Ella ertesi gün hapı kullananlar?

Eşim arkamdaydı içimde değildi ve ordayken kalçalarıma boşaldı. Menilerin aktığını hissettim ve vajinama yakın gibiydi psikolojik olarak korktum ve Yaklaşık 35 saat sonra ella-ertesi gün hapı- aldım. Hamile kalmak istemiyorum. Ella aldıktan sonra sarı akıntım oldu ve bu yan etkilerinde yok. Lütfen yardımcı olsun bilenler?
Bilmeyenler de utanman olsun falan diye cevaplamasın. İnsanlık hali

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• reglinin kacıncı gününde oldu?

0|0
    0|0
    • Regl olduktan 1 hafta sonra yani folikül evresinde. Ovulasyonda değilim

• Umarım:)

• buradaki coğu kadın gibi aptal değilsin. ne olduğunu nasıl olacağını biliyorsun. folikul ve over zamanları hakkında 100 kişiden 1 kişi ancak cıkar bilgisi olan. o yuzden endişen olmasın. yapacağın herseyi yapmışsın. ikinci reglini bekleyeceksin ya da ilişkiden 10 gün sonrasındaki idrar testi yapabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 8

• kalcandan akip gelen meni seni hamile birakacaksa birak hamile kal
    O kadar inatci bir sperm neler yapabilir bir dusunsene
    😀😀😀

1|1
    0|0
    • Hahahhahah😄😄😄😄😄😄😄😄😄

• Kalçalarına boşalıp nasıl hamile kalcaksın ya. Akıl var mantık var mk :))

0|0
    0|0
  • sanmam. ilaçta erken adet verir

0|0
    0|0
    • Genelde geç diyorlar

• başta alırsan. erken yapar. sonda alırsan geciktirir. yumurtayı öldürür. hamilelik için gerekli olan doğal hormonal dengeyi bozarak ya yumurtlamanın gecikmesine neden olmakta ya da rahim zarında düzensizlik yaratarak embriyonun buraya tutunmasını engellemektedir.

• Diğer yan etkiler ise baş ağrısı, halsizlik ve kasık ağrısıdır (rahimde kramp tarzında kasılmalara bağlı olarak). İlacı aldıktan sonra bir saat içinde kusma olursa dozun tekrarlanması gerekebilir.

Hap kullanımını takiben hafifi lekelenme tarzında kanama olabilir. Adet kanaması ise beklenenden biraz daha önce gelebilir.

• Sıkıntı yok şimdilik endişelenme

0|0
    0|0
  • Ya adam yıllarca içine bosaliyo çocuk olmuyo senin ki içine bile bosalmamis. korkma çocuk olmaz

0|0
    0|0
  • arkadan mı girmişti

0|0
    0|0
  • Kullanmadım hic

0|0
    0|0
  • ilaçtan değildir o.

0|0
    0|0
    • Bugüne kadar çok nadir akıntım oldu

• büyük ihtimalle enfeksiyondur. antibiyotik al.

Kızlar Ne Diyor 1

• hamıle olcagnı sanmam okdrda kolay değil hem hucrelerın cogu cıkarken ölyor mılyonda biri tutarsa oda sanmam yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...