Arkadaşlar önyargısız makul cevaplar verir misiniz?

Bugün yakın bir arkadaşım ile cinsellik yaşadık ve prezervatif yırtıldı. Hemen yıkadım bir de ella diye ertesi gün hapı aldım. Sizce etkili olur mu? Bir de bu olay üzerine arkadaşım sevgili olmaya daha meyilli hale geldi ama ben Başkasını seviyorum. Ne yapmalıyım? Hamile kalır mıyım? Arkadaşlığım nasıl kurtulur?

Güncellemeler:
Cidden zor durumdayım anlattığım gerçek Sevdiğim insan ve arkadaşımla aynı dönem tanıştık ikisi Arasında giderken bu oldu ve ben çok kötüyüm psikolojik olarak da öyle ve kullanmam gereken ilacı alamıyorum korkumdan

0|0
212

En İyi Kız Görüşü

• Hamile kalma ihtimalin düşük bence.
    Adetin anormal derecede gecikirse doktora git.
    Arkadaşlığın kurtulmaz ama çocuk daha fazlasını istiyorsa ve sende aynı şeyleri ona karşı hissetmiyorsan madem bitir aranızdakini.
    Yoksa gittikçe dahada karışır olaylar.

Umarım herşey yoluna girer hayatında.
    Sıkma canını çok fazla.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim ama kafam cidden çok karışık

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Adet gününe kaç gün vardı?

0|0
    0|0
  • Senden hoşlanması sadece sek Yüzünden, boşluktan yanı emin ol
    Ama eskiden hoşlanıyorsa eğer o zaman hep böyle kalır hata ve hatta seks yaptınız diye daha bağlı olur sana :)
    Ertesi hapı Yüzde 99 etkilidir ama şansız o yğzde 1 olabılıesın işte beli olmaz :)

0|0
    0|0
  • Yikanmismis kizim senin kalbin s... mis bedenin abdest tutar mi

1|0
    0|0
  • Hamile kalmazsın umarım. Ama nasıl bir başkasını sevip prezervatifi yırtacak kadar şehvetli arkadaşınla sevişiyorsun anlayamıyorum.

0|0
    0|0
  • sevgilin, sevdiğin biri var ve sen başkası ile yattın, sıktır l*n faişe

0|0
    0|0
  • Trolluyor.

0|1
    0|0
  • Etkili bir ilaç en iyisi denebilir

0|0
    0|0
  • Ha ha ha ha... Arkadaşlığım nasıl kurtulurum?

0|0
    0|0
  • Sevglin var baskasıylamı yattın

0|0
    0|0
  • Koluma taksam yirlitmaz prezervatif. nasil yirtiliyor anlamiyorum. biz bu isi yillardir yanlis yapiyoruz demekki

0|0
    0|0
  • Kendini bilmeyen dengesiz adamlarla yatmasaydın keşke, sevgilin doyuramıyor mu.
    Aldın basına bela simdi O cocugun dırdırından kurtulamazsın.

0|0
    0|0
  • sen baskasini seviyorsun ve nasil arkadasinla iliskiye girebiliyoraun ben ona takildim ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hem sevdiğin var hem bırıyle yatıyorsun oyle mi?
    bu dünyayı siz iğrençleştiriyorsunuz işte.
    cok yazık...

0|0
    0|0
Yükleniyor...