Lezbiyenliğe ilgi duyuyorum ama lez değilim?

2 kızın öpüşmesini sevişmesini izlemekten zevk alıyorum, kız-erkek cinselliğinden daha çok etkiliyor beni. Ama kendimi öyle bir şey yapacak biri gibi görmüyorum yani bir ortama girince çok yakışıklı bir erkek varsa içinizden geçirirsiniz ya herhangi kıza karşı böyle düşünmüyorum, öpüşmek çıkmak istemiyorum. Ama onları izlemek hoşuma gidiyor çok saçma değilmi. s anlayamıyorum nedenini

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Gay videolarını midem kaldırmıyor benim senin lez videolarının hoşuna gitmesi garip

0|0
    0|0
    • gay videolarını benimde midem kaldırmıyor ama lezler başka belkide hemcinsim olduğu için. Bilmiyoruum

• Ben kendi adıma konuştuuum.

• Sen de haklısın ama lezler bir harika dostum

Erkekler Ne Diyor 7

• bence normal.
    Gay videolarını da birçok kız izlemekten iğrenir. Erkeklerde aynı şekilde iğrenir.
    Ama birçok kız lezbiyen videolarını izlemekten zevk alır.
    Örneğin kız arkadaşım, eğer 2 film izliyorsak bunun 1 tanesinin lez videosu olmasını kendi isterdi.
    Hatta, kız arkadaşını denize giderken çağırmasını teklif ettim. Çünki günübirlik pansiyonda kalıp ilişkiye de giriyorduk. Bunu kabul etti. Ama yapamadan ayrıldık

0|0
    0|0
  • merak diyoruz biz buna

0|0
    0|0
  • bıseksuel eyılımın var :) takılma bu kadar

0|0
    0|0
  • 4 kişi grup yapmalısun eşli swinger :)

0|0
    0|1
    • sen çok yaptın heralde böyle konuştuğuna göre

• Haayır ama yapıcam bir gün aslında oluyırdu ben izin vermedim :) hazır degildşm saglam pskoloji lazım :)

• Böyle şeyleri izleyerek zevk ve fikirlerini kirletiyorsun. Herşey meraktan geliyor, hemcinsinle ilgili p*rno izlememeni tavsiye ediyorum, snra yoldan çıkarsın

0|0
    0|0
  • bu bir merak olabilir yaşınızından da kaynaklı br horrmonal durumda ola bilir bende lez videosu zleyen biriyim ama iszin ki biraz farklı siz kendinizden erkeklere karşı ilgi dudugunuzdan emin iseniz sorun yok ancak lezleri izlemekten vaz geçmelisiniz yksa bu merak ilgiliye dönüşe bilir

0|0
    0|0
  • lez vidoesu izlemeyi bırakmazsan sanırım bu işi yaparsın gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende de aynisi var. Masturbasyon yapanlari da izleyip orgazm oluyorum ben. Sevgilim var onla da sevisince cok zevleniyorum. Normaldir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Benim de daha hoşuma gidiyor ama lezbiyen değilim. Çoğu kızda bence bu var. Ayrıca bir ilişkim de var ve sevgilimin penisine bayılıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...