Sadece saglikcilar baksın kasıtlı bakanın günahım boynuna konu kızlık zarım bozulmuş mudur?

Merhabalar ben bekarim sorum kızlık zarı lütfen çok zor durumdayım hastaniz olarak cevap verin 24 yaşındayım adetimin 7. günündeyim evden çıkmadan leke geliyordu bugün seyahat ettim bir kaç saatlik uzun yol ve sert dar kot pantolon giyindim kot çok sert kalın ve birazda küçük pantolon bayağı rahatsız etti alt bölgemi acitti seyahat sonrasi eve geldim bir süre dinlendikten sonra rahat giyindim hissizlesti ve birden kan geldi ve alt bölgem yani vajina iç kısmı yanıyor sızlıyor bende vajinanın iç kısmına baktım orada delikte siyah kan vardı şimdide yapışkan kuru sümük gibi siyah birşey geliyor kızlık zarima birşey olmuş olabilir mi krem sürdüm dış tarafa ici yanıyor sızlıyor disida sızlıyor batıyor ped tahriş mi etti zarda sorun mu oldu sizce böyle birşey mümkün mu sorularimla boğdum ama kusura bakmayın cevabınızi bekliyorum

Güncellemeler:
BUYUK YAZIYOR BOZUK TELEFON NE BILIM NE OF SARSIYOR ARABA SURTUYOR KATLANIYOR OTURUNCA PED AMa AY

0|0
312

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...