Killarimi alirken sinir oldum jilet attim gectim ama cok kasiniyor nasil gecer?

Cok fazla kasiniyorr bikrim mi kil tuyden neyle alsam azalir mi ust taraf sorun degil alt bolge coj aciyor

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• agda vajina yapısını bozar, ve vajina sarkması ve esteik acıdan güzel görünmez, kremler asit içerdigi yogun oldugu için cildine zararı çok , sonra diger yöntemler kırılma ve kıl dönmesi yapar, jilet en saglıklısıdır, bayanlara has jilet kullan şu renkli saplı olanlardan, yapısı itibariyle erkeklerindekinden daha yumuşak cildi tahriş ve akne yapmaz, krom çeliktendir 316 L malzemedir, ama hep aynı yönde alın sabun ya da köpük kullan, ve aşagıya dgru degil yukarıya dogru alırsanız kaşınma yapmaz,

0|0
    0|0
    • Ama kokten almiyor iki gunde cijiyor

• bak canım, benim dedigim jileti kullan , bu sapı renkli olan sadece bayanlara has , olanları var, köpüksüz yapma, sakın ve göreceksin bak prüzsüz olacak anüs bölgende kullanma ama

• Orami neyle alicam

Erkekler Ne Diyor 22

• Jilet yerine ağda yapmayı dene, çünkü jilet kılları kökünden almadığı ve en ufak sarı tüyleri bile kestiği için hem kıllar gürleşiyor hem. de yeni çıkan kıllar sert ve dimdik oluyor. Kaşınmasının sebebi de kılların tam kökünden çıkmaması. Epilatörle veya ağdayla almayı dene eğer çok acırsa emla diye bir uyuşturucu krem var ondan sür.

0|0
    0|0
  • Anlayın acımızı sonra niye erkekler sürekli bir yerlerini kaşıyor :D kaşıma bu sefer de sivilce gibi şeyler çıkar tıraş kolanyası sür

0|0
    0|0
  • Krem sür, bikaç saat yanar o öyle...

0|0
    0|0
  • sorunuzu çok anlayamadım. acıyan yer neresi ve jilet tahrişimi, vs çok rahatsızlık varsa uzman hekime gidiniz.(E. ünv. tıp. fak. uzman)

0|0
    0|0
  • Tıraş makinesi kullan

0|0
    0|0
  • acımazmı tahmin ederimm

0|0
    0|0
  • en uygun cozum bu

0|0
    0|0
  • Jilet kullanma.

0|0
    0|0
  • Pudra olabilir.

0|0
    0|0
  • Ayy kiyamam cok mu aciyoo

0|0
    0|0
  • yalatman lazim

0|0
    0|0
  • Yalanmasi lazim onun benden demesi

0|0
    0|0
  • Daha çok cıkcak simdi :))

0|0
    0|0
  • nick bişiler anlatıyor sazanlık yapmayın

0|0
    0|0
  • Islak mı kestin?

0|0
    0|0
  • Ayyy aciooommuu

0|0
    0|0
  • 1|1
    0|1
  • Killar ciktigi icin kasiniyordur

0|0
    0|0
  • kendşnş bana bırak 20 dk bişeyin kalmaz canım

0|0
    0|0
  • teramicy kullan geçer umarım bn hemşireyim :) ve yukarıdan aşağıya dopru traş et

0|0
    0|0
    • bna baska cozum lazim lazer sakincali midir

• Zaten hep makineyle aliyorum ama alto lisina inemiyyorum

• Nasil inemuyn anlamadm

• Yanlis kesiyorsundur. Spreyler var dene bence daha kolay jiletten

0|0
    0|0
  • iğrençsiniz ya kız olarak yapma bari :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3