Arkadaşlar benim büyük bir sorunum var

sekiz yıllık evliyim arkadaşlar.fakat daha hiç orgazm olamadım.hadi bunuda geçtim seksten soğudum ölüm gibi geliyor.istemeden birlikte olmak zek alıyor taklidi yapmak kendmden bedenimden tiksiniyorum seks sonrası.artık tak ett.eşim isteyince hayır diyorum artık neden diyince cinsel isteksizlik yaşıyorum dedim çözümü var dedi bende doktor falan diyecek diye sevindim sırf bu yüzden boşayacağım seni dedi.böyle bişey yapmayacağını biliyorum ama dedi işte.zaten seks süremiz toplam 2 dk ön seişme vs yok.mide bulandırıcı ama kuru olduğum için penisini iğrenç bi şekilde tükürükleyip öyle giriyor içime.yemin ediyorum ölecek gibi hissediyorum kendimi.çok iğrenç birşey bu ya.şimdi konuş anlat böyle olmaz de ona demeyin konuşsam direk komplekse girer çocuk gibi küser.konuşmaz.sırf isteksizliğim var dediğim için iki gündür salonda yatıyor ya.ben böyle bir saçmalık görmedim 38 yaşında kocaman insan.söyleyin ben ne yapacağım.boşanda demeyin çocuğum var

0|0
2|27

En İyi Erkek Görüşü

• senin ki zor bir durum kocan maalesef aşk sanatı nedir? bir kadın nasıl sevilir? ilişkiye nasıl hazırlanır ? bilmiyor.Sanıyorum bu konularda sen de çok fazla tecrübeli değilsin.Sen de erkek nasıl tahrik edilir ,nasıl sevilir? bilmiyorsun.Maalesef ülkemizde cinsellik bir tabu olduğundan ve insanlar genç yaşta (tabii ki 18 yaşından sonra) cinsel ilişki yaşayamadıklarından (Hayat kadınlarıyla yaşananları saymıyorum çünkü bir çoğu hiç bir şey ifade etmiyor hatta hayat kadınına alışık olan erkek karısıylada sadece tatmin olmak amaçlı 2 dk.lık sex yapıyor) bu tarz sorunlar bir çok evlilikte yaşanıyor.Öncelikle birbirinizi keşfedin,beraber eğlenin güzel vakit geçirin, sonrasında öncelikle kendinize sonra birbirinize dokunun acele etmeyin,vücudunuzu tanıyın hangi bölgelerden zevk aldığınızı keşfedin ,tamamen tahrik olmadan cinsel ilişkiye girmeyin, ön sevişme süresini uzatın,daha sonra değişik fantazilerde uygulayabilirsiniz.Kendinizi ve birbirinizi keşfetmeniz çok önemli bunlar olmadan zevk alamazsınız ve zevk veremezsiniz.Bir de seksi kendiniz için değil beraber olduğunuz kişiyi tatmin etmek için yapın,tabii ki beraber olduğunuz kişi de sizi tatmin etmek için yapmalı...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Maalesef insanlarımızın cinselliğe bakışı çok farklı olabiliyor. Kimi aşkla kıyaslar kimi, tabu olarak görür... bu uzar da uzar.

Anladığım kadarıyla zamanında durumunu kocana açamadığın için, cinsellik sende zevk olayından çıkıp sadece yapılması gereken bir görev haline gelmiş. Hatta öyle bir boyuta gelmiş ki. Hani vardır ya bazı kadınlar ütü yapmayı, temizlik yapmayı, kıyafet dizmeyi, bulaşık yıkama... gibi konuları yaparken. Bu tür konuları yapmayı sevmedikleri halde, bu işleri yapmayı kendilerine zoraki görev edinmişler ve yaparken zevk alamazlar.

Şimdi geriye yaslan ve derin bir nefes alarak rahatla.

İlk başta yapmanız gereken olay eşini de yanına alıp bir psikoloğa gitmek olmalı. Yalnız burada bir konuyu belirtiyim her önüne gelen psikolog sana istediğin gibi yardımcı olamaz. Bu yüzden bu sorunlarda uzmanlaşmış Psikologları tercih etmelisin ve bu tür konularda oldukça geniş görüşlü ve fikirli olanları tercih etmelisin. Aksi durumda her şey daha vahim bir hal almaya başlar.

Önce bazı şeyleri kendine aşmalısın. Cinsellik bir zevktir, bir sanat gibidir yaparken veya yaptırırken zevk almaya çalışmalısın. Burada kast edilen zevk orgazım değildir. Beyinde, aklında alacağın zevklerdir. Nasıl ki bir yemek yaparken özeniyor ve itina gösteriyorsan burada da olay aynısıdır.

Önce seni tahrik eden unsurları bulmalısın, seni tahrik edenler nelerdir, ne tür fanteziler seni tahrik eder, bunları keşfetmen gerekli. Bu Tür konularda uzmanlaşmış Türkiye'de ve Dünya'da bir çok Psikolog, Dr. ve diğer bırançlardaki kişiler hep şunu söylerler; Cinsellik öncesi, esnasında ve sonrasında Fantezi kurmak, cinselliğin en önemli besin kaynağıdır. Aynı zamanda cinsellikte zevk alabilmenin besleyici bir asli unsurudur. Burada bir konuyu art etmek lazım. Kuracağınız fantezileri uygulamak veya ne kadarını uygulayacağınız tamamen sizlere kalmıştır. İsterseniz hiç birini uygulamayın ama beyninizde kurgulamak demek, o anda veya bir kaç dakika sonra alacağınız haz, zevki ve hatta orgazımı katlanarak yaşamanızı sağlayacaktır.

Burada bu konuyu yaz yaz bitmez. O yüzden şunu bilmelisiniz, yaşadığınız sorunun çözümü vardır. Biraz sizin gayretiniz, biraz eşinizin gayreti ve uzman bir psikologun yardımıyla bu sorunundan kurtulabilirsiniz.

Her şeyi doğru yaptığınızda cinsellik her ikiniz içinde görev olmaktan çıkar, zevk alamama durumları ortadan kalkar. Böylece cinsellik her ikiniz içinde birer zevke dönüşür.

Unutmayın, cinsellik ter taraflı yapılan bir olay olmadığı için. Çiftlerden biri sorun yaşadığında ister istemez partnerini de etkiler ve ufak, basit bir sorun kısa sürede devasa bir sorun haline dönüşür.

Unutmayın ki her şey kendi ellerinizde.

0|0
    0|0
  • iyi ama bu konuşarak çözülür.cinsel ilişki hiç kimsenin tekelinde değil. o zevk alacak siz eziyet çekeceksiniz. bunu ne din ne insanlık kabul etmez. koca olmanın da vasıfları var. kadınını mutlu etmek zorunda. küser diyorsunuz. küssün. sizde böyle hayata küsüyorsunuz. ya adam gibi seviş yada hiç yanaşma deyin. siz onun eşisiniz seks kölesi değil. erkeğim diye kabarmayla olmuyor. dinen de emirdir. kadınını doyurmak zorunda. öyle tükürükle olmaz bu iş. allah doğal çözüm sunmuş kadının klojenle nemlenme sistemi var. peygamberimiz ne demiş. "eşinize hayvan gibi yaklaşmayın. direk dalmayın. öpün sevin koklayın. kadınınızın tükmüğü ve teri temizdir" demiş. sevişerek sizi hazırlamalı. sizde klojen akışı başlayıp nemlenince içinize girmeli

konuşun bu hakkınız hakkınızı isteyin

0|0
    0|0
  • Sorunun nedeni belli.Ona göre çözüm yolları var.Kadın orgazmı için en az 20 dakika gerekir.Tabi ki ıslanmadan yapılırsa böyle orgazm olamazsın.Tam olarak burdan yazarsam yanlış anlaşılıyor ama sorunu eşine anlatsan önsevişmeyi filan olmaz mı?

0|0
    0|0
  • Sen kocandan soğumuşsun... En ufak bir öpmesine bile tahamülün bile olmaz. Adam haklı bence. Kendisine karşı soğuk, isteksiz bir kadınla ömrü boyunca kardeş kardeş mi yatacak? Nereye kadar devam edebilir sence. Sen kocanla yatmak istemiyorsun, ama evliliğimde bitmesin istiyorsun. Çıkar yolu var mı? 1 tane var. Dışarıya mutlu aile rolü oynayacaksınız, kocanda cinsel isteklerini gidecek dışarıda başka kadınlarla karşılayacak. Belli bir süre sonra seninde canına tak edecek bu durum. Sen de kadınsın, senin de cinsel isteklerin var, sen de mi o tür şekilde karşılayacaksın?

0|0
    0|0
    • soğumamın sebeplerinide belirtmiştim ama anlamamışsınız.ataerkil bir toplum haklı bulmanızı beklemiyordum zaten beni

• bulaşık deterjanı ile vajinayı yıka . kökeninde olan tüm pislikler gitsin sil yeni baştan başla:) ve anlat ona . horoz işi oluyor de ilşkilerimiz sagdan binip soldan iniyorsun de ... önce beni hazırla . evir cevir ondan sonra gecir de bende bir oh deyim istekleneyim de ne o tükürük köfte yapar gibi tükür tükür birde içine tükür:)) yanlış olabilir ama . sende oan daha başka hayeler kur . cocuk var diyorsun ekonomik özgürlügünde yoksa . yanliş giden bir takım olayların düzelmesi için sabret ve bir zaman bekle başka sorunlarınız yoksa mutlaka düzelecektir .

0|0
    0|0
  • 2 dakikalıp seks seks değil... senin orgazm ola bilmen için yavaş yavaş önsevişme ile başlamalı..

ve derinlemesine sevişmelisiniz... o hemen boşalıyorsa geciktirici kremler var onu kullansın seni

iyice bir doyursun 8 yıldır coşmamışsın... yazık yani.. en azından 20 dakika ile 30 dakkika sürmeli

0|0
    0|0
  • boşanılacak bi durum yok,türkiyede çoğu kadının yaşadığı bi durum orgazm olamamak.. eşlerin birbirini anlaması,yol göstermesi ve destek olması çok önemli..biraz daha renk katmaya çalışın fantezi vs ne biliyim. en son ihtimal birlikte doktora gidin,zamanla aşacaksınızdır eğer birbirinizi seviyorsanız :)

0|0
    0|0
  • Bence ten uyuşmazlığı var.Yani 8 senede 1 kez bile orgamz olamaışsan ten uyuşmazlığı vardır.

Ayrıca eşinizden başka bir erkeğe de mi ilgi duymuyorsunuz veya rüyanızda da mı hiç sevişmiyorsunuz.Hiç bir erkekeğ cinsel ilgi duymuyorsanız sorun sizde.

0|0
    0|0
  • Eşinizin küseceği veya farklı tepkiler vereceği durumunu göze alamamak size çözüm getirmeyecektir.Çok afedersiniz , hayvanlardan farkımız , eşimizi sevmemiz , onunda bundan haz almasını sağlamamız değil midir ? Cinsellik genel itibariyle arkada sıralara atılsada , çok çok önemli ve ciddi bir konudur.Bence tepkileri göze alarak , açık açık , olabildiğincede incitmeden konuşurdum.Bir ömür böyle geçmez be ablacım.

0|0
    0|0
  • Ön sevişmeyi uzun tutun. İlişki sırasında geçmişteki ilişkilerini göz önüne getirmemeye çalış. Devamı kendiliğinden gelir. Yalnız şu da var her kadın orgazm olacak diye bir kanun yok. Siz yinede dediğim gibi ön sevişmeyi uzun tutarsanız yararınıza olacaktır.

0|0
    0|0
  • Kayganlaştırıcı ve geciktirici hediye et kocana. Ciddiyim. İlişki uzadıkça orgazma da yaklaşırsın.

0|0
    0|0
    • kendisine hakaret olarak algılar

• E elinden de birşey gelmiyor. Bu ne biçim bir erkek? :(

O zaman hoşnutsuzluğunu açıkça söyleyeceksin, olmuyor diyeceksin, başka yolu yok.

• K E Z B A N yetişenler sonunuzu gorun cinsellik ne demekmiş anlayın . geçmiş olsun bacım.

0|0
    2|0
  • 2 dakika sürmüyor demişsin, sanırım sorun eşinde anlattığın tipte birininbunu kabul edeceğini sanmıyorum ama doktora o gitmeli sen değil.

0|0
    0|0
  • Eşinin sorunu var anlattığına göre.

0|0
    0|0
  • boşan dicem bu nasıl bir bencilliktir. İşte bu tek eşliliğin evlilik öncesinde bakir bakire olsun mantığının sonuçları... bunu savunanlar görsün bunları bir aile ne hale geliyor... deli o adam bişey diyemiyorum özür...

0|0
    1|0
  • işte bunun sebebi evlenmeden olmaz diyenler.uyumsuzluğu evlendikten sonra farkedince iş işten geçmiş oluyor

0|1
    1|1
    • oldu ozaman herkesle yatıp kalkalım ten uyumunubulana kadar.nerde yaşıyorsunuz yav siz

• herkele yatıp kalk demiyorum.fakat senin durumunda olduğu gibi 8 yıl boyunca orgazm yaşamamktan ve cinsellikten tiksinecek kadar kötü bir cinsel yaşama sahip olmaktan iyidir.

• senin boşanmana gerek yok adam boşanır zaten. peki sen neden buna çözüm aramaya çalışmıyorsun?

0|0
    0|0
  • merhaba, yakın çevremden tanıdığım genç bir kadın vardı. senin anlattıklarını bire bir anlatıyordu. ben sorunu biliyordum. biraz sohbet ettik. dediklerimi yaptı ve şimdi mutlu mesut bir aileleri var.

0|0
    0|0
  • senin pozisyonundaki evli kadnlar ya boşanıyor yada iş arkadaşı komşu v.s işte ekstra cinsel ilişkiye giriyor yada böyle idare etmeye devam ediyor :)

0|0
    0|1
    • genelleme yapma

• teşekkür ederim

• hayatı her zaman basit gördüm 2+2=4

her hangi bir konudan memnun değilsem kendime sorarım ne yapmam lazım diye ve çözüme giderim çok düşünüp gözümde büyütmem kendime ağarlık etmem senin pozisyonunda olsam ya kaderime razı gelirim yada bu hazdan mahrum kalmamak için güvenilir birini bulurum bu kadar basit dertlenip ömrümü tüketmem :)

• Tam hayvanmiş kadinlarin bir cicek oldugunu unutuyor.

0|0
    0|0
  • Eğitim Şart...

0|0
    0|0
  • bu konu hakkında çok ince teknikler var ...yeniden doğarsın...

0|0
    0|0
  • üzüldüm senın adına :( ya kocana bu duru açsan içini döksen denedin mi ?

0|0
    0|0
    • bi isteksizim dememle neler oldu.bide bıunları anlatırsam düşünemiyorum sonucu

• bence anlatmalısın. bundan senınde keyıf alman şart. kocanı iştaha getrcek bişeyler yapmayı dene. bencil insanlardan nefret edıyorum ya

• evlenmeden önce bakmadın mı seks nasıl. seni taşıyabiliyor mu bu konularda nasıl diye. kayganlaştırıcılar kullanabilirsin. değişik kıyafetler alabilirsin. vucuduna atıyorum çikolata sürüp uzatabilirsin. çok üzüldüm. böyle adamlar oldukça cinsimden utanıyorum

0|0
    0|0
  • Bu sorununu burada paylaşman bana daha çok içini dökme isteiği gibi geldi.Sonuçta 2dk lık seksin seni orgazma ulaştıramadığının bilincindesin.Boaşanamıyorsun,kocanı doktora gitmeye ikna edemiyorsun,başkalarıylada yaşamayacak kadar namuslusun ki takdir ettim bunu,keşke elimizden bişey gelebilse.Bazı taktikler verebilirim sana ama adam odunsa işe yararmı oda meçhul.Üzücü bi durum senin için.Merak ettiin bişey olursa mesaj yazabilirsin.Onun karakterine uygun bazı taktikler bulabiliriz senin için..

0|0
    0|0
  • sana oral sex yapıomu?

0|0
    1|2
    • - veren nıe verdı anlamadım . belkı bır acıklama yapıcaz kız cevap bıle vermedı

Kızlar Ne Diyor 2

• inan durumunu anliyorum benimde on sevisme 2 dk surmuyor islanmadi dedigimde tukmukle islatmaya calisiyor ama ben careyi sekse baslamadan once kendimi hazirlamakda buldum biseyler yapmaya basladigimizda benimki islanmis oluyor hic olmazsa tukmukten kurtuldum dedim ama nereye kadar bizimkisi oldu olali hep boyleydi onsevismeyi sevmiyordu seninki eskiden nasildi peki

0|0
    0|0
  • seninkini yalamak istiyorum, sen de biraz benimkini yalar mısın de.. dudağından öp okşat falan onu zevke getirmeye sen çalış bence. naçizane bir fikir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...