Cinsel tercihte seçicilik :)

Şimdi durum şu arkadaşlar, bir önceki kız arkadaşımla yüksek alkollü bir modda sevişirken, kız arkadaşım sana çok farklı bir şey yapıcam diyerek arkama geçti ve kalçamı yalamaya başladı ilk olarak gergin bir durum olsada iş anüse geldiğinde masum dil ve parmaklarla zevkten inledim resmen, erkeklere karşı bir ilgi duymuyorum ama kadınlar tarafından bu şekilde kullanılmaktan çok keyif aldım. Peki şimdi ben Gay yada Biseksüelliğe doğru ilerliyormuyum :S

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Böyle düşünme bence, aklına bile getirme. Kimseyi de dinleme.

Farklı bir şey yaşamışsın, zevk almışsın. Hepsi bu kadar.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence bunun Gaylikla veya Biseksüellikle kesinlikle alakasi yok. Sonucta birbirinizi seviyorsunuz, erogen bölgelerinden birtaneside orasi. Ben erkek arkadasimda hic denemedim, hos o düsüncede bile migdem bulaniyor :D belki bir güüüün :D

0|1
    0|0
  • Korkma sevgilimde çok huylanıyor erkeklerin g noktası orada o yüzden fazla zevke geliyorlar

0|1
    0|0
  • alakasi yok benim sevgiliminde cok hosuna gidiyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• her insanın erojen yani cinsel uyarı alan bölgeleri olur mesela kadınlarda dudak, kulak memesi ve arkası boynu meme ucları, kalçaları, genital bölge, cinsel organ ve bölgeleri, bacakların iç tarafları... bu erkeklerde de vardır ama kadınların ki kadar güçlü değildir sonuçta erkeklerde de östrojen var böyle bir potansiyel olabilir ama bu gaylik ve biseksüellik anlamına gelmez duygusal anlamda kendi cinsine hiç bir hoşlanma yoksa durum normal ama böyle şöylerden uzak durmak gerekir bence zevk alıyorum diye arkasını getirme...

0|0
    0|0
  • bencede alakası yok .. herkesde zevk biçimi farklı olabiliyor ... mesela ben meme uclarımdan zerre kadar zevk almıyorum bi erkek olarak... ve bir kadın anüs kısmından zevk alıyorsa erkek içinde aynı şey gecerlidir...

0|1
    0|0
  • gay likle alakası yok kafanı karıştırma dostum ama seks merakla ve farklı arayışlarla ilerler belli sınırını koymalısın cidden sonra biseksüel değilsindir ama biseksüel ilişkiye girersin gibi sonuçlar doğurur...

0|1
    0|0
  • arkadaş ordan mıçıyoruz o kızı sonradan nasıl öpüyorsun ...

1|1
    0|1
  • bu yarın beline bağlar ibrişim belden bağlamalıyı sonra sana oy oy zaten hoşuna da gidiyomuşki

0|0
    0|0
  • aynı olay rusyada arkadaşımın başına gelmişti. Hatta Rus kadın siz sexte çok geri kalmışsınız falan demişti.

0|1
    0|0
Yükleniyor...