Erken boşalanlar...

evet ilişkide henüz boşalma süresini oturtamadınız? ama ilişkiye gireceksiniz o kişiyle ilk defa mutlu etmek istiyorsunuz...karşı tarafıda mutlu ederek kendinde nasıl mutlu olursun yani erken boşalma sorununu anlık nasıl atlatırsınız?...

mesela : ilaç yada enerji içeceği alıp bikaç defa boşalarak devam etmek olbilir mi?

Tecrübeliler bekliyorum..

Güncellemeler:
düzenli bir ilişki ile düzelir evet biliyorum ama ben gecelik ilişki yaşayacağım ama karşı iki tarafı da nasıl mutlu ederim ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• başlık film kitap ismi gibi olmuş :) tutunamayanlar ı hatırlattı birden :)

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İlaç içsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sorunun tedavisi vae erken boşalma için terapi ile.Süreç alır bu tedavi.Geciktirci sprey boşalma süreni uzatır.Şimdilik onu sık ilşikiye girmeden

0|0
    0|0
  • ozman 2 bira sallayacan

sonra geciktirici

devam ...

geciktirici artık petrol ofislerinde bile satılıyor geçen tanık oldum O.o

0|0
    0|0
  • düzenli bir ilişki ile düzelir ...

0|0
    1|0
  • kendini tutcan. nefesını kontrol etmeyı bılecen. aklını konrol etmeye çalışıcan . hapla falan olacak iş değil bunlar. zamanla olur

0|0
    1|0
    • ama senin dediğin tamamiyle çözüm bunun için düzenli ve sürekli ilişki gerekli zamanlar olur benim istediğim anlık bir gecelik yaşadın diyelim onun için geçiçi çözüm istiyorum..

• yaparken kafan başka yerde olucak o zaman . hızlı hızlı yapıpı yavaşlıycan sıkıcan kendını falann zaten ılkınde 10 dakkayı falan bul ıkıncısıı rahat olur

Yükleniyor...