Neden hamile kalamiyorum?

Eşimle 1 aydir duzenli olarak iliskiye giriyoruz ama bor turlu hamile kalamiyorum. Bu konu hakkinda bilgisi olanlar fikirlerini yazsin. Doktora hemende gitmek istemiyorum aceleci davranmak istemiyorum.

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ay gecti adet gordun mu peki?

1|0
    0|0
    • Gordum. teste yaptim olumsuz

• Bir Doktor a gorunun o zaman ayip olan bisey yok

• Ayipla alakali bir durum yokta simdiki doktorlr malum hemen ilaci veriyorlar belki birsey yokken ilac kullanip acrle etmek istemiyorum

Erkekler Ne Diyor 18

• Essamü Aleyküm;

-Öncelikle Allahın Rahmeti ve bereketi üzerine olsun.
    -Ben tıpçı değilim ve sana bu konu hakkında bilimsel açıdan açıklama yapamam ama bilmeni istediğim önemli nokta bu olay Allahın isteğidir.
    -Ne demek istiyorum bununla;
    *Rabbim ya tek çocuk verir,
    *Rabbim ya ikiz verir,
    *Yada hiç vermek istemez
    Tüm uğraşlara rağmen vermiyorsa eğer vardır bir bildiği O'nun. Demek ki o çocuğun size hayırı olmayacak. ya da sizin çok istediğiniz bir şeyi vermeyerek sizi imtihan ediyordur. Acaba bana isyan edecekler mi diye.
    Rabbim size vatana, millete hayırlı İslam dinini yaşıyan ve yaşatan, peygamberi kendisine rehber edinen çocuk nasip etsin. AMİN

3|0
    0|0
  • Bir yıl düzenli ilişki sonrasında duruma bakman lazım, bir ayda değil.

1|0
    0|0
  • www.pudra.com/.../...hamile-kalma-yollari-1137.htm şu linkteki yazı umarım işinizi görür.. bir kontrol ediniz. ama bir uzmana danışmanızı tavsiye ederim..

umarım isteğinize ulaşırsınız..
    sağlıklı mutlu yaşamlar

0|0
    0|0
  • 6 ay beklemek lazım en az.

0|0
    0|0
  • bunu en doğru cevabını doktor vereblir ama şunuda asla gözardı etmeyin;çocuk da diğer rızıklar gibi nasip meselesidir. rabbim hakkınızda hayırlsınız nasip etsin, şayet o ol demez ise ne yaparsanız yapın çocuğunuz olmaz. onun için illede çocuk olsun diye değil hayırlısı ise olsun diye dua edin bence.

0|0
    0|0
  • Sperm olcumu yaptirsin, yumurtaliklarina baktir ayrica yumurtlama doneminde yaparsan daha etkin dollenme olur

1|0
    0|0
  • Olabilir sorun etme bu kadar sorun ettiğin sürece kötüye gider iş unutma. Belki döllenme olmasına biraz yardım edilmeli, ulaşamıyodur spermler zamanında.

0|0
    0|0
  • aceleye gerek yok ilşikiye devam çoğu kişi yapmamaya çalışır olur çoğuda yapmaya çalışır olmaz tadını çıkarın mk içine boşalmaya zevk almaya devam

0|0
    0|0
  • daaha 1 ay olmuş biraz daha bekle bence

1|0
    0|0
  • 1-2 ay daha dene olmadı git doktora belki bir sorunun vardır

0|0
    0|0
  • doktora görünmen en hayırlısı olacak

0|0
    0|0
  • tüplerin kapalıdır.. ama daha çok erken bir ay daha geçsin

0|0
    0|0
  • bor türlü hamile kalmak nasıl oluyor :d

0|0
    0|0
  • ilişkiye girdikten sonra hemen yataktan kalkmayın boşalırken de çıkmadan boşalsın en uygun pozisyonda misyonerdir

0|0
    0|0
  • selam. ne kadardır evlisin

0|0
    0|0
    • korundunmu hiç

• Bir ayda sadece bir kez kullandım adet donemimde duzenli normalde

• düzenli olabilir ama yumuranın emriyo ile birleşmesini engeller bu

• aktardan eşine mesr macunu al çok fadası olur ayrıca sen altta ol o içine boşalsın tam zevk için yapmayın boşalcagı zaman tam rahmine yaklaşssın bıraksın balını

0|0
    0|0
  • İkinizden biri kısır olabilir.

0|0
    0|0
  • beceremiyo mu acaba?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir şeyi ne kadar çok istersen olmaz derlermiş sabır et hayırlısıyla olur

1|0
    0|0
  • Ben esim ile evlenmeden önce hamile kaldim birnci gün de tanistimiz gün

0|0
    0|0
    • Şimdi ben bundan ne anlamaliym? Bizde sıkıntı var

• Bazi lari yazdi 6ay beklemk gerek yani doru degil... Doktora git kisir olabilirisn baska sorun. Lar da olabilir yani

Yükleniyor...