Sadece saglikcilar baksın kasıtlı bakanın günahım boynuna konu kızlık zarım bozulmuş mudur?

Merhabalar ben bekarim sorum kızlık zarı lütfen çok zor durumdayım hastaniz olarak cevap verin 24 yaşındayım adetimin 7. günündeyim evden çıkmadan leke geliyordu bugün seyahat ettim bir kaç saatlik uzun yol ve sert dar kot pantolon giyindim kot çok sert kalın ve birazda küçük pantolon bayağı rahatsız etti alt bölgemi acitti seyahat sonrasi eve geldim bir süre dinlendikten sonra rahat giyindim hissizlesti ve birden kan geldi ve alt bölgem yani vajina iç kısmı yanıyor sızlıyor bende vajinanın iç kısmına baktım orada delikte siyah kan vardı şimdide yapışkan kuru sümük gibi siyah birşey geliyor kızlık zarima birşey olmuş olabilir mi krem sürdüm dış tarafa ici yanıyor sızlıyor disida sızlıyor batıyor ped tahriş mi etti zarda sorun mu oldu sizce böyle birşey mümkün mu sorularimla boğdum ama kusura bakmayın cevabınızi bekliyorum

Güncellemeler:
BUYUK YAZIYOR BOZUK TELEFON NE BILIM NE OF SARSIYOR ARABA SURTUYOR KATLANIYOR OTURUNCA PED AMa AY

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• hayır kan gelmesi normal kızlık zarı öyle kolay kolay bozulmaz rahat ol bn hemşireyim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Zar 2-3 cm içerde vajen girişinden. Dar giymen bağlı tahriş oluşmuş o bölgede. Rahat şeyler giy bundan sonra sorun yok.

0|0
    0|0
  • tahrişten dolayı.. dar giysilerden dolayı olmuş olabilir.. hymen e gelince.. öyle kan gelmesiyle filan bozulmaz.. olagan bir durum..

1|0
    0|0
  • dar giyindin ve kan dolaşımı rahat olmadığı icin o problem oldu yoksa iyisin Taş Taş :D

0|0
    0|0
  • Salaksın, bariz bir şekilde. Yaş olmuş kaç, muhabbete bak.

1|0
    0|0
  • jinekologa git...

0|0
    0|0
  • Yara olmuş
    O kanda onun kanını korkma.
    O kadar kolay bozulmaz.

0|0
    0|0
  • mesaj at yardimci olacağım sağlık memuruyum

0|0
    2|0
  • zedelenme olabilir.

0|0
    0|0
  • Icinde rahat edemediginiz elbiseleri neden giyersiniz anlamam. Sonrada şuram acidi buram kizardi diye yanip yakinirsinz

0|0
    0|0
  • "Zar" denilen şey, vajina girişinde deliğin çevresinde bir dokudur (deri parçasıdır.) İçine sert bir cisim girip zorlamazsa zarar görmez. Kot, bisiklet oturağı gibi şeylerin uyguladığı baskı o dokuyu yırtmaz.

Emin olmak istiyorsan, jinekoloğa gidip muayene ol.

0|0
    0|0
  • erkeklerimiz şimdi yardımcı olur onlar vajina uzmanı abaza kardeşlerimiz

2|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayir bu tip birseyle zar bozulmaz. Adetin son gunlerinde akinti rengi farklilasabilir. Kizlik zari kani acik pembemsidir ayrica.

0|0
    0|0
  • Hayır kızlık zarı kolayca bozulan bir şey değildir pantolonla olabilecek bir durum değil , zaten kızlık zarı bozulduğunda gelen kanın rengi daha pembemsi olur

1|1
    0|0
  • Adetin bitmesine yakin akinti koyulaşır. Ayrıca çok komiksiniz. Zar vajinanın hemen girişinde değil ki ( istisnalar hariç ) .
    3 cm falan içerde. Kimisinin doğumda yirtiliyorken sence mumkun mu bu? Boş kuruntular..

1|1
    0|0
    • ZAR GORDUM EGULGIMDE BEN

• Çok istiyorsan git jinekologa o zaman

Yükleniyor...