Arkadaslarrr bakarmısınız?

Vajinamdan seffaf renkte kaygan birşey geliyor, bazen yapşkan oluyor tamamen, bu nedir sağlığımla ilğili bir problemmi var acaba veya üştmektenmi oluyor , pislikten demeyin gayet temizim. görüşlerinizi bekliyorum :/?

0|1
2|14

En İyi Kız Görüşü

• İltihap olabilir tatlim, mesela yedigin maydonoz etkisini gosterir ve o akar birebir iltihap sokuluyor..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• gayet normal bir kadın olarak ıslanıyorsun yani zevk suyun geliyor..

1|0
    1|0
    • iyide beni zevke getiren birşey olmuyorki işim bile olmaz hatta o konuda, normal zamanlarda oluyor bu durum

• nerden çıkardın uçkuruna düşkün olduğumuzu içgüdüsel bişey bu senin gibi HERKESte olan bir durum böyle saçma bir paylaşım yaparsan sonucuna katlanırsın !
      gündüz vakti ne bu enerji red&hot :D

• Şu yorumlarına bir bak yorumlarınıza bakın uckurunuza düşkünmüsünüz değilmisiniz anlarsın :) herşeyi oraya vuruyorsunuz sağlık açısından birşey olabilir üşütmekten olabilirmiş her şey cinselliktenmi kaynaklanıyor saçma sapan yorum lar.

• Gelir o normaldir

1|0
    0|0
  • Yeşilimsi bir renkte olsa bel soğukluğu dersin de şeffafın tek açıklaması var kolay tahrik oluyorsun.

0|0
    0|0
    • allah allah ama istemsiz bu tahrik olmaktan falan değil

• İllede zevk alacağın bir tahrik olmadan bahsetmiyorum. Kimileri erkeğin elini tutunca sarılınca vs bu durumlardada vajinasında bu sulanmayı yaşar. Bunlar olmadan bile yaşayan var. Ama sen için rahat etsin diye bir doktora git yinede

• peki yorum için çok teşekkürler

• Enfeksiyon kapmıssın

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç senin canm sen durdul yere kim azdırıyo da boşalıyor sun tahrik okduğundan oluyo canm brn seni az okşarken birsz öpsem daha çok zevk alırsın bana sarılırken

0|0
    0|0
    • tahrık olmakla alakası yok durumumun veya ben öyle düşüyorum hem o konuylada işim olmaz

• ilğinç ya bende bilmiyorum ki daha bu sabah daha fazlaydı akıntım ama ben üşütmekten olduğunu düşünüyordum

• Canö bemim kızlar etmeler den daha kolay boşalır en ufacık temes hisde zevk suyım gelir tutamaz sın onu kızlığa adımıno atıyo sun

• gayet normal bırsey bu bazen ınsanlarn ısteklerı olur ve buıstekler sayasnde zevk suyu salgılarbunyen oyuzden korkmana gerek yok

0|0
    0|0
    • istemsiz ama bu :)

• istemsiz olur zaten bu arada yaş onemlı bunun ıcın kac yasındasınız bayan

• yas söyleyemem ;d

• Yanıyorsun :)

0|0
    0|0
  • usutmekten olabılır bu akıntılar

0|0
    0|0
    • sanırım

• peki yorum için tşkler

• ben tsk ederım dınledıgın ıcın takıpleselım ok

• :D kardeş sen kaç uyaşındasınnn hiç mast. yapmamışsın anlaşılan :D

0|0
    0|0
    • gerçekten yapmadim :)

• yorum için teşekkürler :)

• rica ederrim :D

• zevk suyudur o sen kaç yaşındasın 12 falan mı

0|0
    0|0
  • Gelmesi normal zevke gelmişsin sen:-)

0|0
    0|0
  • Akıntı geliyor koku oluyor mu

0|0
    0|0
    • koku yok

• Özelden eşim hakkında soru sorabilirmiyim mesaj atar mısın

• Önemli değil 😄

• Çok izleme.

0|0
    0|0
    • alakası yok iişim bile olmaz.

• boşalıyorsun galiba

0|0
    1|0
    • alakası yok işim olmaz

• hayır değilim

• zevk suyun geliyor

Kızlar Ne Diyor 1

• 12 yasinda falansin herhal gayet normalyunurtaliklarinin calistinin isareti

1|1
    0|0
    • hımm bilmiyordum ne 12si ya herkez bilecek diye birşey yok bunları , bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp demisler

• katılmıyorum cevreden duyumlarla oğreniyoruz neyin ne olduğunu

• Cevre her seyin dogrusunu bilicek diye bir sey yok otur atastir kendin ogren

Yükleniyor...