Regl donemi sorunu?

Beyler ozellikle ne dusunuyorsunuz bayanlarda meydana gelen bu durum hakkinda ben hala 24-25 yasinda koca adam olup bu duruma tiksinerek bakan anlamayan ya da fazla abartan kisileri gordum bide daha ne oldugunu bile bilmeyenler var neyse onlari gecelim merak ediyorum iten ya da garipmis gibi bakmaniz niyee :D

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• '' Tiksinerek bakan, anlamayan ya da fazla abartan kisiler'' sadece bilgisiz, eğitimsiz kişilerdir, bu durum kadının doğasında vardır, yapacak birşey yok.

0|0
    0|0
    • @mariyamm tşkr edrm, Enn İyi Görüş, ben saadece içimden geçeleri yansıtmıştım sizin bu şekilde duygu ve düşüncelerimi begenmeniz beni mutlu etti

Erkekler Ne Diyor 11

• sizde bu durumu erkek arkadaşlarınızla paylaşın. onlarda o süreç nasıl davranması gerektiğini bilsinler. erkekler için ekseriyetle alttan alarak geçirilen bir dönem oluyor

1|0
    0|0
  • Hastalanıp bana musallat olmadığı sürece sıkıntı hiç çekemem oram ağrıyor buram ağrıyor tripler kaprisler aman be

0|0
    0|0
  • Nedne öyle bakalım ki?
    normal bir döngü
    sadece iyiki biz yaşamıyoruz o sancıları ağrıları diye seviniyoruz.

0|0
    0|0
  • Aylık içinizi dökme durumu normaldir olabilir

0|0
    0|0
  • banada normal geldi

0|0
    0|0
  • Gayet doğal

0|0
    0|0
  • Benim merakım gerçekten hep ay başında mi oluyor bu şey yoksa benim kizlar beni kandirdil ar mi hep

0|0
    0|0
    • Hahahha kandirmislaar :Dd genellikle 28-35 gun arasi bu yas ilerledikce degisir ne zamana denk gelirse ister ayin ortasi ister sonu isterse basi cok guldum ya sagol :D

• Vay eşşek ler bir sıkıntı oldukça bunu bahane ettiler hep çokta girmek istemediğim için konuya tamam dedim

• genelleme yapma ben oyle dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • Tiksinmem hiç doğal bişey ;)

0|0
    0|0
  • mariyam çok güzelmişsin beğendim seni :D

0|0
    0|0
  • gayet normal bı rdurum garıp bakmıyoruzda o. donemdekı hal haretlerınız hele o bolgenızden gelen kokular hıc cekılmıyor. sankı ıcerde ınsan ölmüş mk :)

0|0
    0|0
    • Oha ya bence o koku olayi psikolojik o kadar da degil yani :D nasil kizlar varsa cevrende :D hic rastlamadim oyle biseye basimada gelmedi cok sukur :D

• kadın=temizlik hijyen abidesi demektir benım için. bu olmayınca dunyanın en guzel kadını bıle olsa tırt. sen sen ol temızlıgıne hıjyenıne gıyımınden daha cok dıkkat et

• Tabi kii tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 1

• Artık herkes biliyor bence tiksininelek birşey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...