Varjina temizligi?

Varjina temizligi icin bildiginiz kullandiginiz ciddi sekilde ise yarayan seyler solermisiniz bende cok akinti oluyor ne Kadar ped kullansamda koku oluyor biliyorum igrenc bir durum ama yardimci olur musunuz? s

Güncellemeler:
Peki vajinada olan mantar adet düzensizliği yapar mi?

0|1
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• sen mikrop alıyorsun. temizliğine biraz daha dikkat et.

önce doktor git tedavi ol. vajenit olmuşsun. daha sonra şunlara dikkat et
    sık çamaşır değiş.
    günlük ped kullan
    tuvalete girerken ellerini sabunla öyle gir. temizliini yaparken temiz elle yapmış olursun.
    mast yapacağında ellerini sabunla yıka
    ıslak tutma
    umumi tuvaletlerdeki kağıtları kullanma yanında peçete taşı

0|0
    0|0
    • Vajenit ne Ki?

• Biligilisiniz bu konuda baya

• teşekkür ederim. bilimsel araştırma merakım vardır. özellikle de sağlık konusunda ve teknoloji konusunda. her konuyu bilimsel araştırırım. biraz da tecrübe olunca böyle oluyor :)))

Erkekler Ne Diyor 4

• ne renk akıntı oluyor

0|0
    0|0
  • Ya yerim ya

0|0
    0|0
  • ya enfeksiyon ya mantar git doktora :S

0|0
    0|0
  • O koku bence hiçte iğrenç değil para bile veririm koklamak için
    Temizliğe gelince kokulu sabunla yıka :)

0|0
    0|0
    • Deli misin sen ya. s koku icin para mi verilir igrec

• www.milliyet.com.tr/.../

Başta yanlış anlamışım kusura bakma normal koku sandım araştırdım ama şimdi senin için umarım yardımcı olur bu bilgiler

• Okudun değil mi?
      Çok geçmiş olsun :(

Kızlar Ne Diyor 5

• Doktra git iltihp mntar vardir

0|0
    0|0
    • Akinti bole peynir gibi. s mantar midir Ki kasintida oluyo. s

• Dimi ya peki adet duzensizligi yapar mi Bu mantar? Bilginiz var mi

• Pamuklu giyin ve sabunla yıkama tahminen içindeki ph dengesini bozdun akıntı oluyor

0|0
    0|0
    • Peki napmam lazim duzelmesi icin Tek cagre doktor mu?

• Sebamed var onu dene bir çok marka var kullan bence dedorant al mendilleri al ben öneri yapmim ten yapını bilemem çünkü yanlış olur

• Tamam saol

• mantar canım bu çok doğal iç çamarşırı her gün değiştir ütüle günlük ped kullan yeterli olacaktır

0|0
    0|0
    • Kendiliginden mi gecicek Bu mantar doktora gitmeye cekiniyorum ama ezcaneye gitsem ilac alamam mi. s. s

• Ne alka ,?

• banada oluyor sorun yok

• Öncelikle kokulu akıntınız varsa mantar olabilir, bir jinekologa görünmeniz gerekli
    Temizlik için sık çamaşır değiştirin, sık günlük ped kullanmayın, tuvalet temizliğini önden arkaday doğru yapın ve vajinayı kuru tutun. Ayrıca vajina içini sabun, jel vb. maddelerle yıkamayın, aynı zaman da fazla su ile yıkamak da vajina florasını bozar ve mikroplara açık hale getirir.

0|0
    0|0
  • canım o mantardır eczaneye git özel bölge için krem alıcam de bendede olmuştu krem aldım kullandım geçti zeytinyağıda iyi geliyo pamuğa döküp hergün düzenli olarak o bölgeyi silebilirsiniz

0|0
    0|0
    • Saf mi normalde olabilir mi zeytinyagi?

• Evet kasintıda oluyor

• Tamam işte kaşıntı anında hemen pamuğa zeytinyağı döküp arkadan öne değil önden arkaya doğru sil bide taharatlanırken de önden arkaya doğru yıka silerken aynı şekilde çünki popodan da vajina ya mikrop bulaşır daha kötü olur mantarın ilerler

Yükleniyor...