Erken boşalma sorunu hakkında yardımcı olacak arkadaş var mı?

Yaklaşık son 6 aydır erken boşalma sorunum var. Bundan öncesinde birşey yoktu. Tedavisi hakkında bilgisi veya deneyimi olan arkadaş varsa yardımcı olabilir mi?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Erken boşalma büyük oranda organik nedeni olmayan boşalmaya şartlanmakla alakalı bir durumdur.

Söylemesi basit ama aslında yapması da basit. Ben bunu 2 gün içinde düzeltmiştim. Özetle odak noktanız zevk vermek ve aldığınız zevki uzatmak olmalı. Kasılmalar başladıysa biraz ağırdan alın, hareketsiz kalın. gerekiyorsa birleşmeyi bırakın.

Burada uzun uzadıya anlatmayayım. İnterntte carezza yöntemini araştırın. Sonrasında erotik hikayelerle ya da filmlerle boşalmama egzersizleri yapın. Eğer carezza felsefesini kavrayıp gerçekten haz vermek için hareket ederseniz 45 dakika ve üzerine çıkabilirsiniz.

Ben çıktım.

Yöntemi araştırın, kafanıza yatmayan bir şey olursa yine bir şeyler yazarım. Sonuçta yazacağın şeyler oradaki şeyler olacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• doktra görünmelisn.. bir dizi tesr yaptırmalısın.. fiziksel mi psikilojik mi ilk önce ona bakılacak.. varikosel olma vs gibi iltimallere bakılıyor.. yoksa sorun.. psikolojik olarak bakıyorlar

0|0
    0|0
  • Tadavi yöntemi ve püf ğretebilirim istersen kardiş ^^_

0|0
    0|0
Yükleniyor...