Kızlar regl olursa?

Kızlar hastalandığında neden agresif ters kaba olurlar normalde iyi tatli iken için en canavar cikiyo resmen neden böylesiniz kizlar

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• biri başımda çok konuşursa agresif oluyorum yanlız kalmak çok iyi geliyor o dönemler hormonlar yani bizi değiştiren

0|1
    0|0
    • Peki evli olduğunda da yalnız kalmak isteyecek misin bu durum başına geldiğinde

• onuda ozaman duşunurum artık (:

• Teşekkür ederim cevap için sağlıcakla kalin başka sorularda görüşmek üzere ☺

Kızlar Ne Diyor 4

• anlayamazsınız :(

2|0
    0|1
    • Anlat da bilelim bacı bu yüzden sorduk ya soruyu amaç bu degilmi

• hormonların değişimi üzerine gerginlik, sinir, stres daha başka bişi aramayın altında

• Sen reglsin şu an sanirim yeterince gergin ve streslisin bence benide gerdin yeterince ☺

• Cevap çok basit, hormonlar! Belden aşağını özellikle kasıklarını bıçakla oyuyorlarmış gibi hissediyorsun, yetmiyormuş gibi bunun bir de ağrısı sancısı var. Tatlı istiyorsun çoğu zaman, o kadar tatlıyı yemek, ağrı sızı fazladan gerginlik yapıyor; zaten hormonlar alt üst olmuş üstüne bir de bu binince ortaya öyle bir sonuç çıkıyor.

0|0
    0|0
    • Halime şükrediyorum şu an teşekkür ederim ALLAH sizede kolaylık versin bacim ☺

• Hormonlar işte😦😢

0|1
    0|0
    • Bizimde hormonlarınız var zaman zaman tavan yapiyo neden sizi gibi olamiyrz ama başka bir nedeni var bence ağrı sizi dan olabilir mi bacı

• Kız olmak da zor vallahi haklisin teşekkür ederim cevap için

• Rica ederim

• Ben şu an reglim ama cok istekliyim neden? Kisisine gore degisir o

0|0
    0|0
    • İsteği sormadım ama madem konuyu açtınız neden kızlar regl iken istekli olurlar zahmet olmazsa açıklar mısınız gizli hanım ☺☺

• Hic seks yaptn mi

• Seviştim sadece birliktelik olmadi

Erkekler Ne Diyor 2

• Cok ağrıları oluyor

0|1
    0|0
  • O acıyı butun gun sen çek bak neler çıkıyo içinden :)

1|0
    0|0
    • Hak veriyoruz dostum zaten bacılarımıza 😀

• Aynen ben duvarları tokatlayanı bile gördüm kardeşim, etini koparıyorlar sanki kadınların, cok fena.

Yükleniyor...