Neden güzel yüzlere bakmaya doyamıyorum?

ben kızlardan hoşlanmıyorum,lezbiyen filan değilim yani.Ama nerde bana göre çok güzel bir kız yüzü görsem,gözümü ayıramıyorum o 'yüz'den.sizede böyle oluyor mu?Bana ara ara değil,hep oluyor.Ama erkeklerden hoşlanıyorum yani,söyliyim,kızları düşününce midem bulanıyor. ama garip geliyor bana bu durumum işte.

Güncellemeler:
bakmaya doyamıyorum derken,ilgi hissederek doymuyorum bakmaya,yani güzelse eğer,hep bakasım geliyor,ama hoşlandığımdan,ilgi duydugumdan filan değil..

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• yav her kadın zaten cogunluklaa erkekler için makyaj yapıp bakımlı olmazlar kii... hemcinslerine yaparlar bunu aman ben yanlarında soyle boyle tu kaka gorunmeyeyeim diye... bence böyle ama bakarken libidon artımı var ise için bir hoş oluyor ise eger onu bilemem ...

0|0
    0|0
    • içim bi hoş olmuyor,ama güzel yüzlere bakmayı çok seviyorum..

• ee bak o zaman nıye bakmaysın ki zaten nedne bakman gerektigini de soyledim bunu tüm kadılar yapıyor... ama bacaklara bakarlar ama yüze ama poposuna ama elbisesine ama içine... bi şekilde her kadın hemcinsinde biyere odaklanır normal seyler bunlarrr

Erkekler Ne Diyor 6

• kızları cinsel anlamda düşününce miden bulanması normal çünkü aynısı sende de var:)sebebi kız çocukları kendini sevdirir kızlar da öyle hele güzelse.şu ana kadar nereye bağlayacağımı tahmin edemedin dimi:) ben de tam olarak bilmiyorum yazarken düşünüyorumahanda buldum normal bi durum takma kafanı :))))

0|0
    0|0
  • Lezbiyenlikle alakası yok zaten bu durumun. Güzellik unsuru Kadınlardır. Bu yüzden, kadında olsa erkekte olsa, kadına bakar. O kadar çok kadın gördümki, güzel bir kadın gördüğünde ona bakan, yad ilgisini çeken. Şimdi her bakan bayan için, Lezbiyen diyebilir miyiz?

(bu kadar cahil olmayın)

0|0
    0|0
    • ayyy cahillikle ne alakası var.normalde bende yazmazdım.ama yazmadığında herkes öyle sanıyor.BELİRTMEK İSTEDİM SADECE YANİ

• Sanırım yanlış anladın :) Ben zaten sana demedim, alttaki bazı yorumlarda Sana Lezbiyen gibi yaklaşanlar olmuş, onlar için yazmıştım :(

• HA,TAMAM..

• 5 yaşında iken 15 yaşında bir kızın tuzlu tadını aldıktan sonra banada oldu aynısı efem.

0|0
    0|0
  • İçinde lezbiyenlik olmasada kırıntısı var gibi duruyor

0|0
    0|0
    • kızlara hiç ilgi duymuyorumki,acaba duyuyorummu diye denedim kendimi,düşündüm ama midem kalktı,erkeklere ilgi duyuyorum

• aşk acısı çektiysen erkeklerden tiksinmişsindir?

0|0
    0|0
    • tiksinmenin sonucu böyle mi yani? ne alaka

• yok canım o kadar vahim değil

• yaa herkes sanıyorsa olabilir nedeni kendimi denedim demen. Düşünme öyle şeyleri.

• kızları düşününce neden miden bulansın ki bence gayet güzel varlıklar diyerek trollüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• güzel olanı beğenir insan. aşırı bi durum yoksa normaldir.

0|0
    0|0
  • bende bakıyorum doğal bişey bu

0|0
    0|0
  • güzel olana bakılır normalsin.

0|0
    0|0
  • Normal bir şey.Yani güzel bir şey görünce hepimiz bakarız bu kız,erkek,hayvan,eşya vs fark etmez.Yani lezbiyenlikle bir ilgisi yok.Beğeniyorsun ve bakıyorsun ne var bunda? Takma kafana,bak gitsin.:)

0|0
    0|0
  • guzel olan herseye bakarım, bunu soru-n olarak gormuyorum

0|0
    0|0
  • ah azizim sen mi ben mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...