Mastürbasyon yaptım kan geldi?

Dün adetim bitmişti bugunde mast yaptım yarım saat sonra bayağı bir kan geldi ya nedenki çok korkuyorum yardım edin lütfen dalgasına kızlığın gitti gibi yorumlar yapıp morelimi bozmayın lütfen

0|0
3|29

En İyi Erkek Görüşü

• şu var adetin bitmemiş ya da tam bir temizleme olmamış vajina içine, ya da akıntı var enfekiyon olabilir, kızlıgın bozulması okadar kolay degil, için rahat olsun,

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim galiba adetten kalan kan o şekilde geldi

• Teşekkür ederim 😢

• bende teşekkür ederim huzurlu uyu

Erkekler Ne Diyor 28

• Salçadır belki...

0|2
    3|1
  • İçine birşey girmedikten sonra sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • belki yeni bittiği için ondan olabilir kızlık zarın belli olmaz tabi kızdan kıza değişir o ama yinede bir doktora git sen

0|0
    0|0
  • Birinci reglin tam bitmemiş olabilir bu bir kizlin zarin hariç kenar duvarina tirnagin batmis veya tahriş olabilir kizlik zarin yalan olmuş ta olabilir

0|0
    0|0
    • Nasıl yalan olur ya içine parmakmı soktumda

• Naptin iste soylemiyon Nasil bisey diyebiliriz ihtimalleri sayiyom

• Cok kan geldiyse kizligin gotmis olabilir ama fazla gelmediyse zedelenmistir bir sure mast tan uzak dur derim ben

0|0
    0|0
    • Tamam bidaha yapmıycam bune ya

• Ama yuzeysel yaptiysan bisey olmamistir korkma bir sure yapma ondan sonra aklina bile gelmez zaten iceriye birsey girmediyse bir sikinti olmaz korkma

• Aa kızım kac kere dedım sana ben kukunla oynama dıye :DDD

0|0
    1|0
  • normaldir tam bitmemiş hayz hali. endişe etmeyin. kan rengi ve şekli nasıldı?(E. ünv. tıp. fak. uzman)

0|0
    0|0
    • Açık renk

• eminmisin? açık ve pıhtısız pembemsi ise bir sorun var, ya uzmana gidin ya da tanıdığınız bir hekimin, veya benim bu konudaki özel sorularını yanıtlayın. çünkü farklı bir boyut kazandı şu an sorununuz

• Rahat ol rahat tahriş olmuştur hala bakiresin sen hiç bir şey yok öyle kolay bozulan bir şey değil o zar içine bir şey sokmadıkça bir şey olmaz zaten az bakire kız kaldı mast la bozulsaydı bakire kalmazdı :)

0|0
    0|0
  • Demekki adetin bitmemiş.

0|0
    0|0
  • Parmak sokmadıysan korkma. Adet kanı kalmış olabilir. Kasılıyorsun o an çünkü.

0|0
    0|0
  • Nasıl yaptın tam olarak?

0|0
    0|0
  • Bişi mi soktun?

0|0
    0|0
  • Gitti. neyse sonunu dusunen zaten kahraman olamaz.

0|1
    0|0
  • içine birşey sokmamışsın birşey olmaz büyük ihtimalle adettinin devamı olabilir

0|0
    0|0
  • Son mensturasyon dönemine ait sekresyonlar terk i vücut eylemiştir

0|0
    0|0
  • kızlık gitmiş :D

0|0
    0|0
  • parmakladın mı

0|0
    0|0
  • adetle alakalı bir kan olabilir bence, yani telaş etme kızlığınla ilgili bir sorun değildir

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun

0|0
    0|0
  • vajinal bölgeye zarar vermiş olabilirsin, infeskiyon olabilir,,

0|0
    0|0
  • kan koyu renkmiydi.

0|0
    0|1
    • Yok çok koyu değil

• Yok sokmadım

• bu güzel. o zaman o senin adet kanın. bir dahakine adet bittikten 2 gün sonra yap dikkat et. içine birşey sokmazsan kanamaz. yüzeysel baskı olmazsa zedelenmez

• Masturbasyonu nasıl yaptıgını söylerseniz açıklayıcı olabilirim

0|0
    0|0
    • Sadece okşayarak

• Adetinin geçtiğine emin msn

• Dün saat 5 den beri hiç kan gelmemişti gece ped flanda takmadım bitti yani

• biraz hırpalamışsın, kılcal damarlar falan kanamıştır. Kan durmuşsa eğer sorun yok,2,3 gün oraya dokunma kendiliğinden iyileşir. İyileşmesini hızlandırmak istiyorsan bepanten krem sürebilirsin.

0|0
    0|0
    • kızlık zarı gitmiştir onu belirteyim de. Bilimsel açıdan 3 cm den sonrası kızlık zarını deler geçer...

• Parmağımı sokmadımki

• dudakları okşuyarak yapmışsan sıkıntı yok. Ama baskı yaparak yapmışsan bir şey diyemem. Kadın hastalıkları uzmanına git, kızlık zarı testi yaptır, ne olduğunu öğrenirsin...

• Masturbasyon yaparak kizlik bozma ihtimalin cok dusuk 6 7 cm sokman lazim simdi seni korkutacaklar ama korkma :)

0|0
    0|0
    • Ayrica bu aciyada katlana bilecegine inanmiyorum. Korkma sakin

• Korktugunun farkinda oldugum icin bu kadar inatla olmadigini soyluyorum

• Teşekkürler

• elini soktun mu neyle yaptın?

0|0
    0|0
    • Okşayarak

• reglin daha geçmemiş demekki korkmana gerek yok

• ayna tutman lazım

0|0
    0|0
  • Parmakladıysan bozulmuş olabilir

0|0
    0|0
    • Hayır öyle yapmadın

• Okşadıysan sadece kızlıktan değildir

• KS üyeleri bu tip sorularda uzman oldu. verirler şimdi cevap sana

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkekler daha çok yorum yapmış kızlık zarınla ilgili bir durum olduğunu düşünmüyorum içini rahat tut bide çok zorlama zedeleme genetal bölgeni 😉

1|0
    0|0
  • Adetin tamamen bitmemiş demek ki

0|0
    0|0
  • Elini mi soktun

0|0
    0|0
    • Hayı

• Allahım korkudan yazamıyorumda ya

• Sanmıyorum bir şey olduğunu ama bir uzmana danış

Yükleniyor...