Artık 28 oldum. Aşka inanmıyorum.

Geçenlerde yeni tanıştığım bir bayan arkadaşımla uzun bir muhabbet ettik. Bana tek başına yaşadığını ailesinin onu anlamadığını ve erkek arkadaşının ihanetinden bahsetti. Anlam verememiştim konu iyice derinleşince çalışma ortamındaki stresini anlattı kendisi hostes ve bir süredir devam ettirdiği bir ilişkisinden bahsetti. Erkek arkadaşı onu aldatmış malesef sebep cinsellik. arkadaşımın üzülmesini hiç istemiyorum. Ona "Cinsellik hayatımızda var olmadığı sürece seni aldatmaya devam edicem dışarda arıycam bu mutluluğu eğer benimle beraber olmazsan ve evlenmeyi düşünmüyorum" demiş. Ben kesinlikle böyle bir şey yapmamasını söyledim. Fakat bana şunu söyledi. Ben 28 oldum artık şu ana kadar kim için bekledim kimse evlenicek insan yok dedi. Haklı bir yönde ama üzülmesini istemiyorum. Bu konudaki ısrarlarımı yanıtsız bıraktı. Ona yardım etmeliyim?

Güncellemeler:
ve kız terkedildi bunalımlarda sürekli aynı mesajı gönderiyor bana dönermi acaba geri dönermi bana bozuk plak gibi öneriniz?
Son durum kızı terkettigi halde kız ısrarla aradı ve barıstılar beklenen beraberlik oldu onun adına üzülüyorum.Fakat durumu bile bile onunla beraber umarım üzülmez

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aşka inanmam ama yalnız uyanmam. Her şey bu cümlede gizli.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kesinlik le yapmasın! bu ne ya adiliğin daniskası seviyorsa nasıl bunu ister ki.aldatıyorsa basit bir kısım zevklerini ondan üstün tutuyor demektir.eğer onu bunlardan üstün tutamıyorsa zaten evlilik değildir onun amacı :D

0|0
    0|0
    • yok zaten evlilik düşünmedigini söylemiş .ama kız seviyor ve güvenicek kimsesi yok yanlız o yuzden ona tutunmus:S

• artık kadının ibreler tavan yapmış da olabilir... adam bahanesi... yapmak istiyorsa 3 kere yokla dönmeyecekse bırak... alın yazısını fazla zorlayamazsın...

0|0
    0|1
  • Bazi erkeklerde evlenilecek kiz yok deyip dururlar bence insanlar yalnis kisileri seciyorlar evlenmek isteyen eglenmek isteyenle yapamaz

0|0
    0|1
    • Evet bazıları acı cekiyor.Bazılarıysa bulamıyor.Adil degil ama gerçek

• Adam haklı

0|1
    0|0
  • Arkadaşına çok üzüldüm gerçekten.

Hayat işte bazılarına kepçeyle bazılarına kaşıkla

0|0
    0|0
  • aşka inanmamak gerek zaten

0|0
    0|0
  • benim görüşüm şöyledir:

seks yoksa sevgililik de yok.

0|0
    1|1
    • Aşk sevgi cinsellikten ibaret degildir

• doğru değildir. ama seks yoksa bir anlamı yok şahsen benim için.

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne kadar saçma bir gerekçe ALLAHIM yarabbim ya.

0|0
    0|0
  • Peki bu zamana kadar saklamış niye gidipte o kızın değerini bilmeyen adama kızlığını vermeyi düşünüyorki..

Yapmasın bence engel ol elinden geldiğince.

İhtiyaç karşılamak demek illa tam anlamıyla sevişmek demekmidirki ?

Elbet üstü kapalı şeyler yaşıyorlardır ve adam bunla tatmin olmasını bilecek.

0|0
    0|0
  • Evlenilecek erkekte evlenilecek kızda var arkadaşlar sadece karşınıza çıkmamış olabilir,bukadar karamsar olmayın doğru insanla karşılaşmadık diye evlenilecek kişi yok demek mantıklı değil.

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum kendisi artık mantıga inanmıyor

• adamın niyeti belli ne kadar değer verdiğide belli.kız istiyosa yatak partnesi olsun.

0|0
    0|0
  • welcome my world

0|0
    0|0
  • Ülkemizin gerçeği ne yazık ki:(

0|0
    0|0
    • üzülmesini istemiyorum fakat ne yapılır bu durumda

• yapabilecegin birsey yok. bekleyip göreceksin. ama kendinede cüzzamlıymışsın gibi davranma. sen istedigin bir seyi yapmıssın ve pişman olmamalısın bence...

Yükleniyor...