Hamile iken... ?

Hamile iken cinsel iliski olurmu? Sagligi etkilermi? Kancinci aya kadar olur?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Erken doğum veya düşük (abort) riski yoksa, plasenta normal yerleşimli ise, bireylerde genital enfeksiyon taşıyıcılığı yoksa gebeliğin son ayı haricinde normal cinsel ilişki önerilebilir. Normal şartlarda gebelik seksüel yaşamı engellemeyecektir.

Ancak ilişki sonrası karın ve kasık ağrısı veya kanama şikayeti olan kişiler ilişkiden kaçınmalıdır. Eğer gebe cinsel ilişki yönünden risk taşıyıp taşımadığını bilmiyorsa mutlaka bir doğum uzmanına gidip danışmalıdır.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Doktor onay verdikten sonra hiçbir sorun yok doğuma kadar olur.

1|0
    0|0
  • doğacak bebeğin yaşını aldıktan sonra bir gece ansızın babasının kafasına laak laak diye kızgınlıkla vurup nasılmış lan? diye sorma ihtimali olan eylem olur.

3|0
    0|1
  • Doktor kontrolunde neredeyse doguma yakin zamana dek bile tehlikesi yoktur diye biliyorum.. ama doktor bilgilendirmesi hayatidir..

0|0
    0|0
  • Çocun kafasına penis denk gelirse yamuk çukur doğar..

0|0
    0|0
  • doktor farklı bir şey söylemediyse ilk 3 ay ve son 1,5 2 ay hariç doğru pozisyonda sevişilebilir.
    sevişmekte gerekir.

1|0
    0|0
    • Niye gerekir anlamadim

• o dönem kadında istekli erkekte
      ayrıca hamile iken seks de güzeldir farklıdır yaşamak lazım.
      siz istemiyor musunuz sevişmek eşinizle?

• Doktora danışılabilir ama yok normalde.

0|0
    0|0
  • saıncalı durum mast. ile idare et.

0|0
    0|0
  • bellı bır aya kadar oluyor

0|0
    0|0
  • Sakincasi yok. Ancak daha yavas ve karindaki çocuga zarar vermeden yapilir. Uçkurunu tutabilen yapmasa daha iyi olur

0|0
    0|0
  • 6. aya kadar serbest, sonra doktor yasaklar.

0|0
    0|1
  • 9. aya kadarda olur eğer hamilelik sıkıntılı ve riskli değilse ve pozisyonları var zaten ALLAH korusun bir sakıncalı durum varsa Dr bilgi veriyor

0|0
    0|0
  • Çocuğu etkiler diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • Cinsellik olabilir ve olmalı diyorlar. Lakin bana aşırı itici geliyor. Duygusal bağlıyorum kendimi

0|0
    0|0
  • Bir ara baktim 6 ay kadar ;) gibi sen 8 zorla ama

0|0
    0|0
  • Doğurana kadar devam yeter ki altında kalma

0|0
    0|0
  • Hamile iken dinende cinsellik doğru değildir

0|0
    1|0
  • bu dönemde cinsel birleşme dışında oral veya elle yapılırsa sorun oluyor mu gene?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...