Mastürbasyon yaptım kan geldi?

Dün adetim bitmişti bugunde mast yaptım yarım saat sonra bayağı bir kan geldi ya nedenki çok korkuyorum yardım edin lütfen dalgasına kızlığın gitti gibi yorumlar yapıp morelimi bozmayın lütfen

0|0
329

En İyi Erkek Görüşü

• şu var adetin bitmemiş ya da tam bir temizleme olmamış vajina içine, ya da akıntı var enfekiyon olabilir, kızlıgın bozulması okadar kolay degil, için rahat olsun,

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim galiba adetten kalan kan o şekilde geldi

• Teşekkür ederim 😢

• bende teşekkür ederim huzurlu uyu

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• Salçadır belki...

0|2
    3|1
  • belki yeni bittiği için ondan olabilir kızlık zarın belli olmaz tabi kızdan kıza değişir o ama yinede bir doktora git sen

0|0
    0|0
  • İçine birşey girmedikten sonra sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • normaldir tam bitmemiş hayz hali. endişe etmeyin. kan rengi ve şekli nasıldı?(E. ünv. tıp. fak. uzman)

0|0
    0|0
    • Açık renk

• eminmisin? açık ve pıhtısız pembemsi ise bir sorun var, ya uzmana gidin ya da tanıdığınız bir hekimin, veya benim bu konudaki özel sorularını yanıtlayın. çünkü farklı bir boyut kazandı şu an sorununuz

• Aa kızım kac kere dedım sana ben kukunla oynama dıye :DDD

0|0
    1|0
  • Rahat ol rahat tahriş olmuştur hala bakiresin sen hiç bir şey yok öyle kolay bozulan bir şey değil o zar içine bir şey sokmadıkça bir şey olmaz zaten az bakire kız kaldı mast la bozulsaydı bakire kalmazdı :)

0|0
    0|0
  • Parmak sokmadıysan korkma. Adet kanı kalmış olabilir. Kasılıyorsun o an çünkü.

0|0
    0|0
  • Birinci reglin tam bitmemiş olabilir bu bir kizlin zarin hariç kenar duvarina tirnagin batmis veya tahriş olabilir kizlik zarin yalan olmuş ta olabilir

0|0
    0|0
    • Nasıl yalan olur ya içine parmakmı soktumda

• Naptin iste soylemiyon Nasil bisey diyebiliriz ihtimalleri sayiyom

• Cok kan geldiyse kizligin gotmis olabilir ama fazla gelmediyse zedelenmistir bir sure mast tan uzak dur derim ben

0|0
    0|0
    • Tamam bidaha yapmıycam bune ya

• Ama yuzeysel yaptiysan bisey olmamistir korkma bir sure yapma ondan sonra aklina bile gelmez zaten iceriye birsey girmediyse bir sikinti olmaz korkma

• Gitti. neyse sonunu dusunen zaten kahraman olamaz.

0|1
    0|0
  • Demekki adetin bitmemiş.

0|0
    0|0
  • Nasıl yaptın tam olarak?

0|0
    0|0
  • Bişi mi soktun?

0|0
    0|0
  • Son mensturasyon dönemine ait sekresyonlar terk i vücut eylemiştir

0|0
    0|0
  • kızlık gitmiş :D

0|0
    0|0
  • adetle alakalı bir kan olabilir bence, yani telaş etme kızlığınla ilgili bir sorun değildir

0|0
    0|0
  • içine birşey sokmamışsın birşey olmaz büyük ihtimalle adettinin devamı olabilir

0|0
    0|0
  • parmakladın mı

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun

0|0
    0|0
  • vajinal bölgeye zarar vermiş olabilirsin, infeskiyon olabilir,,

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkekler daha çok yorum yapmış kızlık zarınla ilgili bir durum olduğunu düşünmüyorum içini rahat tut bide çok zorlama zedeleme genetal bölgeni 😉

1|0
    0|0
  • Adetin tamamen bitmemiş demek ki

0|0
    0|0
  • Elini mi soktun

0|0
    0|0
    • Hayı

• Allahım korkudan yazamıyorumda ya

• Sanmıyorum bir şey olduğunu ama bir uzmana danış

Yükleniyor...