Bayan arkadaslara soruyorum Doğumdan sonra?

Doğumdan sonra bebek emzırırken goguste sarkma ne decerece olur bu cocugun emzırılme zamanına gore degısırmı? Su an 1 aylık hamıleyım 75 a kullanıyorum ıc camasırımı kılolu degılım emzırmede buyuyup daha sonra kuculmeme ıhtımalı var mı gogusun anlatırmısınız lutfen sarkık ve buyuk gogus sevmıyorum?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• erken bır telas ıcıne gırmıssın bence...
    ama sana sunu soyleyebılırım kı daha bebegının emıp emmeyecegını bıle bılmıyorsun. ama egerkı emerse 20 dk bır memenı 20 dk dıger memenı vereceksın. rahat oluyor dıye tek memeye yuklenırsen o memen zaman ıcınde kuculur ve dıgerıne gore orantısız bır hal alır. emzırme sırasında kuculme oluyor bu sartlarda ama sarkma olmaz.

1|1
    0|0
    • Evet bılmıyoruz ama ben en az 1 1,5 yasına kadar emmesını ısterım saglıklı olması acısından cok onemlı. Bunu soyledıgınız ıyı oldu hıc duymamıstım 20 dk olayını tecrube demekkı :)

• Rıca ederım cok faydalı seyler soyledınız sızı hep rahatsız edebılırım o zaman :))

• ne zaman ıstersen sana dogumdan sonra bıle yardımcı olabılırım : ))

Erkekler Ne Diyor 6

• memeleri eşit emzir. sağ memeyi emzirdin daha sonrakinde sol memeyi emzir. süt üretimi böylelikle eşit olur. memelerde simetri bozulmaz. sarkma ise öyle çok aşırı bir sarkma olmaz. memesi sarkanların çoğu öncesinde aşırı kilolu olup daha sonra zayıflamaktan kaynaklanır. bunları kafana takma. önce anne ol sonra kadın ol. annelik duyguların önde olsun. 2 yaşına kadar emzir. diş ve kemik yapısı çok sağlam olur sen bunlara odaklan. sarkmayı takma kafana bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • ne mutlu bebeğin var Analı bablı olsun ikincisi sütten kesildiğinde bebek o çekilir

1|0
    0|0
    • Allah ısteyen herkese nasıp etsın daha ıcımde dogmadı :))

• sağlıkla dünyaya getir inşallah vücudun bozulmasından korkma şimdi bazı değişiklikler olacaktır doğum sonrası dikkatli olursan aynen kız gibi olursun kaygılanma

• Küçülmicek ve sarkma çok çok az olacak.

1|0
    0|0
    • Umarım oyle olmaz sarkmaz bazı kadınlar var cırkın gorunuyo cok uzun boylu degılım ve kos koca sarkık gogusle gezmek ıstemıyorum hem kendım hem esım ıcın

• Bide ağlıyor yaaa. Ya vücudun için seviyorsa seni afedersin defolup gitsin. Kızma bu dediğime ama yaşlanınca ne olacak? Vücud gün gün yaşlanıyor. Hiç sıkıntı yapma ;)

• Yok ben kendımde sevmıyorum acıkcası hep dıkkat etmısımdır kendıme seker tuz vs asla kullanmam kullanmazdımn artık hersey yemeye basladım

• eşiminki çok değişmedi hoş sarksada benim için en güzeli onun kiler

1|0
    0|0
    • Ne kadar guzel esınız sıze bı evlat vermıs degıl mı tabıkı en guzelı onunkıler olacak :) degerını bılın.

• :))) tatlı atısmalar olsun Allah daım etsın mutlulugunuzu

• amin cümlenin ki ni

• Yok fazla sarkma olmaz ilk kez ise eşimde aynı durumdaydı fazla bir değişiklik olmadı

1|0
    0|0
    • Evet ılk olacak ınsallah Allah ızın verırse.

• tesekkurler onerınızı dıkkate alacagım

• Rica ederim eşim dikkat etti doğum sonrasi iyi oldu sizin ve eşiniz içinde iyi olur

• Çocuğun mu önemli senin göğüslerin mi bu tarz düşünen anne lere gıcık oluyorum yaa

1|0
    0|0
    • Tabıkıde bebegım onemlı ama ınsan tedırgın olmuyoda degıl saldım cayıra mevlam kayıra demek ıstemıyorum bebek emzırsem bıle kendımı salmamam lazım kendım ıcın esım ıcın

• Zaten küçük göğüslerin yani 75a diyorsun 90 ya da 95 olucak değiller ama yinede
      Herşeyden önce bebeğin gerisi tefuarat bence
      Allah analı babalı buyutsun şimdiden

• Allah razı olsun tesekkur ederım sagolun

Kızlar Ne Diyor 2

• Sarkmaz neden sarksın? Bir cup büyür sadece. Emzirme döneminden sonra da eski haline geri döner. Tecrübeyle sabittir :)

1|0
    0|0
    • Insallah doner kımısıde dıyor 90 a kadar buyur sutten dolayı dıye cok ufak tefegım buyuk goguslu dusunemıyorum kendımı bu sebepten dolayı sormak ıstedım.

• Tesekkur ederım cok sagolun :) ıkızlerınızle saglıklı mutlu gunler Allah bagıslasın

• Teşekkür ederim sizede :))

• Büyür az evet

0|0
    0|0
    • Profıl fotonuza bayıldım ya bızımkılerde mı bole olacak oyy :))

• Teşekkür ederim :) Sizde çok mutlu olursunsunuz inşallah.. Allah hayırlısıyla annalı babalı büyütsün

Yükleniyor...