Evli bir kadına aşığım...

arkadaşlar.kadınla tanıştıgımızda eşinden ayrı annelerinde kalıyordu .halende öyle.aralarındaki her şey bitmiş eşi kendisini 3 kez aldatmış.ona karşı hiçbir hissi kalmamış.yakındada boşanacaklar daha öncede iki kez boşanma davası açılmış ama araya aileler girip çocugunuz var hesabı engel olunmuş.3 yaşında bir oglu var ve ben onu tanımadan önce haftada 1-2 kadınla olan biriydim.kadınlarla yatıyodum ama hayatıma kimseyi almıyordum.2 aydır onunlayım evime iki kez geldi sadece sarıldık ve öpüştük ilerisine gitmedik. sevmesede eşine ve ogluna saygısı oldugunu söyledi boşanıp kendi soyadını aldıgı gün benimle olmak istedigini söledi hergün yüzlerce mesaj atıyoruz. en az 3 saat telde konuşuyoruz.dogum günümüzden .sevdigimiz yemeklere kadar herşeyimiz aynı. birbirimize küfür falanda ediyoruz haber alamadıgımız zaman çok merakta kalıyoruz.sizce bu yaptıgımız çokmu yanlış birşey yani halen başka birinin soyadını taşıması ve birbirimizle aşk yaşamamız.altını çizeyim cinsellik değil bu öyle bişey için elimizde fırsat varken yapmıyoruz.birbirimize duydugumuz saygıdan dolayı

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• nolcak ya bşi olmaz şu imzaya takmayın bu kdr

1|0
    1|0
    • sagol açıkcası ben takmıyorum şu anda tüm dünya ilişkimize karşı olsada o imzadan sonra kimse birşey yapamaz.

• demitria bereket tanrıçası demek hep karıştrırlar:)

• tamam tanrıcam bizede bereketini yolla seni bir türlü en iyi cevap katagorisine sokamadımda :)) neyse başardım sanırım..

Kızlar Ne Diyor 2

• evli olduğu halde henüz boşanmamış senle iliki yaşıyor cinsel ilişki olması gerekmez ve sen ona güveniyorsun pesss

0|0
    0|0
    • dogru zamanda dogru karar düşünmelisin bu konular cok hassas konular onuda kendınıde tehlikeye atabılırsın. işin içine eş namus evlılık girince boyut deişir bosanmasını bekle ve ara görüşmeyı sürdürmeden evlenın derim

• kesinlikle ayrılacaklar zaten aralarındaki her şey bitmiş .annesinde kalıyor kendine evine gün içinde ugruyor sadece.

• bence sanada yapıcak kocasına yapan sana hayli hayli yapar yani çok saçma güvenmen helede bu devirde tabiki sana seni sevdiğini söyler ayrıca hiçbir kadın bir erkeği ilk erkeği gibi sevemez alışamaz bence senide aldatır sen bilirsin yaşa ve gör okadar bekar namuslu kız dururken gidip bir evli kadınla aşk yaşamak da senin piskolojinin iyi olmadığını gösterir

• Hayırlısı ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Günde Yüzlerce Mesaj+saatlerce telefonda konuşmak...ilk defa böyle bir şey görüyorum..ilginç...aşkınıza nazar değmesin ne diyim..

0|0
    0|0
    • benki telefonla konuşmaktan rahatsız olan bir insan ama yeminle dogru

• neden yanlış olsun arkadaşım...

kadının kocası onu 3 kere aldatmış ama hala soyadını taşıdığı için ona saygı gösterebiliyor kadın ve seninle yatmıyor...

daha ne olsun... hem boşanacaklarmış zaten... kimsenin yuvasını yıkmamışsın sonuçta...

Ama sana tavsiyem, şu küfür mevzusunu bir an evvel bitirin derim...

'' fazla samimiyet, saygısızlığı doğurur ''... benim hiç tasvip etmediğim şeylerdir...

0|0
    0|0
    • baba sen harbiden büyük insansın ya.. harbiden çok sagol.aslında küfür dediğimde argo yani bariz öyle küfür falan yok. yani birbirimize sölediklerimiz bile batmıyor anlamında ama harbiden çok sagol ya inan herşey anlatıldıgı gibi

• bak kardeşim, ben senin ilşkine karışamam... ama şöyle de bir gerçek var ki; bu zamana kadar uzun evliliğin sırrı nedir diye sorulan sorulara verilen o koca çınarların cevapları hep ''Saygı'' olmuştur... bence dikkat edilmesi gereken bir konu bu... ne bir kadının ağzına yakışır, ne de bir erkeğe kadınına karşı argo kullanmak yakışır... hayat sizin... nasıl mutlu oluyorsanız öyle yaşayın... ama ilişkinizdeki saygı kaybolmaya başlarsa bu söylediklerimi hatırlaman sana fayda getirmez...

• Aşık olmak değilde bence seninkisi zoru sevmek gibi bişey yani liseli bir ergenin hocasına aşık olması gibi :D

1|0
    0|0
    • bilmiyorum haklı olabilirsin ama emin oldugum tek şey gerçekten sevdigim

• Bence çevrende seni seven birisi vardır ama sen o kadın yüzünden onu göremiyosundur çevrendekilere bak boşver hayalleri gerçek dünyaya dön dostum :(

• Mutluluklar dilerim.

0|0
    0|0
    • sagol arkadaşım amin hepimiz mutlulugu hakediyoruz.

• hemen vazgeçmelisin bu aşktan

0|0
    0|0
    • neden ?

• yoldaş inan onu bekliyoruz.daha önce konuştuk ayrılana kadar görüşmeme kararı aldık son sözlerimizi söledik akşama kadar facebook sayfalarında arabesk takılıp .akşam yine telefonlaşmaya başladık. evet telefonlaşıyoruz mesajlaşıyoruz ama görüşmüyoruz ve telefonlaşmakta istemiyoruz ama birbirimizden haber almadanda yapamıyoruz iki ucu boklu degnek yani

• zor durum yoldaş

Yükleniyor...