İnternette baktigim kasli kizlarin vucut yapisi neden oyle?

arkadaslar vucudumda kas yapmak istiyorum fakat internette baktigim kadariyla bazi kizlarin gögüsleri disilikten cikmis ve tam bir erkek gibi. hangi hareket sonrasi gogusler seklini degistiriyor hangi hareketten kacinmaliyim

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ya allah askina kasli kiz mi olur bir kizin vucudu fit dursa cok fazla yagli olmasa yeter

0|0
    0|0
    • erkek arkadasimin yaninda cok fos kaliyorum kanka

• boyda kisa onu topukluyla kaslarida sporla halletcm ben 153 o 177 sorun bir degil iki degil

• Vucudunu sikilastir bak kas falan yapma bak beni dinle :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Hiç yakışmıyor bence kadın dediğin yumuşak olacak didim #V

0|0
    1|0
  • Kas kutlen artarsa öyle olur. Ki senin öyle olman çok zor. Onların isi vücutları olduğu için yağ oranları çok düşük tamamen kas

1|0
    0|0
  • Onlar Steroid kullanıyor yoksa hiç bir kız öyle olamaz ve bildiğin budy Building yapıyorlar ama yemin ederim iğrenç oluyorlar...

0|0
    1|0
  • Senin o dedigin kadinlar, yillar suren calismanin ardindan o hale geliyor cicim;) harekete gelince gogus harektlerni yapma, en basta bench press :)

0|0
    0|0
  • Onlar ilaç yardımı alıyor sen pilates karşı yap 😉 o zaman vücudun Şekli değişmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen o hale gelmezsin onların işi o hayatları sporla geçiyor. Yedikleri yemekler bile disiplin içinde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...