Babamdan anneme annemden bana geçen AIDS?

Bu hastalıkla yaşamaya alıştım. Demek ki kaderimde varmış diyorum. Ama ben de insan değil miyim? Erkekle hiç sohbet etmiyorum, asik oldugum erkekde bana aşıktı ama onu reddettim. Sadece ailemle hayat suruyorum ve sanal arkadaslarla. İnsanlardan hep kaciyorum cunku bana kotu gozle bakiliyor.

Yasamaktan yoruldum sanirim, bu işin sonu yakinda intihar etmemdir gibi gorunuyor :(

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• İntihar edenler cennet yüzü göremezler haberin olsun... bu dünyaya sınava geldik, kimi sağlık ile sınanır kimi hastalık... kimi para ile kimi fakirlik... pes etme, belkide nice hayırlar vardır bilemezsin

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• bu hastalık senin kaderinde var ama intihar senin kaderinde yok , sen yapmadıgın bir şeyin durumu yaşıyorun, intihar edersen , sonunda cehennemliksin, allahın verdigi canı sen yok edemezsin, hayır ve şer allahtan bununla yaşamalısın, herşey allahtan sabır ve şükür edeceksin, senden kaçnlarıda umruna takma, dik dur, ödülün büyük bu tarafta verilmesin ödülün inş öbür dünyaya kalır , canım bir dost ararsan allah yeter bir arkadaş arasan ben varım istedigin zaman yazabilirsin.

0|0
    0|0
  • Üzüldüm. Taşıyıcımısın, belki önümüzdeki yıllarda virüsü tamamen vücuttan atacak tedaviler bulunabilir.

0|0
    0|0
  • İncir Reçelini çok izlemişsin

3|2
    0|0
  • intihar etmek yerine tedavi olmayı denesen.

1|0
    0|0
  • Annen Baban yaşıyorlarmı

0|0
    0|0
  • incil reçelinde geçen olay bu
    senin yalanını si...

1|1
    1|0
    • Dogru okadar salağım ki izlenme rekoru kiran diziden hayat esintisi yapicam ve soru sorucam burada.

Sagligin sakasi olmaz! Sagliginizi yitirdiginiz de anlarsiniz demek istedigimi...

• yalandan kim ölmüş ki sana birşey olsun !
      az ötede sallada kafamı sarsmasın güzelim uzaaaaa

• şimdiye kadar nasıl yaşadıysan öyle devam et yaşamaya. kendini suçlama :)

0|0
    0|0
  • Tip cok gelisti neden ailece tedavi gormeyi denemiyorsunuz. saglik bu ihmale asla gelmez bunu kaderin olarak gormekten vazgec lutfen

0|0
    0|0
  • Tedavisi var diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • Alnında aids diye yazmıyor, bence kendini soyutlaman saçma, zor bir durum ama dahada zorlaştırma

0|0
    0|0
  • Sohbet etmek istersen ben hep yanında olurum özelden konuşabiliriz.

0|0
    0|0
  • Sanirim sadece taşıyıcısınız bu senin hayatina kitu bir sekilde etki etmez saniyorum sadece cinsel iliski yasiyamazsin

0|0
    0|0
  • Töbe töbe...

0|0
    0|0
  • İncir receli 3

0|1
    0|0
  • Aşçı bahçıvana, bahcivan şoföre, şoför uşağa. Sonra hepsi uşağa?

0|1
    2|1
  • Smalama canım sende yaaa

0|0
    0|0
  • İntihar etmek kolay degil yavrum ya.. bana ulaş beraber deneyelim ben cesaret edemiyom

0|0
    0|0
  • Vardir bir yolu kiyma tatli canina

0|0
    0|0
  • İncir reçelindekı gıbı olmus uzuldum sana ya :((((

0|0
    0|0
  • Tedavi Ol

0|0
    0|0
    • Bayan arkadaş da demiş ama bunun tedavisi yok olsaydi Doktorum söylerdi her ay rutin kontrollerim var.

• sakın ol yanlıs bısey yapma
    eskı kız arkadasımda aıds tı ama bende bı sorun yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aıds derken nasl bulastiki ya anlamadim

0|0
    0|0
    • Babamdan anneme bulasmis evlendiklerinde. Babam bilmiyormuş. Sonra bana bulaşmış doğumda annemin kanından.

Hamilelik surecinde cikmiş ortaya ama annem aldirmamiş beni keşke aldirsaymis

• tedavisi var ama sonucta?

• herşey sabırlı başlar ve tedavisi var diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Bana nefes alan hiçbir şeyi sevme hakkı vermediler, ben de incir reçelini sevdim. İncir reçeli sendin aşkım.

1|2
    0|0
    • Böylesine güzel repliği bizimle paylaşan pembe neden gizlenirki ! ++++

• Benim bildigim bunun artik tedavisi var nedn olmuyorsn?

0|0
    0|0
Yükleniyor...