Ortam ne kadar bozulmuş, neden?

Bazı erkekler o kadar. çakal ki , ilk kez sevıgılısı olan saf kızları ağına düşürebilmek için , her sevgili böyle yapar birlikte birşey paylaşır deyip işi ilerletmeye çalışıyorlar , halbuki her sevgılı yapmaz bunları , bu erkeklerde sırf yataga kız atmak için demeyeceği yalan yok , ne kadar adi olmuş bu insanlar , uzak dursun böyle p* ler., neden bu kadar belden aşağısını dğşünuyorsunuz? madem sapıksın bari olan kızına göre böyle davran, yok illa kullanmaya çalışacak.

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• anne baba daha cokta anne cekecek kızını anlatacak.. kızım benım ve babanın basını one egdırme bu aıleden cıktıgında senınle gurur duyalım! aıle serefımızı tasıyan kısı aslında sensın dıyecek... o bu yollara basvuran serefsızde habıre boş boş konusacak:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Kızları kullanan erkekler kadar kendini kullandıran kızlarda suçlu arkadaşım. Etraflarında tonlarca pişman kız varken bu bile bile lades değil mi?

0|1
    0|0
    • oylede kızın saflığına gelebılır ılk sevgılısıdır bılmeyebılrı bunşarı ben o yuzden erkeği suclu bulurum bayanlar daha duygusal bu konuda erkek barı kızına gore davransın eger bunu ıstıyorsa bunları kolayca yapan kızlara gıtmelı , tovbe başkasının gunahını alıp bırakmak çok günah.

• kınadıgımız sey başımıza gelebılıyor , ne olur ne olmaz kınarım bu sefre cocuğumun başına gelebılır o yuzden ben kınamam , empatı kurarım sadece.

• Mantıklı bir yaklaşım.

• haklısın. fakat bunun erkek ile alakası yok. Bunun aile ve Sosyal Yapı ile alakası var. Sokağa bak tv ye bak seksi normalleştiren örgütlere bak. Ahlakı bozan siyasi fikirlere bak. Bu çocuklara öyle bir cinsellik anlatıyorlar ki sanki havuç tarlasına girmiş tavşan gibi mutlu yapıyor zannediyorlar. Alakası yok.

Iyi bir aksam kahvesi kadar bile zevk vermeyen bir şeye yapar gibi yaşayan insanlar zaten ahlaktan arınmış ailelerden geliyordur. Onlarla iyi aile çocuklarını karıştırmayalim

0|0
    0|0
  • kızlar bunu bile bile yatagına gidiyor onu nabıcaksın seviyorum kaybetmek istemiyorum diye her türlü pisliklerine katlanıyolar bile bile sizde mantık sıfır

0|0
    0|0
    • sans ama bazısına boyle sapık erkek gelmıyor ıyısını bulanda var.

• ben sana onu demiyorum yazdıgımı diyorum

• Şu zamanın gençleri öyleler şaşırmamak gerek, ergen ortamları, ergen arkadaşlıkları ama 25 24 yaşlarındada ciddi olmayıp'da kullanma amaçlı kızlara yaklaşanlar var. Beynine bakamıyorsun, kalbine bakamıyorsun anlayamıyorsun şerefsizlik'de üst düzey bir oyuncu gibi olabilirler. böyle insanlarda ruh yoktur, kalp sevgisi yoktur, cinsi tatmin vardır.

0|0
    0|0
    • ya genç olanı neyse ben hep 30 gelmiş olanları goruyorum ama 30 da bıle olgunlaşmamışsa ne dıyım.

• o yuzden yazdım yoksa genc cocuklara dıyeceğim yok

• Çok genç olanlarada diyeceklerim varda konu o değil.

• Çok var şerefsiz ben duygusal bir bağ kurup bşey hissetmesiğim, ewlilik düşüncesiyle yola çıkmadığım bşr kızla böyle bşey yaşayamam asla zevk için zaten bir dünya günahı var

0|0
    0|0
  • sistem acımasız.

0|0
    0|0
  • g*vat lık parayla mı?

0|0
    0|0
  • ben hiç bir zaman kızları kullanmadım ama kızlarda kullandırıyor kendini o kişilere akılları var mantıkları var adamın her 10 lafından 8-9 du seks seks seks ise ve kız o adamdan ayırılmıyorsa o kız herşeye müstahak :S

0|0
    0|0
  • güzel bir soru eline sağlık herkezin bacısı var ama bilmez bizim insanımız ama onlarında hakkından yukardaki güzel geliyor emin ol yanlarına kalmıyor

0|0
    0|0
    • inşşlah dedıgın gıbı olur sanırım ah alanın yanınd akar kalıyor bır ıkı ornek gordum hıcte bırsey olmamış gıbı

• ozelden yazıyım.

• Böyle olmayanları böyle olanlar için üzdünüz sizde..

0|0
    0|0
  • Tamam

0|0
    0|0
  • Adamdan sayiliyor mu ki bu itler. Serefs.. ler yuzunden cinsiyetimden utanacak hale geldim

0|0
    0|1
  • Inanin kizlar cok cahil.

0|0
    0|0
  • Ahh ahh. Kalmadı ki İstanbul beyefendileri..

0|0
    0|0
  • Tarkan sen aşkı çiçek böcek güneş bulut sanmışsın diyince bişi yok biz diyince avovvv

0|0
    0|0
  • gülümseyerek cevap yazanları hisseder gibiyim tek içtenlikle yazan soru soran ve ben sanırım:)

0|0
    0|0
  • Ahlak bekcisimisin apla

0|0
    0|0
  • Lafları Üzerine alınmıyorum ama gerçekten yaptığım hep buydu :D

0|0
    0|0
    • çok ah alırsın ama korktugun bır sey yokki, tr de yasıyoruz sana bır b* olmaz.

• onla o aynı mı? aklama bak zekaya bak gel cay demle ,

• Haklısın Ben 18 , Yattığım Kadın 18

Diğerinde Adam 50 kız 9

• Degişmez bu hayat bunu ögretiyor bize

0|0
    0|0
    • neysekı bu pislikleri duydum ve gordum , çok şükürde bana ulaşamadılar. ama genel gecer her ozellığini bilirim , adamların yuzune baksam artık anlıyorum.

• zaten kız aşık değil ki ben mantık yapıyorum dıyor, adam aşık sanırım , ama bır bayan aşık olmazsa ınan evlenınce cekılmez yanı bu şekilde mantık yapmak iyi dğeil sevgılıyken adam bu lafları soyler gururu oksanırda valla ılerısı için aynı şeyı dusunemıyecem aynı evın içine girince adamın diğer huylarıda batabılır bırde uuzn yıl çıkmak ıyı değil bunca yıl ınsan cok sey tuketır kendı adıma konusayım ben sıkılırdım , gerceği söylemek gerekırse sevgılılıkte uzun yıllar cıkmak evlılık gıbı olmaz.

• Aynen şuraya yazıyorum olmucak onlar evlenmezler ama allah bilir sen bana özelden yazarmısın

• Sevgilim oldu elini tutup sarılmaktan öteye geçmedim adam gibi sevdim ancak aldatıldım terk edildim 2 sevgilim oldu hiç öpüşmedim bakirim ikisinide sevdim ancak neden hep ben terk edildim kullanmadım diye mi sevdim diye mi bir çok iğrenç kadın var artık bakireyim diyen kızlar neler yapmış oluyo ne yapıyım ben de mi değişiyim?

0|0
    0|0
    • degismee

• ah ettim ve kesin tutacakk

• Sevenin ahı tutarmış adam gibi sevmiştim serefsiz

• ALLAH korkusu yok normal

0|0
    0|0
    • yok ki, Kurana el basıyım dıye yalan atıyorlar demekkı yok.

Kızlar Ne Diyor 2

• her sevgılı benı ılgılendırmez. ben kendıme bakarım işlerıne gelıyorsa. kızlarda kanmasın.

0|0
    0|0
    • kansın kanmasın buyuk konuşma çocuğunun başına gelebılır , bu arada bende bırsey yasamadım bu lafımdan da hemen ters düşünme , ama kınadığın şey başına gelmeden ölmezsin demişler.

• kınamıyorum sana da soylemıyorum farkındaysan. ama gerçek boyle malesef. herkes kendınden sorumlu. yapaıyorsan bır gun bırakılıp gıdılmeyıde göze alacaksın. hayatta neyın garantısı var.20yıllık evlılıkler bıtıyor. ınsanoğlu çiğ süt emmış. kımı gerçek yüzünü çok sonradan gösterıyor. kımseye bu benı bırakmaz demesınler. ben gerçeklerı soyluyorum

• dogru dıyorsun sanada katılıyorum iişte bır anlık olabılır belkı o yuzden dedım , tabıkıı ınsan oğlu çiğ süt emmiş yarın o bır gun ne olacagı belı olmaz.

• adiler

0|0
    0|1
Yükleniyor...