Vajina temizligi nasil yapilmali. ?

Jilet kullaniyorum kararma ve batma oluyo agda hic yapamam canim cook yaniyor kremlerde jilet gibi. Yakinda dugunum var kocam rahatsz olur mu bu durumdan yani jiletle yaptigim icin ya yani batiyo ya ondan napicam

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• amaan nolcak @@

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• eşimden ve bazı arkadaşlardan aldığım bilgiye göre ağda ilk bir kaç sefer ağrı yapar sonra yapmaz deniyor. ağda hem temiz alıyor hem rahatlık. çünkü bir temizlik yaptığında kişiye göre değişken olup en az 1 ay en fazla 3 ay temizlik yapmıyorsun. kimi insanda tüy çok yavaş uzar ve 3 ay temizlik yapmıyor. jilet ise öyle değil her hafta almalısın. haftayı bile bulmaz 3-4 günde bir almalısın.

bence ağda ya da epilasyon aleti kullan. pamuk gibi olur. eşinde memnun kalır. jilet çok sertleştiriyor. tahriş ediyor.

0|0
    0|0
  • Ben de uygulamalı bir video var ama atmayım

0|0
    0|0
  • erkek jiletle temizlenen vajinayı sevmez öncelikle bunu bilmeni isterim ya ağdaya alıştır kendini ya da laser epilasyona git derim. selamlar saygılar

0|0
    0|0
  • Konuya pek asina degilim ama fikir olarak tuy dokucu kremler kullansan?

0|0
    0|0
  • öyle bir batiyorki sorma

0|0
    0|0
  • Ağda yapmalısın 2 gün sonra çok fena batıyor. Rahatsız edici.

0|0
    0|0
  • Bence rahatsız olur ağda kullanmalısın ya da eldiven zamanla o kararmalar geçer

0|0
    0|0
    • Olduu acitan ölim ben o zamn

• O zaman kocan uzak durabilir sonra neden uzak duruyor deme 😉😉😉

• yok be nolcak :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Nasil batiyo ya :D

0|0
    0|0
  • kuzusu acıyo ama ağdaya alış sonrada lazere gıdersın

0|0
    0|0
  • Lazer Epilasyon veya ben bu beyaz doktor eldivenleri var ya adı her ne ise. Onlardan tak eline tek tek yol. Ağda acıttığı için ben bunu yapıyorum ve 1 ayda çıkıyor pamuk gibi oluyor. Yalnız sen jilet kullandığın için benim dediğim yöntemde ilk zamanlar zorlanabilirsin. Kısa olanları da makina ile alabilirsin.

0|0
    0|0
  • bak dayanmak zorundasın adamı ilk günden soğutma kendinden. git kuaförler var onlar apıyo baya alıyolar tertemiz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...