1.5 yıldır evliyim eşimi hiç arzulamıyorum sorunmu var?

1.5 yıldır evliyim eşimi hiç arzulamıyorum sorunmu var?

Güncellemeler:
Bu sitede ne çok evli mavi renkli bayan var

0|0
10|48

En İyi Erkek Görüşü

• Evet sorun var ten uyumu yok sizde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 47

• Görücü usulüyle mi evlendin?

0|0
    0|0
  • hiç arzulamıyorum değil arzulamak istemıyorum anlamı cıkar buradan sen 1.5 yıldır hiç bişey yapamıyosan bunun ıkı seceneği var ya tiksinti yani onu istemıyorsun ya da cinsellik ile alakalı bir sorunun var bu bırıncısı kendı aranızda halledebilirsin her konuda ıkıncısını ıse psikiyatri çözebilir ama bana göre ikincisi daha ağır basıyor umarım mutluluğunuz daim olur yoksa eşini de senide huzursuz günler bekleyebilir

1|0
    0|0
  • Bekar bir erkek olarak evlendiğimde bu durumun olmasını istemem. Sorunu tespit ettiğine göre, kaynağınıda paylayışırsan sevinirim.

0|0
    0|0
  • Cinsellik bir ihtiyaçtır aşırısı sapıklığa girer. Sizde üreme amaçlı yaparsınız birleşmenizi. İlle de Arzulican diye birşey yok :) İlişki esnasın da zevk alıyorsan hiç sorun yok. Ha ben zevk almıyorum diyorsan o zaman sorun vardır. Bunlar düşüncelerim dir.

0|0
    0|0
  • Evlilikte karşılıklı arzulama o anki psikolojik durumu hava şartlarına ekonomik şartlara veya o zamanki karşılıklı sorunlarına bağlı olarak değişebilir bu geçici bir durumdur bir bakarsınız deliller gibi arzularsını bir bakmışsınız buz gibi soğumuşsunuz dikkat etmeniz gereken bu soğukluğun süresini çok uzatmamanız

0|0
    0|0
  • Eşin ondan soğumana ya da istememene sebep olacak belirgin bir şey yaptı mı?
    Ya da evlenmeden önce başka evlendikten sonra başka biri haline mi geldi?

0|0
    0|0
  • sence sorun yok mu sorunu araştırmayı dene bence. yoksa kocanın seni aldatmasına mecbur bırakıcaksın.

0|0
    0|0
  • sen pskologa bir görün normal degilsin bence..
    evlıymişte zevk alamıomuş ne yapcan ayrılıp baskasınamı verecen..

0|0
    0|0
  • yok ya ne sorunu. bütün evli çiftler bir seneden sonra tiksinmeye başlıyor. gayet normal seninki

0|1
    0|0
  • evlenmeden öncede böylemiydin yoksa eşine karşımı böylesin iç dünyanda nasılsın

0|0
    0|0
  • bende sorun var nefes alan herseyı arzuluyorum azönce hamam bocegı gordum ona bıle nıyetlendım

0|0
    2|0
  • Sorun var.
    Eşinizle bu sorunu konuşarak çözün.
    Farklı fanteziler
    farklı ortamlar
    farklı mizansenler ile çözün bu durumu
    seks olmadan ilişki sağlıklı olmaz
    başka problemler çıkar.

0|0
    0|0
  • Eşini sevmiyorsun ve onla aramıza soğukluk girmiş yakinda onla aynı yatağa girmekten de kacacaksin bence ilişkini bitmek üzere ya da bitmiş

0|0
    0|0
  • Seviyormusun onu

0|0
    0|0
  • Sence yok mu?

0|0
    0|0
  • evet sorun var

0|0
    0|0
  • başkasını arzuluyor musun peki?
    orası önemli

0|0
    0|0
  • sence?

0|0
    0|0
  • Sence yok mu?

0|1
    0|0
  • Tabiki sorun var.

0|0
    0|0
  • var gibi duruyor hocam

0|0
    0|0
  • Sadece eşine karşımıböylesin? Başka bir erkeği arzulayıp Mast yapabiliyormusun?

0|0
    0|0
  • sorunu sen bileceksin neden arzulamıyorsun, yoksa beklediğin gibi biri değil mi?

0|0
    0|0
  • sorunu çözebildin mi* arzuluyor musun eşini

0|0
    0|0
  • at bu düşünceyi kafandan artık

0|0
    0|0
  • sorun aranızda çokmu tartışıyonuz veya kavga ediyonuz

0|0
    0|0
  • Aynı ben aynı biz

0|0
    0|0
  • Tipik evlilik hali. Sorun yok normalsiniz.

0|0
    0|0
  • Sevmiyosundur belki

0|0
    0|0
  • evet sorun var.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 10

• Sorun var ten uyumu yok bacım

0|0
    0|0
    • Nasıl yapabiliriz

• Hiç su gelmiyormu

• Yok eşim ne kadar uğraşsada su gelmiyor

• Onu baskasi baska kadin kapicak mis gibi hirsli arzulu sevis. Baskasiyla olcagini dusun senle olmazsa.. ona yetmelisin bence

0|1
    0|0
  • bence evet

0|0
    0|0
  • Sorun var

0|0
    0|0
  • Sende bi' sorun var.

0|2
    0|0
  • Birseyinden sogumus olmalisin

0|0
    0|2
  • Sorun var tabiki. Cinsel terapiye gitmen lazım.

0|0
    0|0
  • Bence boşan... cinsel hayatı olmayan bir evlilik yürümez... Hem bu şekilde kimse senden seks istemeyecek... O adama yazık etme..

0|2
    0|0
    • akıllı kadının her halinden belli. olayı dibine kadar çözmüşsün. bende aynen sana katılıyorum ya çözüm için çabala uğraş ve ya yolları ayır. erkeğin de bir noktaya kadardır sabrı. cinsellik aşkın da evliliğinde temelidir arkadaşım.

• teşekkür ederim..

• Sevmeden evlendiysen bu durum normal bence. Bir de Türk erkekleri ve kadınları sevişmek olayına sadece ihtiyaç gidermek olarak bakıyor, karşılıklı uyarılma olmayınca da isteksizlik çok normal. Vajinismus olmadığına dua et sen. Ve bir an önce doktora gitmeni öneririm ama eşinle birlikte , eşin kabul etmezse de, ki büyük bir ihtimalle gurur yapacak ve kabul etmeyecektir. Bu durumda da işin zor.

1|2
    0|0
    • Bu tam tersi o gitmek istiyor ben istemiyorum

• Ben ne dalga geçip nede yalan söylüyorum. İstemiyorum ilişkiye girmek istemiyorum isteyemiyorum

• Niye çözüm için çabalamıyorsun o zaman ve burada sorarak ne bekliyorsun da sordun, doktora git, çatlak mısın nesin. Ne diye evlendin onu da anlamış değilim ya neyse. Kocan çok bile dayanmış demedi deme.

• Peki yaparken zevk alıyomusun yoksa hoşuna gitmiyomu hareketleri? bir hareket yüzünden bile soğuyabilirsin?

0|0
    0|0
    • İstek olmadığı için ta baştan beri ilgi duymuyorum

• Her hangi bir fantazim yok. Ön sevişmeyi o istiyor ama ben istemiyorum

• bir doktora görün o zaman hormonlarla alakalı olabilir

Yükleniyor...