Makat hastalıkları neden kızlarda daha çok görülüyor?

özel bir hastanede bir bölümde çalşıyorum (isim vermiyorum ama tğm hastaların neden geldiğini görebilen bir yerdeyim) anal bölge ve makat ike hastalıkların %90 hep kızlar oluyo çok az erkek var. ne bilim hemoroid anal çatlak kanama anal bölgeyi daraltma ameliyatları... vs hep kızlar oluyor.. bunun nedeni ne olabilir? erkekler utanıyor gizliyor gelemiyormu acaba? ya da kızlar anal ilşkiyi daha çok yaşadığından onların dahamı çok o bölgelerinde sorun çıkabiliyor anlayamadım?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Anal iliski yasamadim bakireyim 18 yasindayim ve 3 yildir fistilum ve hemoroidim var genetik bizde babam ameliyat olmak zorunda kalmis

0|1
    0|0
    • büyük geçmiş olsunn.. ama sende biliyorsunki senin gibi olmaayanlarda var çok yani zevkine anal bölgesine daraltma yaptıran gördüm ben gerçi bilmiyorum belki zevkine dedğildir :D

• sonrasında genişledği içinmi

• b*k deligi oldugu icin

Kızlar Ne Diyor 1

• Cunku sizin hasta olmaniz zor yolunuz uzun cunku anladin sen. Kizlarin en hassas bolgesi 2,5 cm uzaklikla mikrabu hemen kapar. Kizlarda akinti var bir saat durunca bakteri urer ve hasta yapar kizlar bubyuzden sanssiz

0|2
    0|0
    • Vayss acik ve t olduu peki anal iliski yasiyormusun

• hmm ondanmı diyorsun.. ama böyle birşey var dimi kızlar çok daha fazla o bölgeden şikayetçi 6 aydır çalşıyorum çok az erkek gördüm

• Sebebi bu erkeklerin uretrasi 18 20 cm uzaklikta kizlarda 2,5 cm sadece o yuzden. Mikrop kapmaya meyilli bir yapi o yuzden enfeksiyon mantar polip vs pekcok soeun oluyor.

Erkekler Ne Diyor 2

• doktoruna sorsan daha doğru bilgi alırsın.
    erkekler kadınlara nazaran daha hareketli. çok oturmak da hemoroide yol açar.

0|0
    0|0
  • et girmeyen yere dert girer müdür ondandır :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...