Kızlar sorum size (erkekler siz bakmayin sakin) :( ?

Kizlar sizin cvplariniza ihtiyacim var 20 yasindayim 10 gundur cok hastayim öksuruk ates falan ilac kullaniyorum. Akıntımın rengi beyaz ama kokuyo vajinami cok temiz tutan biriyim agda yaparim gunluk ped kullanirim dikkatte ediyorum neden boyle oldu cok terliyorum ondan mi yoksa ilaclardan olur mu?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Bebisim ilaclardan da kaynaklanabilir ama gunluk ped öner miyorum cok sakincali

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ilaclardan olabılır.. gunluk ped hava almaz terleme ile birlikte mantar olabılır... aynı zamanda hasta oldugun ıcın bır ıltıhap yapabılır... hastalık gectıkten sonra devam ederse doktora gıt özür dılerım baktım :D

4|0
    0|0
    • Mantari yasadim o degil

• Güldurdun beni ya :) belirtileri kasınti yanma akintida renk degisikligi kasikta agri falan ama bunlar yok iste

• ilactandır buyuk ıhtımal genede olabıldıgı kadar gunluk pedı su an kullanma skıntı olabılır.. geçmiş olsun

• Utandım ben gidiyorum :/

1|0
    0|0
  • Erkekler bakmasın dedin ya kesin bakmazlar

0|0
    0|0
  • Yahu doktora gitsene

0|0
    0|0
    • İgne yemekten bir hal oldum alerjik bir bünyem var :(

• Ozmn mast yapmayi birak

0|0
    0|0
  • BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM, Allah u Ekber, le ilehe illallh, ya Allah :((

1|1
    0|2
  • Iyyyyy şu an nefesim kesildiiii...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• antibiyotik kullanıyorsan etkisi olabilir. çamaşırını hergün düzenli olarak değiştirmeye, özel temizleyici sabunlar kullanmaya vs dikkat et. Mümkünse daha sık duş almaya çalış. İlaç tedavin bitince normale döner diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • Tsk ederim ins dedigin gibi olur

• Antibiyotik iciyosan normaldir canım

1|0
    0|0
  • Usutunce akintinin rengi ve kokusu degisebilir bu normal :)

1|0
    0|0
    • Bilmiyordum canim bende korktum

• Onemli ve ozel bir mesele korkman normal tabi. rahatladiysan sevindim :)

• Ilaclardan olablr canım bide vucudun bitkin dustugu icin oluo

1|0
    0|1
Yükleniyor...