Sevgilim ikinci kez boşalamıyor, sizce bir sorun mu var?

sevgilimle sevişirken bazen 15-20 dakika arayla boşalıyor dnlendikten snra kudurtuyorum üste çkıyorum bşeyler ypıyorum üstüme çkıyor gel gir yapıyo yarım saat boyunca boşalamıyor yani anlıcağınız 2.kez asla ve asla boşalamıyor szce bir sorun mu var geç boşalma vs vs... ?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• belediyenin su deposu değil ki bu hemen boşaldıktan sonra dolup tekrar boşalsın. Boşaldıktan sonra vücudun tekrar meni biriktirmesi için belli bir zaman geçmesi gerekir. Zaten üstü üste boşalmak çok yararlı bir şey değildir. Sonraki boşalmalar ağrılı olabilir bence çok zorlamayın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• İkinci de süre uzar mutlaka.

0|0
    0|0
  • Bu gayet normaldir, her hangi bir sorun yok. O yüzden bol bol keyfinize bakın diyorum.

0|1
    0|0
  • sabırlı ol biraz maymun :)))

0|0
    0|0
  • sen 20'li yaşlardasın sevgilinde o civardadır..gençsiniz .. bence 20 dakikadan sonra tekrar boşlabilir ama boşalmadığına göre sevilinde mi sorun var yoksa sendemi var bilemiyorum ? :)

0|0
    0|0
  • 2.kez geç olması normaldir evet sıkıntı yok.Ama hızlandırmak istiyorsan biraz daha erotizm yarat :D

0|0
    0|0
  • bence daha ıyı senın acından bosalan adam bıseye yaramaz ama 2. nın asla olmamamasıda problem hadı 5 . olmuyor desen anlarım da 2. sorun ama senın acından ıyı olur evlendınızde tabı evlenırsenız memnun olarak uyursun gece

0|0
    0|0
  • bu sorun değil bir üstünluktur

0|1
    0|0
  • sevgilin de aynı benim gibi 2.kez gelmek bilmiyor...

0|0
    0|0
  • Hayır ikinciye geç gelmesi normaldir...

0|0
    0|0
  • biraz daha çaba göster bir sorun olduğunu hiç sanmıyorum

0|0
    0|0
    • fazlasıyla çaba gösteriyorum kii kuduruyor kndindende geçiyor ama boşalamıyor.

• mast. dene uzun uzun bana sorarsan kurdurmak bosalmakdan daha eğlenceli

• vs vs vs vs

0|0
    0|0
  • ikinci kez boşalma uzun olur bak ben bir saat boşalamıyorum

0|0
    0|0
  • geç boşalma asla bir sorun değildir.

0|0
    0|0
  • sert ol. ;)

0|0
    0|0
    • oluyorum zate :)

• farklı şeyler dene.yapmadıgın şeyler.farklı fanteziler.

Kızlar Ne Diyor 3

• pardon ama sorunun sebebini anlayamadım. Sen şikayetçi misn bu durumdan?

0|0
    0|0
  • Sorun ne? Demekki birinizden biriniz birseyi yanlis yapiyorsunuz. Tam zevke geldimi, 2nciye 3ncüye 4ncüye de bosalir.. Sizde sorun vardir..

0|0
    0|0
  • arka arkaya boşalamaz erkekler.. araya zaman girmesi lazım. normal bi durum yani.

0|0
    0|0
    • sen nereden bilyorsun içinden hiç cıkmadan 3-5 olabilir . senink,inde iş zayıf:))) yazık bu zevkden mahrum kalıyorsun :))

• içinden hiç çıkmadan 5 kere boşalır da, 5 dakika arayla yapamaz. demek istediğim bu. bilip bilmeden yorum yapma.

Yükleniyor...