Kapat

Kız kardeşim 12 yaşında mast yapıyo?

bir kaç kez bastım onu bu yaşlarda normal mi? Onunla konuşsam mı? Konuşsam da ne desem? Yoksa kendi haline mi bırakayım?

0|0
5|24

En İyi Kız Görüşü

• karışma gayet normal. cinsel gelişim evresi henüz okul öncesi dönemde başlar yani ilk mast okul öncesi dönemde yapılır lütfen biraz çocuk gelişimi kitapları okuyun ileride de lazım olur.

5|1
    0|1
    • Haklısın aslında okumak gerek şimdilik birşey belli etmedim görmemiş gibi yapıyorum, çok teşekkürler.

• Rica ederim

• Çok erken degilmi kizlar adet olunca cani ister diye biliyorum bence bu netten veya arkadaş cevreainden

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 24

• şimdi iki durum var. bilgisizce yaparak kendine zarar verme durumu bu bir. ikincisi ise senle ya da başka biri ile konuşarak (ki bu konuşma onun yaptığını bastırıcı değil de daha çok öğretici olgun davranış şekilde olursa) yaptığı şeyin çok daha güzel olduğunu ya da olabileceğini fark etmesi. kısacası her iki ucu b. klu değnek

1|0
    0|0
  • iki arkadaş gibi konuş yapacak adam zaten yapar önemli olan doğruyu yanlışı öğret zorla birşey yaptıramaz seçimini kendisi yapsın

1|0
    0|0
  • 12 onu yapıyosa 18 allah mafaza

0|1
    0|0
  • Mast ile tanıştığım ilk günlerimi çok özlüyorum. O anki zevki ve garip bir tedirginliği özlüyorum :))

1|0
    0|0
  • ergenlik döneminde, anormal bir durum yok.

0|0
    0|0
  • Döv onu !

1|0
    3|0
  • Birak karisms yaa sen yapmiyon sanki herkes zevkine baksin ;)

0|1
    0|0
  • kendi haline bırak

0|0
    0|0
  • konuşma bence tam yaşındaa kendini keşfediyo

1|0
    0|0
  • Canim sen kaç yadinda basladin masta kendini düşün caninmi istedi birimi söyledi ozentimi merakmi vs vs ama sen yap onun izlediğini farketmeden bak ne yapacak

0|0
    0|0
  • Ohaaa yuh ne normali? Ben o yasda gamboy umu oynuyordum

0|0
    1|1
  • ne azmis millet arkadas

0|0
    0|0
  • O yaşta bende keşfetmiştim onu hep arkadaşlsr yüzünden bunlar

0|0
    0|0
  • kız mı erkek mi

0|0
    0|0
    • Kız

• Haklısınn teşekkür ederim

• Ne demek rahat bırak alışsın

• ben de o yaşlarda yapıyordum.

0|0
    0|0
  • Uyarma kendin yaşamış gibi yaptığın doğruları ve hatalı davranışlardan bahset. Direk uyarma sakın

0|0
    0|0
  • Erkenciymiş

0|0
    0|0
  • yavaşşş , bir doktora danış derim

0|0
    0|1
  • sen kaç yaşında başlamıştın?

0|0
    0|1
  • bluğa erken girmiş 12 sinde master yapıyorsa 18 inde profesör olur kesinn;) ablasına çekmiş

0|0
    0|0
    • Ben 20 yaşındayım sevgilim bile olmadı komik misin?

• önemli olan kardeşini bilinçlendirmektir şaka biyana. hata yapmadan ona vakit ayır. yoksa ömür boyu seni affetmez zarar verirse kendine

• Utandırmayacak şekilde konuşucam arkadaş gibi. Teşekkürler.

• Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 4

• Ona bilmesi gerekenleri anlattıysanız eğer bir sorun teşkil etmez. Ne yaptığını bildiği bir yaşta. Tek sıkıntı kız ile kadın arasındaki farkları da bilmesi. Günümüzde artık çocuklar çoğu şeyi çok erken yaşlarda öğreniyorlar. Fakat eğer anatomiyi bilmiyorsa kızlık zarına zarar verebilir masturbasyon yaparken. Bu yüzden eğer şimdiye kadar konuşulmadıysa düzgün bir şekilde karşınıza alıp ergenliği, adet görmeyi, cinsel ilişkiyi falan herşeyi anlatın. Masturbasyonu keşfetmiş ise buna engel olamazsınız. Yapmak istediği zaman zaten yapacaktır. Siz doğruyu anlatın gerisi yine onun tasarrufunda kalsın bence. En azından farkında olmadan kendisine zarar vermemiş olur.

1|0
    0|0
  • oha, ben olsam anneme soylerdim anlatirdi kardesime :D

0|1
    2|1
  • Oha ya yaptirma onunla konus iyi yetistirmek lasim

0|0
    2|0
    • Annene söylerdim günah ya böyle yaparsa büyüncede sevgilisiyle yapar

• Ne boş mantıkla gelişiyorsun bayan beyinsiz? Asla bu mantıkla bir adım gelişemez o fındıktan ufak beynin. Asla bir kız mastürbasyon yaparken yakalanıp ailesine söylenirse utanır ve bu duyguyu içine atar ileride bağımsız olduğu zaman ilk işi kızlığını bozdurmak olur sok bunu o minik beynine

• Ben 10 yasimda yapmistim sakin annene falan soyleyip utandirma onu

1|0
    0|0
    • Yok asla utandırmam sadece ne yapacağıma karar veremedim

• Peki bosaldinmi neden yaptin caninmi istedi ozentini birimi onerdi

Yükleniyor...