Gusül gereklimi benim kafamda soru işaretleri kalıyor bir yardım edin beyler bayanlar?

Gün içerisinde aynı mast yaparken olduğu gibi akıntılarım oluyor ama cinsel içerikli hiç bir şey düşünmüyorum banyo yapıp temizleniyorum bir bakıyorum aradan 2 saat snra filan beyaz kaygan bazen sarı akıntılarım oluyo bu neden olur gusül almak gerekirmi?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Sarı olması enfeksiyon belirtisi. Gusül abdesti gerektiren bir durum değildir falan tedavi olmalısınız. Gusül sarsılarak boşaldığınızda veya içinize bir şey girdiğinde gereklidir. Bir de adet olduğunuzda tabi ki. Akıntınızla alakalı özelden ulaşabilirseniz bir kaç soru sormam gerekiyor. Sonrasında ilaç tavsiye edebilirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayır. Bilerek isteyerek olmayan şey için gerekmez.

0|0
    0|0
    • İsteyerek degil çalışırken veya dolaşırken oluyo anlamıyorm kafam rahat olmuyoduda gusül almam gerekiyo mu acaba diye doktora gitmeyede çekiniyorm doğrusu utangaçlık var
      Teşkkür ederim

• Rica ederim

• Zevk suyu ise al degilse hemen doktora beybisi

0|0
    0|0
    • Zevk suyu ve boşalmak aynı şey değilmi?
      Gün içerisinde oluyor anlamıyorm kafam rahat olmuyor birşey düşünmediğim halde istemsiz oluyor

• Bilmiyodum öğrenmiş oldum ama dediğim gibi istemsiz olan birşey

• Ne siklikla mast yapiyon

• mezi gusl gerektrmez. orgazmda çıkan menidir ve gusl gerektirir

0|0
    0|0
  • yok gerekmez kızlarda olur o gün içinde akıntılar günlük pedlerden al kullan

0|0
    0|0
  • bence abdestten önce sağlığını düşün bu akıntılar normal değil. bir doktora başvur.

0|0
    0|0
  • Kendiliğinden oluyorsa sorun yok ama bir yer surtuyorsan gerekli akinti olurken haz aliyormusun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• titreyerek boşalmıyorsan gusül abdesti gerekmez.

0|0
    0|0
  • Günlük akıntın o

0|0
    0|0
    • Yani gusül abdesi şart değil değilmi istemsiz oluyo banyo yapıyorm gusül alıp çıkıyorm 2-3 saat snra bir lavaboya gidiyorm yine olmuş

• Aylık dikkat et bazı dönemlerde daha yoğun gelir. Gerekmez. Günlük ped kullan

• Çok teşekkür ederim sağol içim rahatladı

Yükleniyor...