Korunma yöntemi , prezervatif ?

Merhaba , Sözlüyüm , evlilik için 2 senemiz var. Bu süre içinde nasıl korunabilirim ? Hap kullanmayı düşündüm ama ailemle yaşadığım için (günlük alınan haplar) bir şekilde yakalanırım diye vazgeçtim.

Prezervatif kullanmak gebeliği ne kadar önler ? Riskli midir ?

Prezervatif kullandığı halde hamile kalan var mıdır ?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• bir komplikasyon çıkmadığı müddetçe kondomla korunma %100 güvenlik sağlar. fakat yırtılma ilişki sırasında kondomun çıkması gibi durumlarda güvenirliliği düşecektir.

fakat yineden kondomdan daha etkili cerrahi olmayan bir yöntem yoktur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• En iyi korunma yöntemi evlenen kadar,uzak durmak..

5|1
    0|0
  • Şöyle özetliyim:

1- Prezervatif

2- Doğum kontrol hapı

3- İlişki sonrası hapı

4- İğne yöntemi

Benim sana %100 tavsiyem İğne yöntemini kullanman ve her ihtimale karşıda partnerinin prezervatif kullanmasını şart koşman.

Yoksa bir çok kişi gibi henüz evlenmeden sende burada "acaba hamile kaldım mı, şimdi ben ne yapacağım" gibi sözlerle durumuna çare aramak zorunda kalabilirsin.

0|0
    0|0
  • İyi bir marka ve doğru kullanıldığı taktirde prezervatif iyi bir korunma yöntemidir.Hap gibi unutma riski fialn ya da görülme riski yok.

0|0
    0|0
  • ayyy gerdek sıradan bi gün gibi gelecek size...bence asla yapmayın..

5|1
    1|0
    • Zaten birlikteliğimiz var. İlk defa yapıcaz falan yazmadım farkındaysan.

• sanane ki ister yapar ister yapmaz aşıksa neden yapmasın ciddi bi ilşkileri var sen yapma madem istemiyosun

• herzamn elini vicdanına koy kendi ailenden ve kendine yapılmasını istemedigin bir şeyi başkasına yapma...

• Evlenene kadar yapmayın olsun bitsin...

3|0
    0|0
    • Birlikteliğimiz var .

• Regl düzensizliği için falan mı diyerek ? Riskli.

• O da olabilir de zararsız küçük kistler için de veriyorlar, kontrole gittiğin bir zaman bunu öne sürebilirsin.

• her zaman korur,yeterki delik olmasın

0|0
    0|0
  • Delik değilse ve doğru kullanılırsa önler. Ama her zaman risk vardır.

0|0
    0|0
  • prezervatif önler ama ben sana hapları öneririm. çantanın içine atacaksın kimse anlamaz senin çantanı kim karıştıracak ilaç en kesin çözüm ama yok ben prezervatifle istiyorum diyorsan prezervatif önler hiç korkma.. ama bazen yırtılma falan oluyor ona dikkat ederseniz bir sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0
  • prezervatif baya garantidir, yırtılabilir, delinebilir, ama her şeye rağmen garantidir. Normal kalınlardan al, onlar sağlam olur. Birazda kalitesine bak. Ama yanında hapta atarsan zaten garanti ötesi olur. Ya ona göre saklarsın hapı, yakalanma konusundan korkma, ama kullanma derim sonuçta hormonal dengeyi bozuyor.

0|0
    0|0
  • doğru kullanımda %100 önler.

0|0
    0|0
  • en iyisi hiç kullanma değil mi dikkat et yada hiç yapma evlenince yap

1|0
    0|0
  • ya evlenmezseniz ondan sonra ne olacak?

2|0
    0|0
  • hiç bir korunma yöntemi %100 güvenli değildir..en iyisi evlenmeyi beklemek

1|0
    0|0
  • geri çekme yöntemini dene bence...

0|0
    0|0
  • Azil yöntemi iyidir, refleksleri güçlendirir, sünnettir hem

0|0
    0|0
  • prezervatif kullanın,mümkün olduğu kadar da uyar içine boşalmasın.zor değil.erkek kendisine hakim olursa boşalmayabilir.eğer bakire isen de sözlü olmana güvenerek yapma derim.ne olur ne olmaz.gene de kendi tercihin

0|0
    0|0
  • İyi bir prezervatif doğru kullanıldığı taktirde, erkek için ne zevki oldurur ne de istenmeyen gebeliğe neden olur. Benim tavsiye edeceğim ürün Kondomix Sheerlon dur.

link

Ama unutmamak lazımdır ki canlıların doğasında üreme olduğundan ve bu genetik olarak kodlandığından, bazı zamanlar ne yaparsan yap o gebelik gerçekleşir. Yinede korkmana gerek yok, korunma yontemlerinden birini kullandığın ve riskli doneminde dikkat ettiğin sürece gönül rahatlığıyla seksini yapabilirsin..

0|0
    0|0
  • önlemesine önlerde patladigini farzedebilirsin farketmezseniz hersey olabilir.. fazladan dikkat lazim en iyisi yine hap..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tatlım en uygunu aylık iğneler. Bir iğne yaptırıyorsun tam 30 gün koruyor. Hapdan bile daha garantili. Ailene de yakalanma riski yok.

0|0
    0|0
  • en güzeli iğne.git jinekoloğa iğne yaptır kendine.bi kere yaptır 3 ay keyfine bak :)

0|0
    0|0
  • eger devamli olacaksa iliskiniz spiral taktirmani tavsiye ederim 5 yilligi var 10 yilligi var gayet rahat olursun

0|0
    0|0
    • eczaneden al ilk adet gununde doktora git taktir hicbir sekilde hamile kalmazsin

• o 2 sene boyunca evleneceğiniz günü bekleyip ilişkiye girmeyerek korunabilirsin mesela..

2|5
    1|0
  • madem evlenceksin ne diye ilişkiye giriyorsun ne safsın ya evlen helalinden yap şu işi

2|4
    1|0
Yükleniyor...