Geç boşalma sorunu seksten soğuttu?

Arkadaşlar bende bir sıkıntı var ve bunalıma girecem artık sırf bu yüzden seks yapma isteği kalmadı içimde. Ne zaman biriyle yatsam 40 dakikadan önce boşalamıyorum eski sporcu olduğumdan yine az çok dayanabiliyorum ama yoruluyorum seks yapacam diye kas yapıyorum resmen. Erken boşalmak için ne yapmam lazım var mı tedavisi filan

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• urologa git konus

0|2
    0|0
    • tedavisi filan mümkündür değil mi

• inş duzelır genç adamsın

• inş ya

Kızlar Ne Diyor 2

• Antidepresan mı kullanıyosun?

0|0
    0|0
    • yok sadece sigara

• Bende de var o sorun. Antidepresan yüzünden ama. Bırakınca geçiyo.

• senin ki normal bir geç boşalmadır yinede seks yaparken filan hissediyorsundur giriş çkışları bende ilk 10 dakikadan sonra zevk duruyor penisim uyuşuyor mesela çıkarıyorum 1 dakka hayatım diyorum tırnağımla çimcikliyorum penisimi hiç bir şekilde acı hissi duymuyorum

• isteği kalmadığı sürecinde tedavi da gerek yok. Demek ki o yüzden futbolcular çok çapkınmış...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• benımde açılış min 45 dakka yapacak işi yok bu bizim lanetimiz...

0|1
    0|0
    • sorma ya arkadaşım sevgilisiyle sevişiyor abazalıktanmıdır nedir 5 dakikada sevişme + seks boşalma :D ben 10 dakika soyunma 30 dakika öpüşme 20 dakika sevişme 40 dakika seks 20 dakika yatakta uzanma 3 saat yatakta geçiyor :D

• ben eski kurtum kardeş ;) bırakta olsun

• biz sanki eski kürdüz :D

• Bendede ayni soru varda ben bir defa yaptim arkadan yaptim ama gel gelelim. bir defa yaptim yani onuda

0|0
    0|0
  • Op başına köy herkes bu sorun dan şikayetçi

0|0
    0|0
    • hocam normal olarak değil ama uyuşma var

• kasılmıyor penisim resmen uyuşmuş gibi oluyor hani kolunun üstüne yatarsın uyuşur ya onun gibi oluyor

• Doktora görün kardeşim o zaman burada vakit kaybetme geçmiş olsun

Yükleniyor...