Lazer epilasyon yaptirmak istiyorum genital bolgem icin yaptirmali miyim?

Sadece genital bolge ve koltuk alto dusunuyorum ama cok pahali midir bidé onu yaptirdiktan sonora kil cikmiyor muy? Tabú saglik acisindan da riskli mi evli de degilim kotu bien durum olmasin

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Bakireyim ve ilk seansımı yaptırdım ütüleme lazeri tavsiye diyorum iyi güvenilir bir yerde yaptırırsan çok güzel sonuçlar alıyosun ütüleme lazer hem hesaplı hemde sadece kıla etki ediyo zarar vermiyo ve diğerlerine göre acısız. Ilk önce genital bölge ve koltuk altı bitiyomuş zaten

0|0
    0|0
    • Bnde onu dusunuyorum fiyat en pki

• Evet ben kadın doğuma gitti kan aldılar zaten herşey çıkıyo çok basit bence biran önce git çünkü olur da çıkarsa ilaç tedavine erkenden başlamış olursun

• Peki tesekkkurler

Erkekler Ne Diyor 8

• kullanılacak parametreler, cihaz ve uygulayıcı çok önemli. doğru yerde doğru uygulama yapılırssa sıkıntı yaşamazsın.

koltuk altı ortalama 50 ile 100 tl arası seansı
    genital bölge 125 ile 200 tl arası senası
    ancak paket uygulamalar var 3 bölgede daha indirimli alabilirsin.
    hamile değilsen emzirmiyorsan ve hormonel bozukluk yoksa sıkıntı cıkması minimal düzeyde
    lazer epilasyon uygulamalarında kesin bitiyor demek yalan söylemek olur. kılın kalınlını inceltir ve bir kaç seans sonra uzama evresini 1-2 yıla kadar atar. kesin bitmez neden cünkü vücut kendini tamir eden bir yapıya sahiptir zamanla kıl köklerinide tamir edecektir.

0|0
    0|0
    • Ya killarimi biraz olsun incelrsin baska birsey istemem bude birsey sorayi 1 seans mi 150 yoksa toptan yapilacak olanlar midir

• denizlide hiç çevrem yok mlsf. ancak diode ve ütüleme, ipl tarzı cihazları alex epicare bulamazsan kullan

• Tamam tesekkurler

• İyi bir uzmana yaptırman önemli.

0|0
    0|0
  • Sağlık açısından bir sorun yok, fakat biraz pahalı bir operasyon muş.
    Eğer bakire isen yaptırma derim, tabi karar senin

0|0
    0|0
    • Neden ki bakirelikle alakasi ne

• Vende tan bilmiyirum ki vaedir elbet yaptiran biri o un fikri onemli

• Hhhmmm doğru yaptırmış olan birine sormak lazim

• Girmisken heryerini yaptir

0|0
    0|0
  • yaptır bence

0|0
    0|0
  • Aslında bende merak ediyorum

0|0
    0|0
  • yaptırt kaymak gibi olsun

0|0
    0|0
  • Kil cikmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben koltuk altımı ve bacaklarımı yaptırıyorum en kısa zamanda bikini bölgemi de yaptıracağım ayrıca kararmalar var lazer kararalara da çözüm ve hiç tüy çıkmıyor artık.

0|0
    0|0
    • Fiyat en veriyosun peki bacak icin

• Cok tuylu biri degilim zaten biyik yok kollard oyle bacakda o yuzden erken biter diye dusunuyorum

• Yaptir bence

• risk yok, 150-200 lira tutar, ne kadar az kıl o kadar çabuk azaltma olur. Çıkıyor fakat yaptıkça azalıyor.

0|0
    0|0
    • Cok ucuz degil mi bn 700 falab saniyordum pahali deyinxe

• Bişey olmuyo neden daha önce yaptırmamışım diyosun

0|0
    0|0
Yükleniyor...