Sevğiliye agda yaptırma?

ya sevğilime laf arasında öylesine işte ağda yaptıracağımı ama biraz çekiniyorum tabi kadın da olsa yani yabancı rahat olamıyorum dedim. istersen ben yaparım sana dedi saçmalama ya dedim ama çok ciddiyim zevkle yaparım dedi hatta istiyorum bunu dedi :S
sevğilime yaptırmalımıyım karar vermedim?
tiskinme olur mu acaba ya?

Güncellemeler:
yani komple agda dan bahsediyorum ben

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Söylediklerinde samimi olabilir, rahatsız olmayacak olabilir, bunu en iyi kendiisi bilecektir; muhtemelen bir tür cinsel haz da duyacağını hissediyor hatta bu durumdan...

Ama kişisel olarak pek hoş görünmedi bana çiftler arasındaki yakınlığa güvenilmesi açısından olsa da bu derece konuların ortaklaşa yapılması...

0|0
    0|0
    • hımm.. bunu dikkate alıcam sagol

Erkekler Ne Diyor 13

• ağda kişiye özel andır. nasıl çiş yapmak kişisel özel andır o da öyle. bunu sevgilinle paylaşma. tamamen aranızdaki büyü bozulur. bazı şeylerinizi paylaşmayın.

0|0
    0|0
  • Becerebilir mi yapmayı sence?

0|0
    0|0
    • yani bilmem ki ben de yardımcı olucam o dert değil ya sadece tiskinme boyutunu düşünüyom şu an

• Erkekler anlamaz bu işlerden pek. Bence ona yaptırma yapmaya çalışır ama canın filan yanar.

• sevgilim ya da eşim istesin bende yapmak isterim.

0|0
    0|0
    • ya ne bilim genital bölgede kıl görsen tiskinmez misin bunu temizlerken

• yoo hayır kendimde de olan bir durumdan tiksinmem ama sen sevgiline izin verme. her erkeğin sevgilisinden beklentisi duyguları farklı. o anın cazibesini düşünüp seninle birlikte olmak ister amacı bu olabilir

• bende sevgilime ya da eşime bu konuda yardım ederim, tiksinmem aynı kıldan bizdede var birde öyle düşün.. bazen ilişkilerimizde partnerimizin vajinası kıllı olabiliyor buna ben pek aldırış etmem belli bir uzunluğu geçmeyecek şekilde olabilir... Allah'ta bir hikmeti varki bizleri öyle yaratmış, tiksinmemek gerekir...

0|0
    0|0
  • Hep temiz görmüş belliki

0|0
    0|0
    • tabiki hep temiz gördü bakımlıyımdır yani.. ondan çekiniyorum aslında

• O zaman boşver yaptırma. onun istediği farklılık sonra durumlar kötüye dönebilir devamlılık gelmez yani

• Geçenlerde bir erkekte sevgilisinin ona ağda yaptırmak istemesinden nasıl kurtulacağını soruyordu
    bence sevgilini o çocuğuun sevgilisine ver mutlu olsunlar.
    sende istiyorsan yaptır ama bir erkek deneyimsiz olur canını yakar.
    Ne gerek var ki?

0|0
    0|0
  • Niye tıksınsın ama komple yapmaz onun amacı farklı o hevesi aldıktan sonra yarı bölgen kalır böyle :))

0|0
    0|0
  • Ben de seve seve yaparım. Sevdiğimden mi iğrenecem?

0|0
    0|0
    • emin misin yani tiskinme olmaz mı gerçekten

• Niye olsun ya. Ben sevdiğim kadını tertemiz kılsız tüysüz severim. Ve ben seve seve yaparım...

• ilişkiye girdinizmi ya da sevişiyormusunuz o agdanın sonu pek iyi bitmez demedi deme

0|0
    0|0
    • evet cinsel ilişki yaşantımız var onunla

• o zaman olabilir ama bu onu sevdigi için degil fantazı ıcın yapıyor bilgin olsun

• oha l*n oha :S

0|0
    0|0
  • psikopat ikili nasıl ilişki bu :D kusacam şimdi :D

0|0
    0|0
  • Yaptir canim ama yaparken hirsey isterse yok deme yalama vs

0|0
    0|0
  • ne garip fantezilerin var :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Saçma bence o kadar da değil

0|0
    0|0
  • Bence senden soğuyabilir yaptırma derim ben

0|0
    0|0
    • hımm yani evet bundan korkarım işte bak.

• oo fantezi :D

0|0
    0|0
  • Yuh ya elin karısından utanıyon da kocan olmayan erkek ten utanmıyon yok daha neler

0|0
    0|0
    • mantığın saçma..
      elin tanımadığın karısıyla sevğiliyi kıyaslıyorsun, tanmadığın kadını yakın buluyorsan o senin tercihin ama garip.

• Ayrica ben baska bir kadinada yaptirmam ama senin yaptigin zaten basli basinca sacmalik

• tercih meselesi. bana göre de seninki saçma.

• sevğiline yaptirma bence cunku o sevğilin. kocan olsa neyse ama sevğilin sevğiliye yaptirilmaz irenc

0|0
    0|0
    • Nasıl yani kocası olsa normal mi olurdu?

• hayir tabiki saka yapiyorum. @MertPöh.
      tatlim ne olursa olsun bu kadinin ozelidir. o kadar ozel hayata girişe gerek yok.

• Kocan olsa neyse deyince şaşırdım da...@cattttt

• yaptırırm elbettde kı bu konuyuda konustuk hem :)

0|0
    0|0
  • Abi iğrençlesmeyin ya her seyin bir sınırı olmali.

0|0
    0|0
Yükleniyor...