. Bir hıçmınan geldi geçti peh peh peh demeyiniz.

Tırnağınız ucunu başını bi zedeledimi..

sizin için küçük bir seks olsa da dünya için büyük bir adım olabilir.

ZİRA

berkecan için hazırlıklara başlamış olabilirsiniz.

Mümkünse tek eşli, stabil, doğum kontrol hapı destekli olmadı geri çekilmeden mütevellit yöntemleri kullanın.

Tanımadığınız bilmediğiniz insanlarla yatacaksanız. prezo şart .

maksat velet önleme değil. sağlık sıhhat canlarım.

yine de acele etmeyiniz.

---

biri diyor ben prezo sevmiyorum..

yok ya dedim harbi mii

biz ahali olarak hastasıyız zaten ..

:)))

3|2
    0|0
    • Aslında en güvenlisi ağız yoluyla taktırmakmıdır Joker? :)

• otomatik olmalı... japonlar nano teknolojiye el atmışlar.. yakında gps den takacağız :D

güzel paylaşımdı teşekkürler joker.

• kaş la göz arası

0|1
    0|0
  • yanımda hazır bekletirim işte gerektiğinde takarım sanırsam on saniyede işim biter

0|0
    0|0
  • Ben genelde tercih etmiyorum zaten sağlıklı olmayan kişiyle özellikle temiz olayan bir bayanla mümkün değil birlikte olmam fakat ortalama paketi aç ve giy 15sn.

0|0
    0|0
  • çok hızlıyımdır sevgilim farketmez bile taktığımı çünkü ten hassaiyetinde kulanıyom.önceden taktığımı bilmiyor:)

0|0
    0|0
  • şimdiye kadar kullanmadım kullanmamda bana saçma geliyor korunma yöntemleri içinde en son sırada bence ?

0|0
    0|1
  • condom ve penis ilişkisidir bu ellerin hızından çok .ereksiyon olmamış bir penise schumaer olsa 5 dakikadan önce takamaz..

0|0
    0|0
  • Kaldirdigim anda takarim beklemem bekletmem

0|0
    0|0
  • hiç kullanmadım çünkü boşalma sürem yeterince fazla..8,5dk yada9,5 arası hiç şaşmadı bnu zamanda kadar...

0|0
    0|0
  • kılıfsız iyi

0|0
    0|0
  • bu süre yuzunden ne ereksiyonlar genç yaşta yok olup gitti =)

0|0
    0|0
  • Dostum prezervatif kullanmam ve hastalık olmadığına inandığım kızlarla yatarım.

0|0
    0|0
  • eriyene kadar çıkarmıyorum ben...

0|0
    0|0
  • saniyelerle sınırlı...

0|0
    0|0
  • 10 20 saniye arasi yani ne kadar olcak :d

0|0
    0|0
  • 3,5 DAKİKA AMA

genelde kullanmayı sevmiyorum

0|0
    0|0
  • 2-3 dakika

0|0
    0|0
  • çok ender kullandığım için rahatsız etmiyo o süre beni

0|0
    0|0
  • hiç kullanmam geri çekilme ile korunurum...

0|0
    2|1
  • zırrrrt on saniye

0|0
    0|0
  • 5-10 saniye bişey..

0|0
    0|0
Yükleniyor...