En iyi koruyucu nedir?

ben koruyucu hap kullanmak istemiorum simdiden ama oda cndom kullanmak istemior boylede cok riskli napabilirjm baska

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• hap ın çok fazla bir zararı yok en fazla adetlerin düzensizleşir. Ancak dikkat edilmesi gereken en önemli husu s aslında hapın kalitesi piyasada antin kuntin bir sürü hap var bazısı işe yaramıyabiliyor o yüzden söyle partnerine parasına kıyıp 3 kuruş daha versin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• En güvenli iki yöntemi elemişsiniz, bence o ikisinden birini düşünmelisiniz...
    Spiral... vs denenebilir olmazsa.

0|0
    0|0
    • Okadar ileri gitmek istemiyorum nolur nolmaz hapta aliskanlik etsin istemiyorum..

• Alışkanlık değil de metabolizmaya müdahale etmek daha büyük endişe olurdu bende...
      Yine de sağlama alıp garantici olmak lazım bence, hoşuna gitmese de condom en basit yöntem; olmadı diğerlerinden birine ortak karar vermelisiniz...

• Evet kilo aldiriyor diye duydum baslangicta

• ne kadar koruyucu hap ta kullansan illaki hamile kalma olasılığın var ne kadar da kondom kullanmak istemesede bence alışması gerek umarım hap kullandığında pişman olmazsın

0|0
    0|0
  • çöp poşeti giyin battal boy

0|0
    0|0
  • Partnerin tecrübeli ise, geri çekme yönteminin hiçbir zararı yok. Sadece zamanlama önemli.

0|0
    0|0
  • Bence bu yaşta hap kullanma
    ya kondom kullanın ya da içine girmesin.

0|0
    0|0
  • takvime uyun.

0|0
    0|0
  • seks in en berbat yönü korunarak seks yapmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İğne

0|0
    0|0