Anal ilişkinin zararını ilerde görür müyüm?

Pasif olarak bir kişiyle 10 kereden fazla anal ilişkiye girdim ve kendimi durduramıyorum. Acaba ilerde zararını görür müyüm?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• ne yaptın abi ya sen kendine yazık değilmi :/

0|0
    0|0
    • Yani homofobik olduğunu kabul ediyorsun.

• asla eş cinsel biriyle ilişkiye girmem de şimdi tutup da adamı yok şeyi dışlamam yani :D

• İyi o zaman problem yok :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir tanidigimdan biliyorum adam tuvaletini tutamiyor. Altina yapiyor ve yaptiginin farkinda bile olmuyor. Yuruyemiyor dogru duzgun oturamiyor. Ileride aids olma ihtimali de var. Benim bildiklerim bunlar dikkat etmelisin bence

0|0
    0|0
  • kolon kanseri olabilirsin b*k tutmaz olur cinsel hastalıklar da cabası

0|0
    0|0
    • Kolon kanseri mi ciddi misin :( ama o prezervatifsiz ilişkide olmuyor mu=?

• keşke erkeklerin deliği olmasa'idi !!

0|0
    0|0
    • Çünkü sevdiğin bir erkeğin senin yerine başka erkeği tercih etmesi zoruna gidiyor ondan.

• haha yok ben genel dedim psikolojiniz bozuk sizin , tercihiniz anormal baban erkek annen bayan sen anla böyle geldik erkek bayan eşleşmesi ile

• Doğada bu kadar eşcinsel ilişki varken halen bile buna hastalık diyen embesillerin varlığı şaşırtmıyor beni

• evet yaşlanınca sıça sıça gezersin artık g*t kasların tutmaz çünkü :D bir sağlıkcı olarak söluyorum

0|0
    0|0
    • Sağlıkçı olarak mı yoksa çok verdiğin için mi bilemedim edepsiz.

• Kaka yapa yapa yazsam hoşuna mi gidecek di utanma dan soruyor sun da benim kelimm mi zor geldi sana? Vallahi Allahim a şükür karşı cinsten hoşlanıyor ve dinin yasakladığı şeyleri yapmıyorum bence haddini bil edepsiz kim dön bak

Erkekler Ne Diyor 13

• acımıyor mu abi niden gey oldun =( gene bir yiğit kaydi gitti alper tunga bizi görecek mi

1|0
    0|0
    • En başta acıdı şimdi o kadar hoşuma gidiyor ki grup bile yaptım. İki aktif ve ben tek pasif olarak ;)

• istersen sana bir arkadaşı yönlendirebilirim =/ hemen şimdi

• Hayır gerek yok. Kendim o kadar rahat bulabiliyorum ki başkaları gibi aciz davranıp ondan bundan tavsiye almıyorum ;)

• korun sorun olmaz çok sık yapma yeter

0|0
    0|0
    • Çok sık değil zaten bu 10 defa 1 yıl içinde oldu. Ayda bir bile değil :)

• yararı var mı ki?

0|0
    0|0
    • Bence yok ama işte alışkanlık :)

• Göz zinasınında en az gerçek zina kadar günah olduğunu en aptal insan bile biliyor

• bakmak ve haz duymak arasındaki farkı anlamadıysan senin eş cinsel olman gayet doğal durumdan kaynaklanıyor demektir.

Ben günahı savunacak birisi gibi mi duruyorum ilk defa inançlı bir insan olmuşken?

• Çok sık girersen zararını görürsün

0|0
    0|0
  • Bunun zararını çook ilerde görüceksin öldküten sonra

0|1
    0|0
    • Haklısın her önüne gelen kızla olan sizler zaten cennetliksiniz.

• Günahın çok derken bir varsayımda bulundum. Çünkü insanları tanımadan yargılayıp senin sonun berbat olacak demen aslında olabilecek en günah şey.

• Ben tanımdan söylemedim yaptığın şeye göre söyledim

• fiziksel olarak sonuçlarını bilmemem ama psikolojik olarak sorunların olur. Profesyonel destek al.

0|0
    0|0
  • Ahh be kardeşim ahhh beeee

0|0
    0|0
  • 6-7 kez de ben girdim. Şimdiye kadar sıkıntı çekmedim. Ama kendimi tutamıyorum. Kuzenime her gördüğümde sulanıyorum. Eğer fırsatını bulursam ikna edip kendimi becertiyorum.

0|0
    0|0
  • Nasil bir zevk? Sana zevk vren erkekle olmak mi yoksa anal bolgende bir zevk hissediyo musun

0|0
    0|0
    • Anal bölgeme girerken ki aldığım zevk :) ama kimseye tavsiye etmiyorum çünkü alışkanlık yapıyor.

• Yani seni bir kadin becerse yine zevk alirdin

• Hayır asla :D Gerçek erkek olmalı :)

• kumbarayı kırdırmış.

0|0
    0|0
  • görürsün

0|0
    0|0
  • Hiçbir fikrim yok ama şu tuvaletini tutamama sorunundan bahsedenler, uzmanlardan mı duymuş bunu yoksa sadece internetten mi görmüş. Böyle birilerine rastlamadım açıkçası

0|0
    0|0
    • Tuvaleti tutamama şöyle olabilir. Sürekli saba akşam aralıksız anal seks yaparsan tabiki anüs toplarlanamaz ve sıkılığını kaybeder. Oysa ayda bir yapılan seksin zararı olmaz.

• Hangi şehirdesin?

• Yurt dışındayım.

• Tuavaletini tutamayıp, sürekli altına kaçırırsın.

0|0
    0|0
    • Ama bu penisin ebatına bağlı değil mi?

• Genişlemesi için sabah akşam yapmam lazım. azıcık mantık.

• Uzun vaadede olur. Birden olmaz.

Yükleniyor...