Afedersiniz bişey sorucam bir dakika bakabilirmisiniz?

Affınıza sığınarak söylüyorum kusura bakmayın. Çişimi yaparken ağrı ve yanma oluyor vajinamda. . Bu yüzden doktora gittim daha önce. bitakım ilaçlar verdi. kullandım geçti gibi oldu. Tekrar başladı. bu hiç geçmiyor sizdende bu durumu yaşayan varmı?
Neden kaynaklanabilir geçmemesi?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• İlacı tam geçmeden bıraktın sanırım?

0|0
    0|0
    • Hayır kullanmıştım aslında..

• Belini acik tutma zibin giy ayaklarini sicak tut ince giyinip cikma bu havalarda eczaneden cipro al ic gecer

1|0
    0|0
  • Doktora git burdan bisey çıkmaz.

0|0
    0|0
  • Yine gidin doktora.

0|0
    0|0
    • Gidiyorum antibiyotiği verip yolluyo kullanıyorum bisüre iyi gibi oluyo. Sonra yine tekrar ediyo. :(

• Denerim teşekkürler

• Rica ederim gecmis olsun

• doktor ne tanısı koydu kı?

0|0
    0|0
    • Doktor idrar yolları enfeksiyonu demişti galiba. Antibiyotik iğne bile kullanmıştım bu yüzden. Ama hep tekrar ediyo geçmiyo bir türlü.

• hmmm bır daha gıt doktora

• tekrarlıyorsa yaşam şeklinizi değişin, vaginal duşu bırakın mesela saygılarımla Dr. Şehriyar

0|0
    0|0
  • taş olabilir böbrekte

0|0
    0|0
  • Usutmekten kaynaklanabilir bolgeni daima sicak tut

0|0
    0|0
  • idrar yolları iltihabı.
    geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Bide geçse..

• Suyu az içiyorum işte. Şu soğuk günlerde susamıyo ki insan. Aklıma geldikçe içiyorum.. temizlik için eczaneden ürün bile aldım orayı onunla yıkıyorum..

• temizlik önemli suyu da ihmal etme.

• Enfeksiyon kapmışsın çokta önemli değil... Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • idrar yolu infeksiyonu olabilir,,, ilaçları tekrar kullan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Doğru antibiyotik ile tedavi edilmesi gerekir. Yüksek ihtimalle idrar yolu iltihaplanması sorununuz var. Doktorun verdiği ilaçları kutusu bitene kadar kullanmalısınız geçene kadar değil. Kutu bitmeden bıraktığınız durumlarda daha şiddetli bir şekilde tekrar edebilir.

0|0
    0|0
    • Bak işte haklısın kutu bitene kadar kullanmıyorum şikayetim geçince bırakıyorum hemen. Sonuna kadar kullanmakmı gerekiyo yani iyi olsakta?

• Evet. Antibiyotik ilaçlar bir zincir gibidir. Saati saatine kullanmak gerekir. Hem gün içinde geciktirmemelisin. Hem de bütün paketi içmelisin. Aksi halde vücudundaki rahatsızlık veren mikrop veya virusü güçlendirip daha güçlü hale getiriyor.

• Belkide o yüzden geçmiyor sürekli tekrar ediyor. Hep benim hatam desene :/

• İdrar yolu enfeksiyonu sanırım bu. Sürekli tekrar ediyorsa ibrahim saraçoğlunun enfeksiyon için kürü var, onu yap.

0|0
    0|0
  • üşütmeden kaynaklanıyor. belini açık tutma biraz da sıkı giyin.

0|0
    0|0
    • Hep sıkı giyerim aslında. bir bitmedi şu enfeksiyon.. napacağımı şaşırdım..

• biraz araştır netten bulundugun şehirde işinin uzmanı bir doktora görün. demekki gittiğin doktorun verdiği ilaçlar fayda etmemiş. Geçmiş olsun

• Çok teşekkür ederim sağolun.. bakıcam tekrar.

• kasık agrısı yapıyormu

0|0
    0|0
  • Soguklarda yere oturursan ondanda olur

0|0
    0|0
    • Yere niye oturayım. Bilmiyotum neden sürekli tekrar ediyo :(

Yükleniyor...